Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Azio Retro Classic klavyesini 24 saat boyunca yazdık ve parmaklarımızın düşündüğü buydu

Azio Retro Classic klavyesini 24 saat boyunca yazdık ve parmaklarımızın düşündüğü buydu

Azio Retro Classic Artisan fırsatları
Azio Retro Classic anahtar özellikleri

Fiyat:189,99

Boyutlar:17,9 x 1,6 x 5,8 inç / 455 x 147 x 40 mm

Ağırlık:3,5 lb / 1587 g


Stiller:Onyx, Posh, Artisan (test edildiği gibi), Elwood

Toplam yolculuğu değiştir:3.6 ± 0.3 mm


Yakın zamandaAzio Retro Classic klavyenin yeni kablosuz sürümüve basitçe söylemek gerekirse, klavyeyi hemen hızına oturtmak istedik.

Daha sonra hızlı bir telefon görüşmesi ve klavyenin USB sürümü test için burada Pingtwitter.com'a geldi. Klavyenin USB sürümü, güç sağlamak için arka merkeze monte edilmiş USB güç kablosunun yanı sıra Bluetooth sürümü ile aynıdır.


Aşağıdaki galeriden de görebileceğiniz gibi, Azio Retro Classic'in kutusunun açılması çok basitti, klavye kollu siyah karton bir kutu içinde geliyordu.

Kılıf çıkarıldığında kutu üstten açılır ve klavyenin kendisini - plastik bir çerçeve ile korunur - ve ayrıca kullanım kılavuzunu ve kapağın iç kısmına yerleştirilmiş kredi kartı boyutunda bir orijinallik sertifikasını ortaya çıkarır.

Azio Retro Classic galerisi

Resim 1/8

Azio Retro Klasik

Azio Retro Klasik

Azio Retro Classic galerisi

Resim 2/8

Azio Retro Klasik


Azio Retro Klasik

Azio Retro Classic galerisi

Resim 3/8

Azio Retro Klasik

Azio Retro Klasik

Azio Retro Classic galerisi

Resim 4/8

Azio Retro Klasik

Azio Retro Klasik

Azio Retro Classic galerisi

Resim 5/8

Azio Retro Klasik

Azio Retro Klasik

Azio Retro Classic galerisi

Resim 6/8

Azio Retro Klasik

Azio Retro Klasik

Azio Retro Classic galerisi

Resim 7/8

Azio Retro Klasik

Azio Retro Klasik

Azio Retro Classic galerisi

Resim 8/8

Azio Retro Klasik

Azio Retro Klasik

Klavyenin kurulumu, arka merkeze monte edilmiş USB kablosunu takmak kadar basitti. Windows 10 klavyenin kurulumunu birkaç saniye içinde gerçekleştirdiğinden, ekstra sürücünün indirilmesine gerek yoktu.

Eldeki Retro Classic çok ağır ve güvende hissediyor. Eloksallı alüminyum çerçeve soğuk ve kaliteli bir his verir ve altıgen cıvataların çevresi ile endüstriyel, sınırda bir buhar punk havası yayar.

Klavyenin altında bronz renkli plastikle çevrelenmiş yumuşak lastik ayak pedleri bulunur. Bu, her anahtarı çevreleyen aynı plastiktir. Azio Retro Classic'in arka ayaklarının her biri, klavyenin yazma açısını yükseltmek veya indirmek için döndürülebilir.

Anahtarların altında, öğretilmiş bir deri üst plaka bulunur. Bu yumuşak deri değil ve dürüst olmak gerekirse, dokunmak o kadar da hoş değil, cilt altında oldukça sert hissetmek. Yine de saf havalı görünüyor ve küçük klavye tanrısı yasaklıyor, eğer içecekler dökülürse temizlemenin de oldukça kolay olduğunu tahmin ediyoruz.

Ok tuşlarının üzerinde Azio'nun adı, kuruluş tarihi ve 'Elegantly Fierce' motosikletinin yazılı olduğu fırçalanmış alüminyum bir plaka bulunuyor. Bu da bir altıgen cıvata desteği ile yerinde tutulur.

Göz ve göze çarpan birkaç şey ile klavyenin düzeninde gezinmek. Bunlardan ilki, sağdaki 'ALT' tuşunun sağında bulunan 'FN' fonksiyon tuşudur. Buna basın ve Azio Retro Classic'in üstten monte edilmiş alternatif işlev kısayol tuşlarına erişebilirsiniz.

AZIO Retro Klasik

Bunlar sol alanda hiçbir şey içermiyor, ancak ev, posta, medya oynatıcı ve hesap makinesi gibi zımba telleri var. Bu tuşlar için simge tasarımı ve yazı tipi kullanımı memnuniyet verici.

Azio Retro Classic'in arka tarafındaki her tuş, Azio'nun kendi Typelit Mekanik Anahtarları ile aydınlatılıyor. Bunların içinde oldukça fazla seyahat var, şüphesiz bu eski tip daktilo yazma eylemini başlatmaya yardımcı olmak ve basıldığında bu klasik daktilonun hafif bir versiyonunu yapmak için.

Parmakların altında yazma eylemini zevklerimize göre biraz ağır ve katı bulduk, yazarken daha fazla akıcılık üretmeye çabalarken, her tuşa basmanın getirdiği memnuniyetten şüphe yoktu, klavye belirli bir dram oluşturuyor. yazma deneyimi.

AZIO Retro Klasik

Örneğin, bu incelemeyi yazmak, parmaklarımızın bakış açısından hoş bir deneyim oldu ve gerçek bir uzun biçimli parçayı yazmanın, hatta her zaman yazmayı düşündüğünüz romanı yazmanın nasıl uzaklaşacağını kolayca görebiliriz. Azio Retro Classic'i kullanırken daha ilginç bir deneyim, çünkü çok sağlam, güven verici ve yazması kesin.

Azio Retro Klasik kararı

AZIO Retro Klasik

Öyleyse hemen bir Azio Retro Classic satın almalısınız? Belki, ama önce düşünmeniz gereken bazı çekincelere sahibiz.

Tasarım, şüphesiz, zevkinize göre biraz fazla benzersiz ve göze çarpan veya hayallerinizin klavyesi olarak tat çizgisinin her iki yanında oturacaktır. Elbette güzellik bakanın gözündedir ve aralarından seçim yapabileceğiniz dört tasarım da vardır.

Sıfır yardımcı bağlantı noktalarının seçilmesi, bu klavyeyi bazıları için, sanki kulaklıkları, harici sabit sürücüleri, telefon şarj cihazlarını, mikrofonları, USB'leri ve daha fazlasını klavyenizden çalıştırmaya alışmışsınız gibi, bazılarını ortadan kaldıracaktır, o zaman Retro Classic size veremez. neye ihtiyacın var. Bu bağlamda, işlevden çok biçimlidir.

Doğal olarak, bu aynı zamanda oyun oynamak için tasarlanmış bir klavye değildir.

Yine de klasik bir tasarıma sahip birinci sınıf, iyi inşa edilmiş bir klavye istiyorsanız, Azio Retro Classic kesinlikle dikkate almaya değer.

  • Harika, sürükleyici oyun içi ses mi istiyorsunuz? best-gaming-headsets-2020-for-pc-ps4-and-xbox-one