Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS4 Pro'nuz aracılığıyla Dünya Kupası 2018 maçlarını 4K olarak ücretsiz izleyin. İşte nasıl ...

PS4 Pro'nuz aracılığıyla Dünya Kupası 2018 maçlarını 4K olarak ücretsiz izleyin. İşte nasıl ...

BBC iPlayer uygulaması sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-reviewşimdi 4K modu var.

Uygulama 2.0 sürümüne güncellendikten sonra PS4 Pro kullanıcılarının oyunları 4K çözünürlükte izlemelerine olanak tanıyor ve BBC Ultra HD sembolü 3.840x2.160 çözünürlüklü akışı süslüyor.

Doğal olarak, 4K futbol akışının çalışması için kullanıcının bir Sony PS4 Pro konsoluna ihtiyacı var.4K özellikli TVve ayrıca 4K akışını idare edecek kadar iyi bir internet bağlantısına ihtiyaçları var.

Tüm bu kutular işaretliyse, BBC'nin gösterme hakkına sahip olduğu bir Dünya Kupası 2018 oyununu izlemek için bir kullanıcının yapması gereken tek şey, PlayStation mağazasından BBC iPlayer uygulama güncellemesini indirip yüklemek ve ardından yüklendikten sonra basitçe Ana ekranda, yanında 'UHD' olan maçı gösteren simgeye tıklayın.


Dünya Kupası 2018 PS4 Pro 4K BBC iPlayer

(Resim kredisi: Getty)

Maçları yalnızca bu şekilde canlı izleyebileceğinizi, bu nedenle geç katılırsanız maçı baştan başlatamayacağınızı unutmamak önemlidir. Akışlar HDR'yi (BBC'nin HLG versiyonu) içermekle birlikte, canlı ve anında kodu çözüldüğü için etki o kadar belirgin değildir. Akışlar, iPlayer'ın yerel 50 fps'si yerine PS4'ün tercih edilen 60 fps'sinde işlendiğinden biraz titreme şansı da var. Hayır, biz de değiliz.


Xbox One BBC iPlayer uygulaması yazılırken bu 4K akış modunu desteklemiyor gibi görünüyor.

Dolayısıyla, futbolu seviyorsanız ve şu anda evinizde bir PS4 Pro ve 4K TV varsa, izleme deneyiminiz daha iyi hale geldi ve hiçbir şey yapmadan. Şerefe BBC! Neden en iyilerinden biri olan Fifa 18 oynamıyorsunuz?PS4 oyunlarımevcutsa, daha sonra 4K maçları da izleyin.


  • En iyi PS4 oyunları

Ana resim kredisi: GettyImages / Sony

Üzerinden:Eurogamer