Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Yeni bir iPhone SE edinmenin en ucuz yolu nedir? Yaklaşık 200 sterlin tasarruf etmenin kolay yolunu açıklıyoruz

Yeni bir iPhone SE edinmenin en ucuz yolu nedir? Yaklaşık 200 sterlin tasarruf etmenin kolay yolunu açıklıyoruz

İPhone SE 2020, Apple'ın en ucuz telefonu ve bazı harikaiPhone SE fırsatlarıçeşitli telefon şirketlerinden sözleşmeli olarak. Ancak bu sözleşmeler sadece kaydolup telefonu almayı kolaylaştırırken, satın almanın en ucuz yolu değiller.


Satın almanın en ucuz yolu, telefonu doğrudan Apple'dan almak ve ardından aramalarınız, dakikalarınız ve mesajlarınız için yalnızca düşük maliyetli bir SIM teklifi almaktır. Ve en iyi haber şu ki, yine de tüm bunlar için aylık olarak ödeme yapabilirsiniz - telefon için 419 £ tutarının tamamını peşin ödemek zorunda değilsiniz.

Apple, maliyeti% 0 faizle aylık geri ödemelere bölme olanağı sunar; bu, isterseniz eski iPhone'unuzda takas için bir miktar kredi ile birleştirilebilir. Apple'ın takas değeri, telefonunuzu satarken elde edeceğiniz kadar yüksek değil, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, ancak kesinlikle daha kolay.

• TheiPhone SE (2020) incelemeleriiçeride!
iPhone SE 2020: Eski iPhone'unuzdan yükseltmeli misiniz?

İşlem yapmadan bile, bu rotaya gitmek, yeni iPhone SE'nin en ucuz sözleşme seçeneklerine kıyasla yaklaşık 200 £ tasarruf sağlayabilir! Parçalayalım…


iPhone SE: İngiltere'de satın almanın en ucuz yolu

• iPhone SE için Apple UK'nin tüm faizsiz kredi seçeneklerini görün

Apple, iPhone SE satın alımlarında% 0 faiz sunuyor ve maliyeti 24 aya yayılıyor. Herhangi bir takas olmadan, bu, telefonun 64GB sürümü için ayda 16.99 £ (peşin 20 £ depozito ile) olur. Bu tamamen kilidi açılmış bir telefon, böylece istediğiniz herhangi bir telefon sağlayıcıyla kullanabilirsiniz. Dilerseniz telefonun kalan ücretini de ceza almadan erken ödeyebilirsiniz.


Şimdi telefon hizmetimizi nereden alacağımıza bakabiliriz - yalnızca en son ve en büyük yalnızca SIM anlaşmalarını aşağıda bulabilirsiniz, ancak bu örnek için bizim seçimimiz kimliğin aylık 6 £ artan aylık anlaşmasıdır.


ID Mobile SIM için aylık sözleşme | 1GB veri, sınırsız dakika ve metinler |Aylık £ 6
Sözleşmelerin dünyaya mal olması gerekmediğinin kanıtı. ÇOK cüzdan dostu £ 6,00 için ara sıra akıllı telefon kullanıcıları için yeterli olan 1 GB veri, sınırsız dakika, aramalar ve mesajlar elde edersiniz. Şu anda piyasadaki en ucuz telefon sözleşmelerinden biri. Anlaşmayı Görüntüle

Bu fırsatla ilgili güzel bir şey, istediğiniz zaman değiştirebilmeniz veya bırakabilmenizdir, çünkü bu her ay değişen bir şeydir! Ancak iPhone için ödediğiniz süre boyunca onunla kalırsanız, bu 24 ay boyunca size toplam 144 sterline mal olacak.

Toplamda burada, ayda 22,99 sterlin ödeyeceksiniz vetamiPhone ve hizmet için ödeyeceğiniz maliyet iki yıl içinde 563 sterlin.

Eski telefonunuzu takas ederseniz, bunu daha da aşağı çekebilirsiniz! Ne aldığınızı görmek için yenisini satın alırken eski telefonunuz ve durumu hakkında bazı bilgiler girmeniz gerekecektir. Apple'ın sunduğu en düşük fiyat 64GB iPhone için ayda 10.99 £ (toplam 279 £) - bu, SIM anlaşması ile toplamımızı iki yılda sadece 423 £ yapar.


Şimdi iPhone SE için, Sky Mobile'dan bu kadar harika olan aylık en ucuz sözleşme seçeneği ile karşılaştıralım.

iPhone SE | Ön maliyet: 0,00 £ | Aylık maliyet: aylık 21 £ | 2GB veri | Sınırsız metin ve çağrılar |Şu an müsait
Sky Mobile, bu iPhone SE anlaşmasıyla burada öldürdü, yepyeni Apple ahizesini ücretsiz önden ve ayda sadece 21 £ maliyeti olan bir SIM planıyla sunuyor. 2GB veri yanı sıra sınırsız dakika ve metinler teslim edilir. Anlaşmaya ücretsiz teslimat dahildir.

Bu, yukarıdaki değiş tokuş edilmeyen örneğimizden aylık biraz daha ucuzdur ve size biraz daha fazla veri sağlar (ayrıca Sky TV yayınlarının veri limitinize sayılmaması dahil bazı ekstra avantajlar), ancak sözleşme aslında üç yıl. Bu, bu sözleşmenin toplam maliyetini, herhangi bir takas olmadan yukarıdaki kurulumumuzdan 753 - 190 £ daha fazla ve takas dahil en iyi fiyattan 331 £ daha az yapar.

İşte bu kadar, temelde - bundan daha fazla veri isteseniz bile, en iyi şey yine de Apple'dan telefon satın almanın toplam maliyetini almak artı yalnızca SIM anlaşması almak ve bunu bir sözleşmenin toplam maliyetiyle karşılaştırmaktır. uzunluk. En azından kendinize bir çiftAirPod'lar...

Aşağıdaki bağlantıdan Apple'ın tüm seçeneklerine göz atabilir ve karşılaştırma tablomuzla tüm kutularınızı işaretleyen mükemmel yalnızca SIM anlaşmasını bulabilirsiniz.

• Apple'ın iPhone SE için fiyatlandırma ve takas seçeneklerini görün

Sözleşmeler Sadece Sim Ücretsiz Sim Sadece 385 fırsattan 10 tanesi gösteriliyor Sırala ÖnerilenAylık maliyet (düşükten yükseğe) Aylık maliyet (yüksekten düşüğe) Ön ödeme maliyeti (düşükten yükseğe) Ön ödeme maliyeti (yüksekten düşüğe) Veri (düşükten yükseğe) Veri (yüksekten düşük) Ağ (A'dan Z'ye) Ağ (Z'den A'ya) Ürün Adı (A'dan Z'ye) Ürün Adı (Z'den A'ya) Dakika (düşükten yükseğe) Dakika (yüksekten düşüğe) Metinler (düşükten yükseğe) Metinler (yüksekten Düşük) Sözleşme uzunluğu (düşükten yükseğe) Sözleşme uzunluğu (yüksekten düşüğe)Yalnızca SIMYalnızca SIMSınırsızveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler Üç12 ay £ 16 / ay Anlaşmayı Görüntüle-deÜçEditörün Seçimi Şimdiye kadarki en iyi SIM planı Daha Fazla Bilgi Yalnızca SIM Yalnızca SIM50 GBveriSınırsızdakikaSınırsızSmarty metinleri1 aySmarty'de £ 15 / mth Teklifi Görüntüle Mükemmel değer, esnek SIM Daha Fazla BilgiYalnızca SIMYalnızca SIM100 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler EE24 ay £ 20 / ay Anlaşmayı Görüntüle-deEE MobileEE'de En İyisi Daha Fazla Bilgi Edinin SIM Yalnızca iD Pay Aylık SIM12 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetin kimliği1 ayID Mobil Pazarlık SIM'de £ 8 / mth Teklifi Görüntüle Daha Fazla BilgiYalnızca SIMSözleşmeli SIM Yalnızca Ses1 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler Üç12 ay £ 5 / ay Anlaşmayı Görüntüle-deÜçDaha Fazla Bilgi Edinin Yalnızca SIM iD Pay Aylık SIM1 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetin kimliği1 ayID Mobile'da £ 5 / mth Teklifi Görüntüle Daha Fazla BilgiYalnızca SIMSözleşmeli SIM Yalnızca Ses1 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler Üç24 ay £ 5 / ay Anlaşmayı Görüntüle-deÜçDaha fazla bilgi edinYalnızca SIMYalnızca SIM2 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler Lebara Mobile1 ay £ 5 / ay Anlaşmayı Görüntüle-deLebara Mobileİlk altı ay için% 50 indirim Daha Fazla Bilgi Edinin Yalnızca SIM SIM Kart Üçlü SIM1 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler BT24 ayBT Geniş Bant ve Mobil'de £ 5 / mth Teklifi Görüntüle Daha Fazla Bilgi Edinin Yalnızca SIM SIM Kart Üçlü SIM2 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetin kimliği1 ayCarphone Warehouse'da £ 6 / ay Teklifi Görüntüleyin Daha Fazla Bilgi Daha fazla fırsat yükleyin

Elbette sana demiyoruzolmamalıbir sözleşme anlaşması yapın - sadece düşük fiyatlı bir anlaşma bile iPhone SE'yi almanın en ucuz yolu olmayacaktır.

Söylediğimiz gibi, sözleşmeli bir telefon almanın ve fazladan ödeme yapmanın başka faydaları da var - bazı insanlar hepsini tek bir yerde ödemenin basitliğini tercih edecek ve telefon şirketleri genellikle ücretsiz veya diğer özellikler ve eklentiler ekliyor. yalnızca SIM içeren bir anlaşma ile olmaz.

Aşağıdaki iPhone SE 2020 için en iyi sözleşme tekliflerine bir göz atın:

Sözleşmeler Sadece Sim Ücretsiz Sim Yalnızca 7.322 fırsattan 10 tanesi gösteriliyor Sırala ÖnerilenAylık maliyet (düşükten yükseğe) Aylık maliyet (yüksekten düşüğe) Peşin maliyet (düşükten yükseğe) Ön ödeme maliyeti (yüksekten düşüğe) Veri (düşükten yükseğe) Veri (yüksekten düşük) Ağ (A'dan Z'ye) Ağ (Z'den A'ya) Ürün Adı (A'dan Z'ye) Ürün Adı (Z'den A'ya) Dakika (düşükten yükseğe) Dakika (yüksekten düşüğe) Metinler (düşükten yükseğe) Metinler (yüksekten düşük) Sözleşme süresi (düşükten yükseğe) Sözleşme süresi (yüksekten düşüğe) Apple iPhone SE (2020) iPhone SE2 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler EE24 ay99 £ peşin 20 £ / ay Fonehouse Özel Editörün Seçiminde Fırsatı Görüntüleyin 79 £ tasarruf etmek için TRBF79 kodunu kullanın Daha Fazla Bilgi Apple iPhone SE (2020) iPhone SE100 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler Üç24 ayÜcretsiz peşin 26 £ / mth Fonehouse'daki Anlaşmayı Görüntüleyin Büyük veri planı £ 20 para iadesi Daha Fazla BilgiApple iPhone SE (2020)(64 GB Kırmızı) iPhone SE 64 GB Kırmızı30 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler O224 ay 29,99ön ödeme£ 23 / ay Anlaşmayı Görüntüle-deUygun fiyatlı mobil cihazlarMükemmel değer sözleşmesi Daha Fazla Bilgi Apple iPhone SE (2020) (64GB Kırmızı) Apple iPhone SE 64GB Ürün ...2 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetin kimliği24 ay19,99 £ peşin 22,99 £ / ay Mobiles.co.uk'ta Teklifi Görüntüle Ücretsiz Apple TV ve Müzik Talep Edin Daha Fazla BilgiApple iPhone SE (2020)(64 GB Beyaz) iPhone SE 64 GB Beyaz4 cigabaytveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler EE24 ay Bedavaön ödeme£ 23 / ay Anlaşmayı Görüntüle-deUygun fiyatlı mobil cihazlarDaha fazla bilgi edinApple iPhone SE (2020)(64GB Siyah) iPhone SE 64GB Siyah5 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler EE24 ay Bedavaön ödeme£ 23 / ay Anlaşmayı Görüntüle-deUygun fiyatlı mobil cihazlarDaha Fazla Bilgi Apple iPhone SE (2020) (64GB Siyah) Apple iPhone SE (2020) (64GB ...4 cigabaytveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler EE24 ayBuymobiles.net'te ücretsiz ön ödemeli £ 23 / mth Teklifi Görüntüle Daha Fazla Bilgi Apple iPhone SE (2020) (64GB Siyah) Apple iPhone SE (2020) (64GB ...5 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler EE24 ayBuymobiles.net'te ücretsiz peşin 23 £ / mth Teklifi Görüntüle Daha Fazla Bilgi Apple iPhone SE (2020) (Kırmızı) Apple iPhone SE 64GB ...2 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetin kimliği24 ay9,99 £ peşin 22,99 £ / ay ID Mobile'da Teklifi Görüntüle Daha Fazla Bilgi Apple iPhone SE (2020) (Siyah) Apple iPhone SE 64GB Siyah1 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetin kimliği24 ay19,99 £ peşin 22,99 £ / ay ID Mobile'da Teklifi Görüntüle Daha Fazla Bilgi Daha fazla fırsat yükle

iPhone SE: ABD'de satın almanın en ucuz yolu

• iPhone SE için tüm Apple ABD faizsiz kredi seçeneklerini görün

Elbette Apple, ABD'de dört büyük hizmet sağlayıcıdan biri olan AT&T, T-Mobile, Sprint veya Verizon ile kaydolan veya mevcut bir sözleşmesi olan yeni iPhone SE satın alımlarında% 0 faiz sunuyor. Bu ödemeler 24 aya (16,62 $ / ay), 30 aya (13,30 $ / ay) yayılabilir veya satın alma sırasında tam olarak ödenebilir. İPhone SE'yi bir plan olmadan da satın alabilirsiniz, ancak Apple önceden 399 dolarlık fiyat etiketinin tamamını talep ediyor.

İPhone SE'yi satın alırsanız ve yukarıda listelenen başlıca operatörlerden biriyle etkinleştirirseniz, Apple, mevcut numaranızı ve ücret planınızı koruyabilmeniz için işi mevcut operatörünüzle gerçekleştirecektir. Bu taşıyıcıların mobil veri planları biraz pahalı olabilir, ancak en güvenilir bağlantıları sunarlar ve açık ara en geniş alım kapsamını sağlarlar.

Neyse ki, biraz daha uygun fiyatlı bir mobil plan arıyorsanız birçok alternatif seçenek var.

Cricket Wireless | Ayda 15 ABD Dolarından Başlayan Yüksek Hızlı Veri Planları | 2GB veri | Sınırsız metin ve çağrılar |Şu an müsait
Cricket Wireless, AT&T ile aynı kapsama alanını daha uygun bir fiyata sunar. AT&T sözleşmesi ile aldığınız tüm özel avantajları alamayabilirsiniz, ancak 2 GB veri için ayda sadece 15 $ 'dan başlayan planlarla, uygun bir fiyata güvenilir bir kapsam elde edersiniz.

Mint Mobile | Ayda 15 ABD Dolarından Başlayan Yüksek Hızlı Veri Planları | 3GB veri | Sınırsız metin ve çağrılar |Şu an müsait
Premium ileAyda yalnızca 30 ABD dolarından başlayan iPhone SE paketleriMint Mobile, yeni alışveriş yapanlara tek seferde bir iPhone SE ve birinci sınıf bir kablosuz veri hizmeti almaları için mükemmel bir şans sunuyor. Mint Mobile, T-Mobile ile bazı kapsama alanlarını paylaştı ve üç aylık artışlarla planlar sunuyor. Temel 3 GB veri planı, bir yıl boyunca yalnızca 180 ABD doları tutar.Anlaşmayı Görüntüle

Mobil Artırma | Ayda 50 ABD Dolarından Başlayan Yüksek Hızlı Veri Planları | Sınırsız veri, metin ve çağrılar | Sözleşme yok |Şu an müsait
Sprint ağının bir parçası olan Boost Mobile, sözleşmesiz düşük maliyetli aylık hizmet planları sunar. Sınırsız veri, metin ve konuşma sunan en düşük plan ayda sadece 50 ABD doları olan Boost Mobile, güçlük çekmeden sağlam veri planları sunar.Anlaşmayı Görüntüle

Yine de, doğrudan tercih ettiğiniz sağlayıcıyla bir plana gitmenin faydaları vardır, bu nedenle mevcut iPhone SE planlarında en iyi fırsatlar şunlardır:

Sözleşmeler Sadece Sim Ücretsiz Sim Yalnızca 7.322 fırsattan 10 tanesi gösteriliyor Sırala ÖnerilenAylık maliyet (düşükten yükseğe) Aylık maliyet (yüksekten düşüğe) Peşin maliyet (düşükten yükseğe) Ön ödeme maliyeti (yüksekten düşüğe) Veri (düşükten yükseğe) Veri (yüksekten düşük) Ağ (A'dan Z'ye) Ağ (Z'den A'ya) Ürün Adı (A'dan Z'ye) Ürün Adı (Z'den A'ya) Dakika (düşükten yükseğe) Dakika (yüksekten düşüğe) Metinler (düşükten yükseğe) Metinler (yüksekten düşük) Sözleşme süresi (düşükten yükseğe) Sözleşme süresi (yüksekten düşüğe) Apple iPhone SE (2020) iPhone SE2 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler EE24 ay99 £ peşin 20 £ / ay Fonehouse Özel Editörün Seçiminde Fırsatı Görüntüle 79 £ tasarruf etmek için TRBF79 kodunu kullanın Daha Fazla Bilgi Apple iPhone SE (2020) iPhone SE100 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler Üç24 ayÜcretsiz peşin 26 £ / mth Fonehouse'daki Anlaşmayı Görüntüleyin Büyük veri planı £ 20 para iadesi Daha Fazla BilgiApple iPhone SE (2020)(64 GB Kırmızı) iPhone SE 64 GB Kırmızı30 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler O224 ay 29,99ön ödeme£ 23 / ay Anlaşmayı Görüntüle-deUygun fiyatlı mobil cihazlarMükemmel değer sözleşmesi Daha Fazla Bilgi Apple iPhone SE (2020) (64GB Kırmızı) Apple iPhone SE 64GB Ürün ...2 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetin kimliği24 ay19,99 £ peşin 22,99 £ / ay Mobiles.co.uk'ta Teklifi Görüntüle Ücretsiz Apple TV ve Müzik Talep Edin Daha Fazla BilgiApple iPhone SE (2020)(64 GB Beyaz) iPhone SE 64 GB Beyaz4 cigabaytveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler EE24 ay Bedavaön ödeme£ 23 / ay Anlaşmayı Görüntüle-deUygun fiyatlı mobil cihazlarDaha fazla bilgi edinApple iPhone SE (2020)(64GB Siyah) iPhone SE 64GB Siyah5 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler EE24 ay Bedavaön ödeme£ 23 / ay Anlaşmayı Görüntüle-deUygun fiyatlı mobil cihazlarDaha Fazla Bilgi Apple iPhone SE (2020) (64GB Siyah) Apple iPhone SE (2020) (64GB ...4 cigabaytveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler EE24 ayBuymobiles.net'te ücretsiz ön ödemeli £ 23 / mth Teklifi Görüntüle Daha Fazla Bilgi Apple iPhone SE (2020) (64GB Siyah) Apple iPhone SE (2020) (64GB ...5 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler EE24 ayBuymobiles.net'te ücretsiz peşin 23 £ / mth Teklifi Görüntüle Daha Fazla Bilgi Apple iPhone SE (2020) (Kırmızı) Apple iPhone SE 64GB ...2 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetin kimliği24 ay9,99 £ peşin 22,99 £ / ay ID Mobile'da Teklifi Görüntüle Daha Fazla Bilgi Apple iPhone SE (2020) (Siyah) Apple iPhone SE 64GB Siyah1 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetin kimliği24 ay19,99 £ peşin 22,99 £ / ay ID Mobile'da Teklifi Görüntüle Daha Fazla Bilgi Daha fazla fırsat yükle