Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • WaterRower incelemesi: size tam vücut antremanı sağlayacak gizli bir kürek çekme makinesi

WaterRower incelemesi: size tam vücut antremanı sağlayacak gizli bir kürek çekme makinesi

Bir itirafım var: Her zaman bir WaterRower denemek istemişimdir. Görünüşünü seviyorum ve videolarını inceleyen çevrimiçi insanları kıskandım. Bu yüzden bize bir WaterRower incelemesi yapma fırsatı sunulduğunda, ayın üstündeydim. Tek endişem şuydu: yüksek beklentilerimi karşılayacak mı? İyi haber: oldu.


WaterRower Natural Serisi,en iyi kürek makinesiŞu an için listeye alıyorum ve yakın zamanda tahtından indirildiğini göremiyorum. Estetik, kullanım kolaylığı ve ses emisyonu veya daha çok ses emisyonunun olmaması gibi konularda kazanır.

• WaterRower Natural Serisini doğrudan waterrower.com'dan satın alın

Parasını geri almak için birkaç hafta harcadıktan sonra şunu rahatlıkla söyleyebilirim: WaterRower,en iyi ev spor salonusatın alabileceğiniz ekipman, eller aşağı. Size evinizin rahatlığında gerçek suda kürek çekme izlenimi verecektir. Daha ne isteyebilirsiniz ki?

Günümüzün en iyi WaterRower Natural Kürek Makinesi, Düşük Stoklu WaterRower Natural Kürek ... Amazon 2.699,99 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

WaterRower incelemesi


Sade çizgiler ve anlaşılır tasarım WaterRower'ı karakterize eder

(İmaj kredisi: Gelecek)

Waterrower incelemesi: ergonomi ve estetik

Gözlerinizi WaterRower'a diktiğinizde, bunun değerli bir yatırım olduğunu anlayacaksınız. Kaliteli ahşaptan sağlam, iyi yapılmış görünüyor. Egzersizi bitirdikten sonra transferin çok ağır olacağı varsayımlarına rağmen, kürek üzerindeki öndeki tekerleği kullanarak benimki gibi küçük bir dairede bile hareket ettirmek şaşırtıcı bir şekilde kolaydır.


İkinci bakışta kürekçinin sadeliğine hayran kalacaksınız; sadece karmaşık ve tehditkar görünmüyor, çok fazla bakım gerektirmeyecek ve bu konuda yanlış gidecek pek çok şey olmadığı için size iyi hizmet edecek bir şey. Bu fikir, herhangi bir harici güç kaynağı gerektirmediğini öğrenerek daha da güçlendirilmiştir.

Kürek makinesinin ucundaki su haznesi, gerekirse önemli miktarda direnç sağlayacak kadar büyüktür, ancak engel teşkil edecek kadar büyük değildir.


Kulp bile iyi yapılmış: Kürek çekerken, gerçek küreklerle kürek çekiyormuşsunuz gibi hissediyor. Rezistans teknesinin içinde hızla akan suyun sesi, açık suda kürek çekme hissini daha da güçlendiriyor.

Koltuk yeterince rahattır, çok yumuşak değildir ve girintileri vardır, böylece altınız rahatça oturur ve egzersiz sırasında koltuktan kaymazsınız. Kürek çekme deneyiminden en ufak bir uzaklaşmadan pistte sorunsuz çalışır.

Ayak tutturucu mükemmel kürekçi görüntüsünü biraz bozuyor: basitlik adına, hızlı serbest bırakma çeşidini kullandılar ve yoğun egzersiz sırasında biraz gevşeyebilir. Tamamen gevşemeyecekler, ancak 30 dakikalık kürek çekildikten sonra biraz çökecekler.

WaterRower incelemesi


Herhangi bir noktada kürek çekmeye başlayabilirsiniz

(İmaj kredisi: Gelecek)

Waterrower incelemesi: kullanım kolaylığı

Muhtemelen WaterRower ile ilgili en iyi şey, onunla çalışmanın ne kadar kolay olduğudur. Düz bir şekilde yerleştirildikten sonra, sadece monitördeki açma düğmesine basın ve çıkın.

Waterrower kavramı basit ama etkilidir; Fiziksel olarak zorlayıcı ve zihinsel olarak yatıştırıcı harika bir kürek çekme deneyimi sunar. Kürek çekerken, kürek ne kadar sert olursa su o kadar güçlü bir direnç sağlayacaktır; ama aynı zamanda rahatlatıcı bir ses çıkararak gerçeküstü ama keyifli bir deneyim yaratacaktır.

Daha önce 'ne kadar sert kürek çekerseniz, o kadar çok direnç hissedeceksiniz' konseptiyle ilgili endişelerim vardı, ama artık değil. Sistem mükemmel çalışıyor ve egzersizinizi basit ama etkili tutmak istiyorsanız, WaterRower bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

WaterRower'ın arkasındaki mühendisler ve ürün tasarımcıları, kürek çekmenin temellerine uzun bir süre sert bir şekilde baktılar ve tüm gereksiz özellikleri ortadan kaldırarak açık su kürek çekmenin hissi ile birlikte kapalı alanda kürek çekmenin özünü geride bıraktılar.

Basitçe söylemek gerekirse: tek yapmanız gereken başlangıçta kürek çekmeye başlamak ve işiniz bittiğinde durmaktır. Bu kadar basit.

WaterRower incelemesi

S4 monitör, tüm ayrıntıları büyük bir netlikle görüntüler

(İmaj kredisi: Gelecek)

Waterrower incelemesi: S4 performans monitörü

S4 Performance Unit'in kullanımı kolaydır. Aklınızda belirli bir hedef olmadan kürek çekmek istiyorsanız, güç açma düğmesine basın ve hemen kürek çekmeye başlayabilirsiniz. İlk vuruşunuzu başlattığınızda, monitör oradan tüm ölçümleri saymaya başlayacaktır.

S4 monitör dakikada kaç kulaç yaptığınızı, yoğunluğu, egzersiz için harcanan süreyi ve kat edilen mesafeyi görüntüler. Ekran yeterince büyüktür, böylece kürek çekerken kolayca okuyabilirsiniz.

Antrenman düğmesini kullanarak basit zaman / mesafe hedefleri de belirleyebilirsiniz. Bunun da ötesinde, mesafe aralığı antrenmanları da ayarlayabilirsiniz, yani antrenmanlarınızı biraz renklendirmek için dinlenme süreleri olan zamanlanmış setler ayarlayabilirsiniz.

İkinci işlev, aksi takdirde daha uzun süre kürek çekmeyi zor bulacak yeni başlayanlar için özellikle iyidir. Aralarında bir dakika dinlenme ile üç kez üç dakikalık bir egzersiz ayarlayabilirsiniz.

  • İlkbahara uygun olmak ister misin? İşte nedenikış eğitimiyaz başarısının anahtarıdır

WaterRower incelemesi

WaterRower değerli bir yatırımdır

(İmaj kredisi: Gelecek)

Waterrower incelemesi: karar

WaterRower almak bir yatırımdır. Bir tane satın alarak, sağlığınıza şık ve işlevsel bir şekilde yatırım yaparsınız. WaterRower'ın ince hatları, bu kürek makinesini zarif bir süs haline getiriyor ve kullanılmadığında bile saklamak istemeyeceğiniz bir şey yapıyor.

WaterRower harika görünüyor ve hissediyor; masif ahşaptan yapılmıştır ve sağlam, uzun ömürlü bir his verir. Bu taşınabilir olmadığı anlamına gelmez: Alttaki tekerlekleri kullanarak evinizin içinde kolayca hareket ettirebilirsiniz.

Koltuk ergonomik olarak tasarlanmıştır ve pistte sorunsuz çalışır. Tutamak basittir, ancak egzersiz yaparken ellerinizi yormaz veya ovuşturmaz. Ayaklarınızı tutan tutturucu muhtemelen mükemmel kürek çekme deneyiminden biraz uzaklaşan tek şeydir, sadece biraz da olsa: yorucu kürek çekme sırasında biraz gevşeyebilir. Üst tarafta, ayak dayama yerlerine girip çıkmak kolaydır.

Direnç su ve sizin tarafınızdan sağlanır, ne kadar kürek çekerseniz su o kadar fazla direnç sağlar. Bunu bilerek bile, sadece küvetin içinde akan suyu duymak için daha sert kürek çekeceksiniz. Bu gerçeküstü, son derece sakin bir his sağlar: Vücudunuz kendini yorarken zihniniz sakinleşir.

S4 monitörün kullanımı kolaydır ve mesafe, süre, yoğunluk ve dakika başına kulaç dahil olmak üzere kürek çekerken bilmeniz gereken her şeyi gösterir.

WaterRower ile kürek çekmek kaçırılmayacak bir deneyimdir ve iç mekanda kürek çekmek ve genel olarak egzersiz yapmakla ilgileniyorsanız denemeniz gereken bir şeydir. Kürek, kardiyo sağlığınızı iyileştirmenin ve kas gücü oluşturmanın mükemmel (ve zorlu) bir yoludur. WaterRower, bir ninja kadar sessiz olduğu için ailenizi veya komşularınızı rahatsız etmeden hepsini yapacak.

• WaterRower Natural Serisini doğrudan waterrower.com'dan satın alın

Günümüzün en iyi WaterRower Natural Kürek Makinesi, Düşük Stoklu WaterRower Natural Kürek ... Amazon 2.699,99 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz