Close
  • Ana
  • /
  • Ev Sineması
  • /
  • T-3PO kötü techvadar'ı ele geçirirken teknolojinin aydınlık tarafına hoş geldiniz!

T-3PO kötü techvadar'ı ele geçirirken teknolojinin aydınlık tarafına hoş geldiniz!

Bu hafta, Pingtwitter asi ittifakına katılıyor ve biz T-3PO olurken Jedi ustası Yoda'ya kanallık yapıyor!


Doğru, gelecek olanı kutlamak için yeniden markalaştıkStar Wars: Güç Uyanıyorfilm ve teknolojinin ütopik tarafına bakarak size harika içerik yığınları getireceğiz.

Peki ya karanlık taraf? Kardeş sitemiz techradar şeytani İmparatorluk oldu ve size her şeyiteknolojinin karanlık yüzütechvadar olarak!

Her iki site de elbette Star Wars dünyasını kutlayacak - teknolojiye filmler aracılığıyla bakacak, Lucas'ın dünyasının sesten IMAX'a, VFX'ten en sevdiğimiz cihazların tasarımına kadar her şey üzerindeki etkisine.


Burada T-3PO'da genel olarak daha sağlıklı bir yaklaşım sergileyeceğiz, Star Wars evreninde neyin harika olduğuna ve sonrasına bakacağız. Bizi genç tutacak (ve umarım bir veya iki yedek el önerecek) tıbbi teknolojiyi, yollarımızı daha güvenli hale getirecek sürücüsüz arabaları ve iletişimde devrim yaratabilecek hologramları inceleyeceğiz.

Techvadar ise şeytani İmparatorluktur ve haydut AI'dan askeri drone'lara, hükümet gözetlemesine, VR ve oyun distopyalarına ve 3D baskılı silahlara kadar teknolojinin karanlık tarafına bir göz atacak.


Diğer özellikler arasında, bir Ölüm Yıldızı veya C-3PO'yu inşa etmek için ne yapılması gerektiğine dair bir keşif, uzmanlara böyle bir projeyi nasıl üstleneceklerini sorarken, ayrıca tüm ışın kılıçlarını derecelendireceğiz, Star Wars teknolojisine bakacağız. keşke var olsaydı ve çok daha fazlası.

Sizi filmin lansmanına ve ötesine götüreceğiz, bu yüzden size sunabileceğimiz her şeye göz atınteknolojinin hafif tarafıve cesaretiniz varsa, o zamankötü karanlık taraf. Güç seninle olsun!