Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • 'Bir Sonos PLAYBAR, Gadget Guru için en iyi TV hangisidir?'

'Bir Sonos PLAYBAR, Gadget Guru için en iyi TV hangisidir?'

Bu sorunun biraz daha fazlası var - okuyucumuz, tıpkı mevcut Panasonic ekranının yapmadığı gibi, hem HDMI hem de OT A kaynaklarından Dolby Digital sesi optik bir bağlantı yoluyla aktarabilecek bir şey arıyor.


İyi haber şu ki, bir TV doğrudan 5.1 pompalayacaksa, genellikle TrueHD ve benzerlerini PLAYBAR'ınızın anlayabileceği bir formata çevireceği anlamına gelir. Ne yazık ki, bazı akıllı TV'lerde görevi gerçekten yönetemeyen Android sistemleri vardır. Hatta bazıları, sizden nefret ettikleri için yalnızca mühendislere özel servis menülerinin arkasındaki işlevselliği gizler.

Guru ne tür bir TV aradığınızı bilmiyor, hatta sormayı umursamıyor. Yine de, PLAYBAR'ı atma isteksizliğinizin biraz bütçeniz olduğu anlamına geldiğini varsayıyor. Şaşırtıcı bir şey için 2.050 £ ödemezsenizSony XE930LG’nin 399 sterline sahip olabilen ve kutudan çıktığı anda her türlü optik ses hilesini destekleyen UJ6300 serisini deneyin.

Ama biz burada hiçbir sebep yokken teknolojinin ustaları değiliz, bu yüzden bu tavsiyelerin hiçbiri teknenizde yüzmüyorsa, o zaman gidip gözetmenlerinizi bizimen iyi TV 2017 satın alma rehberive tatlı bir TV seçtikten sonra, gidip şunlara bir bakınsınıfının en iyisi ses çubukları.