Close
  • Ana
  • /
  • Arabalar
  • /
  • Dikkat edin Tesla: Apple Car, Kia ortaklığıyla gerçeğe bir adım daha yaklaştı

Dikkat edin Tesla: Apple Car, Kia ortaklığıyla gerçeğe bir adım daha yaklaştı

Apple'ın uzun süredir söylentileri dolaşan Apple Car'ın üretim kapasitesini artırmak için Kia Motors'a 3,6 milyar dolarlık göz alıcı bir yatırım planladığı söyleniyor. İlişkinin, Kia'nın üretim merkezi olarak Gürcistan'daki ABD tesisini kullanacağı bildiriliyor.


Hyundai Motor Group holdinginin bir parçası olan Kia, 2024 yılına kadar ilk Apple Otomobillerini üretmek için Apple ile ortak olabilir ve üretim tam akıştayken yılda 100.000 otomobil üretebilir.

Apple Car'la ilgili spekülasyonlar çok yaygın: Her yerde toplanan raporlar, 2014'te Project Titan'ın duyurulmasından bu yana Apple'ın otomobillere atıldığını uzun zamandır ima ediyor. Project Titan, Cupertino-devi'nin sürücüsüz bir sistem geliştirme çabasıdır.Apple otonom otomobilteorik olarak, tüketiciler için büyük bir çekim olacaktır. Böyle bir sürücüsüz sistem, Apple'ı yalnızca bir yaşam tarzı tercihi olarak değil, aynı zamanda sürücüsüz teknolojiye güvenilir bir güvenlik profili sunabilecek güvenilir bir marka olarak gören kullanıcıları da cezbedecektir.

Teknoloji devinden önemli işe alım haberlerinin arka planına karşı geliyor. Apple kısa süre önce Project Titan'ın hedeflerini tam teşekküllü bir araca dönüştürmeye yardımcı olması için Porsche'nin Şasi Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Dr Manfred Harrer'ı görevlendirdi.9to5mac). Öne çıkan işe alım haberleri, özellikle bu kadar çok söylenti ışığında, bir Apple Car'ın yaşayabilirliğine gerçek bir ağırlık katıyor.

Kia ve Apple ortaklığı, bir Apple Car modelinin nihai olarak gerçekleştirilmesi için bir kilometre taşıdır. Apple analisti Ming-Chi Kuo, ortaklığın Apple'ın Hyundai'nin, Grubun gelecekteki elektrikli otomobillerinin mevcut temelini oluşturan ve verimliliği ile öne çıkan E-GMP akülü elektrikli araç platformunu ortak tercih edeceğini göreceğini ileri sürdü.


Apple daha önce otomobillere parmaklarını soktu, ancak en sevdiğiniz araba dostu uygulamaları alıp doğrudan arabanızın dokunmatik ekranına ışınlayan Apple CarPlay ile. Görünüşe göre şirket vites değiştirdi ve sonunda uzun zamandır beklenen Apple Car'ı gerçeğe dönüştürmeye yaklaştı. Pingtwitter'ün seçimien iyi CarPlay stereoYoldayken en sevdiğiniz şarkıları yayınlamak için yeni bir alan bulmanıza yardımcı olacaktır.

Apple söylenti değirmeni son zamanlarda bizi her açıdan etkiliyor: Pingtwitter'lerkapsamavurmaya hazır görünen ağır kamera yükseltmeleriApple iPhone 13ve hatta Apple AirTags'in yakında piyasaya sürüleceği konuşuluyor.olağandışı gizli özellikSafari'de. Sürekli yenilikleri ile Apple için önlerindeki yol meşgul görünüyor.


Belki de Apple'ın AirTag'lerinin bir Apple Car modeli, bir çeşit yedek anahtar veya hırsızlığa karşı çalışmak için gizli izci için aksesuarlarla donatıldığını bile görebiliriz; Pingtwitter'leri hatırlayabilirsinkapsamagibi bir cihazı etkinleştiren dijital araba anahtarı özelliğininApple Watch Serisi 6arabanızın kilidini tamamen gelişmiş bir sihirle açmak için. Bir Apple Car, daha geniş Apple eko sistemi ile entegrasyon için sonsuz fırsatlar sunacaktır ve Pingtwitter, bu aracın açacağı birçok teknik deha yolu hakkında kesinlikle heyecanlı.

Bugünün en iyi apple iphone 12 fırsatları Sözleşme Fiyatları Sim Free Editörün Seçimi Üç24 ayApple iPhone 12 (64GB Kırmızı) Apple iPhone 12 (64GB Kırmızı) 29 £ peşin 36 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Üç24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Fonehouse'da Görüntüleme 29 £ peşin 36 £ /ay Fonehouse'da Görüntüleme Peşin fatura yok + düşük maliyetler Sky Mobile36 ayApple iPhone 12 (64GB Kırmızı) Apple iPhone 12 (64GB Kırmızı) Ücretsiz peşin ödeme 30 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Sky Mobile36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Görünümü Sky Free'de ön ödemeli 30 £ /ay EE EE'de Sky Best'te Görüntüleme24 ayApple iPhone 12 (128GB Beyaz) Apple iPhone 12 (128GB Beyaz) 39 £ peşin 41 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBEE verileri24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriler Fonehouse'da Görüntüleme 39 £ peşin 41 £ /ay Fonehouse'da Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:MacSöylentiler