Close
  • Ana
  • /
  • Internet
  • /
  • Ücretsiz sınırsız VPN ne anlama gelir ve nerede kullanılabilir?

Ücretsiz sınırsız VPN ne anlama gelir ve nerede kullanılabilir?

'Ücretsiz sınırsız VPN' kelimelerini bir araya getirdiğinizde, kulağa biraz uzak bir fikir gibi gelebilir. ne zaman olduğunu söylemek doğru oluren iyi VPN'sınırsız' hemen hemen her şeyi sunarsa, aslında 'sınırsız' ile ne demek istediğimize bakılmaksızın, muhtemelen bunun için ödeme yapmanız gerekir.

Verilerden, sunuculardan veya özelliklerden mi bahsediyoruz? Aramanız sizi nereye götürürse götürsün, ücretsiz bir sınırsız VPN'in neleri gerektirdiğini, ayrıca ücretsiz VPN hizmetlerini ve bizim tavsiyemizi açıklamak için buradayız.en iyi ücretsiz VPNTüm kutularınızı işaretlemek için.


En iyi VPN tavsiyemizi mi istiyorsunuz? Aşağıdan ExpressVPN'e kaydolun:


ExpressVPN -1 yıllık planlarla 3 ay daha ücretsiz kazanın
Hız, güvenlik özellikleri ve favori akış hizmetlerimizin kilidini açma yeteneği söz konusu olduğunda en iyi performans gösteren ExpressVPN, genel olarak en iyi VPN olarak üstündür. 30 günlük para iade garantisi ile tamamlanan yeni müşteriler, bir yıllık planlarına eklenen üç ayın keyfini çıkarabilir ve size %49 tasarruf sağlayabilir.Fırsatı Görüntüle

Ücretsiz sınırsız VPN nedir?

Ücretsiz bir sınırsız VPN söz konusu olduğunda, bu birkaç şeyden biri anlamına gelebilir. Ücretsiz kullanımlı VPN hizmetleri, veri izni dahil olmak üzere sınırlamalara tabi olabilir. Bir ödenek koyan birçok ücretsiz hizmetle, özellikle birçoğunun bunları büyük miktarda veri kullanan akış için kullandığını düşündüğünüzde, tükenmeden önce fazla bir şey yapamayabilirsiniz.


İçinakış VPN'leri, yüksek veya sınırsız bir izin isteyeceksiniz, bu da kısa sürede yakalanmadan medyayı tüketmenize izin veriyor. Aynısı - için de geçerlioyun VPN'leri, çevrimiçi oyunların çalışması için çok fazla veri gerektireceği yer.

Ücretsiz hizmetler, sunuculardaki sınırlamaları da görebilir ve birçok sağlayıcı tekliflerini önemli ölçüde azaltır. Bunun, dünya çapında çok çeşitli konumlardaki çeşitli sunucuların kullanıcılara yalnızca seçenek ve coğrafi kısıtlamaları atlama yeteneği değil, aynı zamanda bir sunucu aşağı, emrinde başka birçok seçenek var.


Tabii ki, ücretsiz bir sınırsız VPN'den sonra olanlar, ücretsiz tam paketin peşinde olabilir. Buna göre, önerdiğimiz ücretsiz hizmetlere sahip olsak da, veri veya başka bir sınırlama olmaksızın tüm özelliklerine erişim sunuyor gibi görünenlerle bile asla tam paketi alamayacağınızı söylüyoruz.

ücretsiz sınırsız vpn nedir

(İmaj kredisi: Shutterstock)

Neden ücretsiz bir sınırsız VPN mevcut değil

Dürüst olmak gerekirse, tamamen 'ücretsiz' gelen VPN'lerin bir bedeli vardır. Dünyada hiçbir şey ücretsiz değildir ve bu nedenle, ücretli bir hizmetin güvenlik ve güvenilirliğini sunmak için gereken altyapıyı oluşturmak için bu sağlayıcıların bir şekilde bunun için ödeme yapması gerekir.

Muhtemelen 'kayıt tutmama politikasından' bahsedildiğini görmeyeceksiniz ve bunun nedeni muhtemelen bu ücretsiz VPN'leri kullanarak verdiğiniz verilerin bu tür yazılımların bakımını finanse etmek için üçüncü taraf şirketlere satılacak olmasıdır. Yani, ücretli planlara ek bir satış teklif etmedikçe. Bu durumda, ücretsiz hizmetinde kesinlikle sınırlamalar bekleyebilirsiniz.


Bu nedenle, her zaman ücretsiz VPN'lerin artılarını ve eksilerini ve hizmetten ne istediğinizi tartmanızı öneririz. bol ileucuz VPN'lermevcutsa, özellikle bir VPN'nin güvenlik özellikleri söz konusu olduğunda, en iyisini elde etmek için bir servete mal olması gerekmez.

Dahası, en sevdiğimiz VPN'lerin çoğu, 30 günden bir aya kadar herhangi bir yere yayılan ve taahhütte bulunmadan önce denemenize olanak tanıyan para iade garantileriyle birlikte gelir. Bu içerirExpressVPNBu, ürününü 30 gün boyunca denemenize izin verir ve bu süre içinde, hayran değilseniz, hizmet için şimdiye kadar ödenen herhangi bir para alırsınız.

sörf köpekbalığıaynı 30 günlük politikayı sunar ve özellikle daha uzun vadeli planlarında daha da uygun bir fiyata mükemmel özelliklerle ağırlık kazanır.

30 günlük para iade garantisine sahip en iyi VPN'ler ÖZEL - %49 TASARRUFEkspres VPN Ekspres VPN 12 ay $6.67 /ay Görünüm sörf köpekbalığı Surfshark 24 Ay 2,49$ /ay Görünüm3 AY ÜCRETSİZ go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_cEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bu ücretsiz hizmetlerle sınırsız VPN'den en iyi şekilde yararlanın:

Her yerde sınırsız hizmet sunan bir VPN bulmak zor olsa da, bu kutulardan birini veya ikisini işaretleyen ücretsiz hizmet önerilerimiz var. Güvendiğimiz ücretsiz bir sınırsız VPN için iştahınızı giderebilecek harika bir ücretsiz araç sunan aşağıdaki üç seçeneğe göz atın.

ProtonVPN
Ücretsiz hizmete erişmek için kayıt olmanız gerekir. Ancak, onunla sınırsız veri alırsınız. Bu, aylık ödeneğinizden çok hızlı bir şekilde esinti endişesi duymadan yayın yapabilmeniz anlamına gelir. Ücretsiz hizmette, ücretsiz hizmetinde bölünmüş tünelleme ve otomatik bağlantı gibi özellikler mevcuttur. Bununla birlikte, yalnızca üç sunucu seçeneğiyle sınırlısınız.

hızlandırmak
2 GB'lık bir veri payı sunan Speedify'ın, ödeneği söz konusu olduğunda bazılarından daha cömert olduğunu söylemek doğru olur. Bununla birlikte, bunu 50 konumdaki 1000'den fazla sunucunun tam listesine erişim sağlayan çekici bir ücretsiz sınırsız VPN seçeneği haline getirebilecek sunucu cephesidir.

Windscribe
10 GB'a kadar veriden yararlanabilirsiniz, ancak bunu almak için e-postanızla kaydolmanız gerekecek veya bunun yerine yalnızca 2 GB ile sınırlı olacaksınız. Ayrıca Netflix ve BBC iPlayer'ın engellemesini kaldırabildiğini ve bir dizi ayarı yapılandırmamıza izin verdiğini gördük.

VPN hakkında daha fazlasını okuyun:

Şu anda iPad için en iyi genel VPN'leri karşılaştırın: ÖZEL - %49 TASARRUF EDİNEkspres VPN Ekspres VPN 12 ay $6.67 /ay Görünüm+2 AY ÜCRETSİZÖzelİnternet Erişimi Özel İnternet Erişimi VPN 3 Yıl 2,08$ /ay Görünüm3 AY ÜCRETSİZ go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_cIPVanish IPVanish 1 Yıl 3,20$ /aylık Görünümsörf köpekbalığı Surfshark 24 Ay 2,49$ /ay GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz