Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Nvidia RTX 3080 ti grafik kartımız var ve kutusundan tamamen çıkardık

Nvidia RTX 3080 ti grafik kartımız var ve kutusundan tamamen çıkardık

Mağazalarda hızlı bir Nvidia grafik kartı bulma şansınız olmayabilir. Ama hey, elimizde bir tane olduğu gerçeğiyle kendinizi teselli edebilirsiniz ve bununla ilgili bu kutu açma videosunu yaptık. Böylece, saniyede bir milyar kare hızında çılgın bir çözünürlükte oynarken en sevdiğiniz oyunların tadını çıkaramazken, arka planda rahatlatıcı bir ortam tekno müziği çalarken bir adamın ellerini nazikçe okşadığını ve ona övgüler yağdırdığını görmenin keyfini çıkarabilirsiniz.


Tamam, pek umursamiyor; sadece sana bunu gösteriyor. Ve buna hiçbir şey söylemiyor, ancak bazı yararlı ve eğitici altyazılar var. Söz konusu GPU,Nvidia GeForce RTX 3080tive 1) büyük bir isabet, 2) herhangi bir yerde bulunması imkansız ve 3) bunlardan birien iyi grafik kartları2021 yılı.

Başlıklara göre, Nvidia'nın turbo şarjlı silikon mucizesi, 9,500 Mhz'de saat hızına sahip 12 GB GDDR6X video RAM'e sahiptir. 1 HDMI bağlantı noktası ve 3 Ekran Bağlantı Noktası ve standart bir PCIE Express Konektörü vardır. Çift fan var, yani… bu da güzel.

Nvidia, GeForce RTX 3080 ti'nin ambalajını kesinlikle gözden kaçırmadı. Kutudan çıkarma işlemi sırasında, yalnızca 'çoğu standart duruma çok az sorunla sığması gereken' yüksek kaliteli bir grafik kartı olmadığını, ayrıca bir hızlı başlangıç ​​kılavuzu, bir destek kılavuzu ve biraz güvenlik gibi görünen bir şey olduğunu göreceksiniz. elektrik çarpmaması için uyarılar falan.

Her neyse, muhtemelen anlayabileceğiniz gibi, grafik kartı bilgisi benim güçlü yanım değil - yerleşik uzmanımız tatilde. Bu yüzden gözlerinizi Nvidia GeForce RTX 3080 ti ile ve yüksek eğitimli kutu açma adamımızın yumuşak elleriyle ziyafet çekin. Bu gösterimizin son bölümüTamamen Kutusuzve param için en iyisi.


Nvidia GeForce RTX 3080 Ti fiyatı ve bulunabilirliği

Nvidia GeForce RTX 3080 Ti

(İmaj kredisi: Gelecek)

Nvidia GeForce RTX 3080 Ti, 3 Haziran'dan itibaren mevcut olup, bu yazıldığı sırada saatim tarafındanŞİMDİ.Elbette hangi saat diliminde olduğunuza bağlı olarak.


Fiyatlandırma İngiltere'de 1.049 £, ABD'de 1.199 $ ve Avustralya'da 1.949 AUS $'dan başlar.

Nvidia'nın 2021 serisinin geri kalanı gibi, kart da markanın Ampere mimarisine dayanıyor. İlginç bir şekilde, kullanışlılığını Bitcoin madencileriyle sınırladığı varsayılan özelliklerle tasarlandı. Muhtemelen çoğu insan için daha fazla ilgi çeken şey, GPU'nunAyrıcaile tasarlanmışçok güzelsinözelliklerinartırmakoyuncular için kullanışlılığı.


• Techradar'daki arkadaşlarımızın zaten eksiksiz bir Nvidia Geforce RTX 3080 ti incelemesi var

• İşte birNvidia GeForce RTX 3080i stok takipçisi