Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • İlk buluşmada ne giymeli: İkinci bir tarihi garanti altına almak için 10 parça giysi

İlk buluşmada ne giymeli: İkinci bir tarihi garanti altına almak için 10 parça giysi

Bekarsanız, kasvetli kış ortası belki de yılın en çok ilişki durumunuzu değiştirmeyi düşündüğünüz zamandır. 2019'da bu muhtemelen flört uygulamalarına basmak ve sağa kaydırmak anlamına gelir, ancak IRL ile tanışma zamanı geldiğinde, profil resminizi ölçtüğünüzden emin olmak için ne giyeceğinize karar vermek zor olabilir.

Güzellik bakanın gözündeyken, bazı gevşek kurallar vardır ve bir randevu için giyinmek, bazı çok ince çizgileri aşmakla ilgilidir. Resmi olarak çok giyinirseniz yaklaşılmaz görünme riskiniz olabilir, ancak çok rahat görünürseniz randevunuzu etkilenmeden bırakabilirsiniz.

Çok fazla bireysel stil sergilerseniz, biraz kendinizle dolu olarak karşılaşabilirsiniz, ancak çok az ve kitlelere karışma riskiniz var. Resmi aldın.

Ama korkmayın. İyi bir ilk izlenim bırakmaktan eve yürüyüşe kadar, gece boyunca size rehberlik edecek 10 öğe seçtik.


Ne yazık ki aşk tanrısı oynayamayız veya garip bir randevudan kaçmanıza yardımcı olamayız, ancak görünüşünüz konusunda kendinizden emin ve rahat hissederseniz, deneyimi daha eğlenceli bulacağınız garantidir.


1. Tom Ford Shelton Kadife Smokin Ceket

Kırmızı halıya uygun bordo ceket

Satın alma nedenleri
+ Şal yakaları geleneksel bir giysiye modern bir dokunuş katar + Kadife kaplama hafızası3.870 $ Mr Porter US & CA'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

Belki tüm durakları çıkardınız ve son derece seçkin bir restoran rezervasyonu yaptınız veya belki de randevunuzu etkilemek çok zor. Her iki durumda da, büyük bir giriş yapmanız gerekiyorsa, bu giyilecek ceket. Tom Ford’un Shelton smokin ceketi, bu sezonun renklerinden biri olmasının yanı sıra, geleneksel olarak romantik bir ton olan bordo renginde geliyor.

Kadife kaplama karşı konulamaz bir şekilde dokunsal - erkek arkadaş malzemesi mi? - ve randevunuz için ellerini çekmemesi zor olabilir (umarsınız). En azından bir konuşma noktası sağlamalı - en azından Ron Burgundy gibi görünmekten nasıl kaçındığınızı değil. Ancak bu özel bir fiyat etiketine sahip özel bir giysi, bu nedenle 2.590 £ 'dan yatırım yapmak için randevunuz konusunda oldukça ciddi olmanız gerekir.


2. Paul Smith Yün ve Kaşmir Bombacı Ceket

Akıllı rahat ceket

Satın alma nedenleri
+ Koyu lacivert rengi zayıflıyor + Lüks kaplama etkileyici Amazon'u kontrol edin

Bir bombardıman ceketinin bir randevu için fazla rahat olduğunu düşünebilirsiniz, ancak Paul Smith pek çok tarih için gerekli olan bu zorlu 'akıllı rahat' kıyafet kurallarına mükemmel şekilde uyan bir ceket yarattı. Dışında zengin bir yün ve kaşmir karışımı kullanarak ve iç tarafa şık Cupro astarı ekleyerek, Paul Smith, bombardıman ceketi lüks eşya statüsüne yükseltti.

Tahmin edebileceğiniz gibi, iç manşetlerdeki imza şeritleri onu ekstra özel hissettiriyor. Ceket, o moda sokak giyimi kutusunu işaretlemenize izin verirken bir yandan da çaba sarf etmişsiniz gibi görünmesini sağladığından randevu için mükemmeldir.


3. Halk Meclisi Pamuk-Poplin Gömlek

Bir klasiğin rahat versiyonu

Satın alma nedenleri
+ Poplin kumaş rahat bir görünüm sağlar + Klasik stil ve renk her şeyle uyumludur
Kaçınılması gereken nedenler
-Beyaz gömlek dökülenleri gösterecek Check Amazon

Bir partner söz konusu olduğunda kaç kişinin 'normal' aradığına şaşıracaksınız. Ve bir randevu için giyinmeye gelince, tertemiz beyaz gömlekten daha normal olmaz. Ancak bu Folk gömlek, daha dokulu bir his vermek için pamuk poplin kullanarak klasik görünüme rahat bir yaklaşım getiriyor.

Bu iyi bir şey çünkü çoğu standart parlak beyaz polyester gömlekler işten doğruca gelmişsiniz gibi görünme riskini taşıyor - randevunuzu övmenin yolu yok - oysa Halk gömleği eve gidip giyinme zahmetini çektiğinizi gösteriyor birkaç çentik.

Beyaz gömlek gibi klasik bir gardırop elyafıyla başlamak size yine de ayakkabı veya kemer gibi detaylar ve aksesuarlarla kendinizi ifade etme şansı verir. Ve çok normal bir fiyat etiketi ile, bu önemli eklemeler için hala biraz değişiklikiniz olacak.

4. Gucci Deri ve Süet Spor Ayakkabıları

Parlak bir gelecek için durma hareketlerini gösterin

Satın alma nedenleri
+ İlginç özellikler bir konuşma noktasıdır + Hala akıllıyken rahat630 ABD doları Mr Porter US & CA'da görüntüle 630 ABD doları Mr Porter US & CA'da görüntüle 650 $ Mr Porter US & CA'da görüntüle

Bir tarihte spor ayakkabı giymenin kabul edilebilir olup olmadığı bir tartışma konusudur. Birçok eski tarz romantik, bunun büyük bir hayır-hayır olduğunu söyler. Ama şimdi eğitmenleri (doğru tür) yün pantolonlarla eşleştirme eğilimimiz olduğuna göre, Gucci'den bunlar gibi bir çift yüksek kaliteli spor ayakkabıyı şık ve akıllı bir kıyafetle bir araya getirmek mümkün. Bu özel retro spor ayakkabılarını tarihe hazır hale getiren bir dizi özellik var.

Her şeyden önce ne kadar imrenilecek (pahalı olduğundan bahsetmiyorum). Bir çift spor ayakkabının üzerine önemli miktarda para bırakmak, özellikle moda ve ayakkabıyı önemsediğinizi ifade eder.

Ayrıca, özel Gucci şeritleri için dokuma kullanımı ve deri panellerin fistolu kenarları gibi tüm ilginç detaylar var. Ayırt edici ayakkabılar, bir randevunun o garip ilk birkaç dakikasında bir konuşma noktası oluşturabilir, ancak onları yağmurda giymek istemezsiniz!

5. Acne Studios Ryder Yün Pantolon

Smart casual'ı tanımlayan pantolon

Satın alma nedenleri
+ Hâlâ akıllıyken trendi patlat + İnanılmaz derecede çok yönlü bir yatırım parçası
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece kuru temizleme320 ABD doları Mr Porter US & CA'da görüntüle 320 ABD doları Mr Porter US & CA'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

Bir çift şık yün pantolona elastik bir bel bandının eklenmesiyle, Acne Studios resmi ve spor giyim ipuçlarını birleştirmek için mevcut trendi yakaladı. Ayak bileklerinin etrafındaki oldukça yüksek etek ve düz bacak, aynı zamanda kesim açısından güncel trendleri de etkiliyor.

Bu pantolonlar modaya uygun olmanın yanı sıra son derece çok yönlü olmayı da başarıyor. Onları spor ayakkabı ve tişört ile ya da şık ayakkabılar ve Halkın poplin gömleği ile giydirin. Siyah renk de hemen hemen her şeyle giyilmeye borçludur. Bu bel ölçüsünün dışladığı tek bir şey var ve bu da gömleğe sıkışmış bir şekilde tamamen resmi hale geliyor.

Fiyat etiketi, bu pantolonlara kaç farklı kıyafet olabileceği düşünüldüğünde hızlı bir şekilde akıllıca bir yatırım gibi görünecektir. Uygulamalarla meşgulseniz ve çok sayıda randevunuz varsa değerli bir satın alma!

6. APC Petit Yeni Standart Skinny-Fit Kuru Kenarlı Kotlar

Mükemmel çift mi?

Satın alma nedenleri
+ Yüksek kaliteli kenar denim + Yoğun kot pazarında rekabetçi fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-Sıska kesim tüm şekilleri övmez210 ABD doları Mr Porter US & CA'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

Kot pantolon pazarı en azını söylemek için kalabalık ve mükemmel yıkama ve uyum sağlayan doğru çifti bulmak, belki de flört sahnesinde 'birini' bulmak kadar zor. Ancak APC'nin bu çifti, yüksek kaliteli Japon kotları, zengin çivit rengi ve sıska silüetleriyle başlamak için iyi bir yer.

Denim'deki büyük isimlerden herhangi biri kadar yakışıklı ve görsel olarak biraz daha temiz, arka cebe dikilmiş tasarım ve dış etiket yok. Tasarımcı denim söz konusu olduğunda da makul fiyatlılar. Tıpkı flört konusunda olduğu gibi, kot satın almak söz konusu olduğunda, bol bol deneyin ve doğru olana kadar taahhütte bulunmayın; onları ne zaman bulacağınızı bileceksiniz.

7. Oliver Spencer Talbot Melange Rollneck Kazak

Rahat ve şık kazak

Satın alma nedenleri
+ Atletik yapılara mükemmel uyum +% 100 yün
Kaçınılması gereken nedenler
-Herkes bir rollneck'i sevmez Check Amazon

Rollnecks herkesin çayı değildir, ancak soğuk havalarda oldukça kullanışlıdır. Şık kesim ve yüksek boyun, sıradan bir süvetere bir çentik katıyor ve şıklığınızı korurken trikolarınızda akşam boyunca kalabileceğiniz anlamına geliyor. Gizli yaka, altındaki termal katmanla bile kurtulabileceğiniz anlamına gelir.

Bu romantik açık hava buz pateni anları için seçimimiz olacaktır. Oliver Spencer’ın Talbot süveterindeki çok renkli merdiven dikişinin, renklerin melanjını takdir etmek için yakınlardan görülmesi gerekiyor. Bu, umarız yakın ve kişiselleşmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm teşvik olacaktır. % 100 yün bir giysi için fiyat da cazip.

8. Dut Tahıl Sebzeli Tabaklanmış Deri Cüzdan

Ünlü deri markasından klasik kalite

Satın alma nedenleri
+ Lüks deri yapı + Parayı parlatmaktan daha iyi255 Mr Porter US & CA'da görüntüle 255 Mr Porter US & CA'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

Gece sona yaklaşırken, faturayı ödetmek gibi çetrefilli meseleyi çözmenin zamanı geldi. Yaklaşımınız ne olursa olsun, uygun bir yetişkin cüzdandan ödeme yapmak, olgun ve mali açıdan çözücü olduğunuzu gösterir. Hala bu Velcro numaralarından birini kullanıyorsanız, yükseltme zamanı.

En klas deri eşya satıcıları olan Mulberry'den bu cep defterine geçebilirseniz, bu sadece ödeme gücünden değil, tam anlamıyla refahtan söz etmeyecektir. Bu birçokları için çekici bir niteliktir, ancak cömertlik daha da çekicidir, bu nedenle bekleyen personel için makul bir bahşiş bırakmayı unutmayın. Apple Pay, cüzdanı değiştirmeye çalışıyor olabilir, ancak bu kesinlikle etkileyicidir.

9. Reiss Yün Karışımı Palto

Paylaşmak için mükemmel olan palto

Satın alma nedenleri
+ Çoğu kıyafetle klasik tasarım eşleşmeleri + Gelecek birçok mevsim için geçerli olacak
Kaçınılması gereken nedenler
-Minimal tasarım sıcaklıktan ödün verebilir Amazon'u kontrol edin

Gece geleneğinin bu sonu geleneğine katılmak istiyorsanız, metro istasyonuna veya taksi durağına yürürken sizi cesurca ama biraz kibirli bir şekilde paltonuza sarmak istiyorsanız, büyük, sıcak bir palto, tercihen köpek tüyü içermeyen vb. Reiss'in bu versiyonu, sadece iki düğme, tek göğüslü bir tasarım ve zarif yakalar ile klasiklere sade ve minimal bir yorum getiriyor.

Ara sıra parçalarda hafif olsa da, yün açısından zengin bir karışım, kısmi astar ve ciltli dikişlerle yoğun bir şekilde yapılmıştır. Orta sınıf Londra markasından ödemeyi beklediğiniz türden bir fiyattır ve birkaç yıl boyunca giyeceğiniz bir giysiye yatırım yapmak söz konusu olduğunda basit, zarif tasarım muhtemelen güvenli bir bahis olacaktır. Tek sorun, bu zarif paltonun paylaşılamayacak kadar iyi olabileceğidir.

10. Clarks Wallabee Siyah Süet Ayakkabı

En akıllı kıyafetleri yumuşatan ayakkabılar

Satın alma nedenleri
+ Anında tanınabilir tasarım + Son derece rahat krep tabanlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Suede, Rain Check Amazon ile iyi karışmaz

Spor ayakkabılardan daha geleneksel bir ayakkabı tercih ederseniz, doğrudan işten gelmiş gibi görünme riskiyle süper parlak olmalarını istemeyebilirsiniz. Bu siyah Wallabees ile ilgili harika olan şey, çoğu formalite seviyesinde çalışırken, bir takım elbise ve kravat kadar. Süet kaplama ve tanıdık tasarım, görünümü yumuşatır.

Kama şeklindeki bir taban size fazladan bir inç yükseklik ve güven kazandırır, ancak geleneksel deri tabanlı bir ayakkabıdan çok daha rahattır. Bu nedenle, sohbetin iyi aktığı tarihler için, son trenin vaktinden çok sonra, eve uzun yürüyüşün acı verici olması gerekmez. Korkunç utanç yürüyüşü bile, eğer o kadar uzağa gidecek kadar şanslıysanız, adımınızda krep tabanlı bir yay ile yapılabilir.