Close
  • Ana
  • /
  • Oyuncaklar
  • /
  • Noel Arifesi Kutusu nedir? Çocuklar ve yetişkinler için kutuları doldurmak için 10 hediye

Noel Arifesi Kutusu nedir? Çocuklar ve yetişkinler için kutuları doldurmak için 10 hediye

Birçoğu için Noel Arifesi, Noel Baba ve Rudolph'a kıymalı turta ve havuç bırakmalarını sağladıktan sonra çocukları yatağa yatırmak için güreşiyordu. Herkül görevi tamamlanır, yetişkin kıymalı turtayı yer, havucu buzdolabına geri koyar ve sabaha kadar iş yapılırdı. Ancak o zamandan beri, hem çocuklar hem de yetişkinler için akşam neredeyse ana etkinlik kadar önemli hale geldi.oyun oynamak, hediyeler açmak ve büyük gün beklentisiyle doldurmak.


Bu amaçla, son birkaç yılda yeni bir gelenek ortaya çıktı: Noel arifesi kutuları. Esasen, çorap yerine bir kutuda dolgu maddeleri stoklamak, çocukları (ve yetişkinleri) meşgul etmek ve zevk almak için küçük hediyeler ve eğlencelerle dolduruyor, Noel arifesi ile saat arasındaki zamanı biraz uzaklaştırıyor.

Noel Arifesi kutuları, bir karton kutu veya sürprizlerle dolu ev yapımı bir kap kadar basit olabilir veya her yıl kullanmak üzere ısmarlama teneke kutular, hazine sandıkları veya özel tasarım ahşap Noel Arifesi kutuları alabilirsiniz. Bir kutu satın alıyorsanız, işte daha basit kaplardan ısmarlama gravürlere kadar küçük bir seçenek yelpazesi:

Evet, satın almak için bir şey daha var, ancak çok fazla baskı yapmak zorunda değil: büyük gün için bir tür 'teaser' olduğu için tüm içerikler oldukça ucuza alınabilir. Tatlıları, oyuncakları, Noel kitaplarını, filmleri ve her zamanki çorap doldurucuları düşünün. Hem çocuklar hem de yetişkinler için birkaç seçenek bir araya getirdik, bu nedenle bu yıl kimi bozuyor olursanız olun, herkes hoşuna gidecek bir Noel Arifesi kutusu alacak.

Noel arifesi çocuklar için kutu dolgusu


Kardan Adam: Kardan köpeği yumuşak oyuncak |John Lewis şimdi £ 11.00
Devam filminden Noel klasiğine kadar, kusursuz bir şema gibi görünüyor: Gençlerle The Snowman And The Snowdog'u izleyin, ardından onlara kendi sevimli Snowdog'larını içeren bir kutu sunun. Noel arifesi? Başarmak.Anlaşmayı Görüntüle


Lego Star Wars Sith Infiltrator Microfighter |şimdi John Lewis'den 8,99 £
Lego Star Wars her zaman kesin bir kazanandır. Microfighter serisi, hayranların en sevdiği karakterlerin ve araçların minyatür versiyonlarıdır, mükemmel Noel arifesi kutularını doldurur ve küçükleri yeni setlerini oluşturmakla meşgul tutar. Sith Infiltrator, çift kanatlı ışın kılıcıyla (tabii ki) korkunç Darth Maul'un bir minifigürüyle birlikte gelir. Vwoom!Anlaşmayı Görüntüle


Grinch Noel ciltsiz kitabını nasıl çaldı |6,99 £ | şimdi Amazon'da 4,00 £
Tuhaf, keyifli bir tatil klasiği, her çocuğun bunu okuması gerekiyor. Daha da iyisi, iyi doktorların tekerlemelerinden en iyi şekilde yararlanmak için toplayabileceğiniz en aptal seslerle çocukları toplayın, cihazları kapatın ve yüksek sesle okuyun.

Lindt Noel İkram Kutusu |şimdi Amazon'da 8,99 £
Çikolatasız Noel olmazdı. Noel Baba'da Snack on, ren geyiğinden biri, bir oyuncak ve bir Lindt truffle seçkisi, bu tampon paketinde bizdeki en kaliteli çikolatalardan bazılarını içeriyor.


Faburo Yılbaşı Atışı oyunu |şimdi Amazon'da 8,99 £
Çocuklar onları meşgul etmek için daha fazlasına ihtiyaç duyabilir ve bu kesinlikle işe yarayacaktır. Boynuzları havaya uçurun, üzerlerine fırlatın ve rakipleriniz şişirilebilir çatallarınızdaki halkaları yakalamaya çalışın. Bolca kahkaha yaratmak için tasarlanmış basit bir konsept. Halkalar da şişirilebilir, bu nedenle oturma odasında oynamak güvenlidir.

Noel Arifesi yetişkinler için kutu dolgusu

Yankee Mum Hediye Seti 3 Küçük Kavanoz Kokulu Mumlar |oldu £ 24.99 | şimdi Amazon'da 15,99 £
Kim bir mumu sevmez? Özellikle kokulu bir mum olduğunda. O uzun kış gecelerinde evinizi rahatlatır ve arkadaşlarınız ve aileniz için harika hediyeler yaparlar. Buradaki bayram üçlüsü Mum Işıklı Kabin, Nar Cin Fizz ve Evergreen sis kokularıdır.

UBFEN Unisex Hafızalı Köpük Rahat Tüylü Terlik |Amazon'da 9,38 £ başlayan fiyatlarla
Noel arifesinde sıcak ve rahat kalmak için bir çift terlik, kutuyu açması kesin bir kazanandır. Çok sayıda farklı renkte sunulan UBFEN unisex terliği tercih edin, hepsi kullanıcının ayaklarının kıvrımlarına göre biçimlenen rahat, hafızalı köpük iç mekanı paylaşır. Anlaşmayı Görüntüle

Balvenie Tadım Koleksiyonu x3 |şimdi Amazon'da 15,00 £
Soğuk bir kış gecesinde bir yudum viski gibisi yoktur ve Noel olduğu için, alıcınıza üç harika dram ikram edin. DoubleWood 12 ve 17 sürümleri hem Amerikan meşe hem de Sherry eski fıçılarda olgunlaştırılırken, 14 yaşındaki Caribbean Cask Speyside içki fabrikasına tropikal bir bakış için eski rom fıçılarında bitirildi. Anlaşmayı Görüntüle

Casus Şelalesi kart oyunu |şimdi Amazon'da 19,95 £
Partiler için en iyi masa oyunumuz olan Spyfall'u seçtik. Bu yıl yetişkinlerle masa başındaysanız, Spyfall, aranızdaki casusu ortaya çıkarmaya çalışırken güvensizliği gidermek için tasarlanmış mükemmel bir kart oyunudur. Yine de Monopoly'den daha az argümana neden olma garantisi.

Vbiger Unisex Outdoor Dokunmatik Ekran Kaymaz Eldivenler |şimdi Amazon'da 13,99 £
Bu dayanıklı eldivenlerle Noel yürüyüşünüzde sıcak kalın. İletken kumaş ve silikon baskı ile glvoe, parmaklarınızı dondurmadan dokunmatik ekranları çalıştırmanıza olanak tanır. Küçük bir Noel arifesi kutusu ilavesi. Anlaşmayı Görüntüle

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi LEGO YODA & rsquo; S JEDI STARFIGHTER fırsatları 782 Amazon müşteri yorumu LEGO Star Wars Yoda'nın Jedi'ı ... Amazon $ 87,99 LEGO Star Wars TM Yoda'nın Jedi'sini ... Walmart89,99 GörünümLEGO Star Wars 75168 Yoda's ... Amazon Prime 126,93 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Kardan Adam / Kardan Adam ve Kardan Adam [Blu-ray] fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'a bakın En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Yankee Mum şenlikli mum fiyatları 13 Amazon müşteri yorumu Benzer Amazon ABD Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Cryptozoic Entertainment Spyfall Kart Oyunu indirimleri Spyfall Card Game Amazon $ 15.99 İncele En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz