Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • 4K Mario Kart videosunu izledikten sonra Nintendo Switch Pro'yu hayal ediyoruz

4K Mario Kart videosunu izledikten sonra Nintendo Switch Pro'yu hayal ediyoruz

Vay! ŞimdiBugün nasılsınözel bir şeydir. Bu, Mario Kart 8 Deluxe'de olduğu gibi çalışıyor.Nintendo Anahtarı Pro4K çözünürlükte. Mario Kart 8 Deluxe'ün normal olarak iyi göründüğünü düşündüysenizNintendo AnahtarıBu videonun gösterdiği gibi, henüz hiçbir şey görmediniz.


Ultra HD çözünürlüğe sahip Nintendo Switch Pro'nun söylentileri ortaya çıktı.yıllardır dolaşanve sadece haftalar önce en saygın Nintendo muhabirlerinden biri olan Takashi Mochizuki,ipucuÖnümüzdeki mali yılda yeni bir Switch Pro konsolu gelebilir.

  • Super Nintendo Switch Pro konsolu doğrulanmış içeriden sızdırıldı
  • Nintendo Switch Pro pususuna işaret eden gizli Sony PSP 5G ipucu

Ve şimdi, Mario Kart 8 Deluxe'ün o söylentili Nintendo Switch Pro 4K çözünürlüğünde nasıl göründüğüne dair en iyi bakışımızı elde ettik. Gözbebeklerinize iyiliği enjekte etmek için aşağıdaki videoyu izleyin.

Bu video, 1080p'de çalışan Nintendo Switch'te Mario Kart deneyimini alan ve ardından göz kamaştırıcı derecede net bir Ultra HD 4K çözünürlüğe yükselten YouTube kullanıcısı Snazzy AI'nin izniyle geliyor. Doğal olarak, 4K'da Mario carting'in tüm güzelliğini görmek için yukarıdaki videoyu 4K çözünürlüklü ekranda izlemeniz gerekecek.

Videodan da anlaşılacağı üzere,her şeyMario Kart 8 Deluxe görünümleri hakkındaçok daha iyi4K'da 1080p'ye göre, pürüzlü kenarlar silinmiş ve mesafeli nesneler keskin bir şekilde görünüyor.


Oyun da 60 fps'de çalışmaya devam ediyor, bu yüzden bu videoda gördüğümüz şey Nintendo Switch Pro'nun Kutsal Kase'si – 4K'da oyun çalıştırabilen bir konsolve2021'den sonraki tüm oyunlar için ideal yeni kriter olan 60 fps.

Şimdi, elbette, şu anki durumla birlikte, bir Nintendo Switch Pro konsolu onaylanmadı ve bu bize bazı şeyler bıraktı.ilginçkonsept tasarımlarsistemin nasıl görünebileceği ve ne sunacağı hakkında. Aynı zamanda, bu 4K Mario Kart görüntüsünün göründüğü kadar ağız sulandıran, şu anda çok sıkı bir şekilde hüsnükuruntu sahasında kaldığı anlamına geliyor.


Burada Pingtwitter'te bir Nintendo Switch Pro ikendır-dirgeliyor ve buniyetdaha yüksek çözünürlüklü bir ekran sunarken, bunun 4K'ya kadar uzayacağına ikna olmadık. Bunun tamamen, yeni Switch'in 60 fps 4K deneyimlerine güç sağlamak için ihtiyaç duyacağı gücün, Switch'te sunulandan çok daha büyük olacağını ve konsolun maliyetinin aşırı derecede yüksek olmasına neden olacağını düşünüyoruz.

Bu videodakesinlikleresmi Nintendo Switch Pro haberlerine olan iştahımızı daha da artırdı, bu yüzden yakında somut bir şeyler duymayı umuyoruz.


Bugünün en iyi Nintendo Switch fırsatları 869 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ JUEGO NINTENDO SWITCH POKKEN... Amazon £ 200 GörüntüleNintendo Anahtarı 1.1 32 GB... John Lewis 279 £ GörünümNintendo Switch Nintendo... çok.co.uk £ 279,99 Nintendo Switch'i Görüntüle (Neon... Amazon Prime £ 296,89 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz)
  • En iyi Nintendo Anahtarı oyunlarışu anda 4K'da çalışmıyor