Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • En son Adobe Photoshop Elements 15 ve Premiere Elements 15 uygulamalarındaki yenilikler

En son Adobe Photoshop Elements 15 ve Premiere Elements 15 uygulamalarındaki yenilikler

Photoshop Elements ve Premiere Elements'in en son sürümleri bizde ve her biri, açıklayıcı olmasa da birkaç yeni ilginç geliştirme içeriyor.


Bu sürümler, her zamankinden daha fazla otomasyon içerir, böylece ayak işleri, çoğu temel düzenleme işleminden ve fotoğraflarınızın genel organizasyonundan çıkarılır. Ayrıca çok daha fazla Kılavuzlu Düzenleme vardır, bu nedenle derinlemesine bilgi sahibi olmadan fotoğraflarınızla daha fazlasını yapmak daha kolaydır.

Elements Organizer'daki yenilikler

Dokunma Etkin - Düzenleyici ve Hızlı Düzenleme modu artık dokunma dostudur, böylece tüm bulma, sıralama ve hızlı geliştirmelerinizi yapmak için dokunabilirsiniz.

Gelişmiş Arama - Doğru fotoğrafı ve videoyu bulmak her zaman zordur ve Elements 15 bunu kolaylaştırır. Artık yerler, etkinlikler ve diğer favori konular dahil olmak üzere bir şeyler kombinasyonunu arayarak tam olarak aradığınız fotoğrafları ve videoları bulabilirsiniz.

Akıllı Etiketler - Elements artık fotoğraflarınızı gün batımı doğum günü, köpekler, kediler ve daha fazlası gibi konulara göre otomatik olarak etiketler.


Gelişmiş Anında Düzeltme - hızlı ve kolay bir şekilde tek seferde bir grup fotoğrafı düzenleyebilmeniz için daha kolay anında düzeltme vardır.

Photoshop Elements 15'teki yenilikler

Yeni Kılavuzlu Düzenlemeler - Kılavuzlu Düzenlemeler, karmaşık görevleri, adım adım izlenmesi kolay talimatlara dönüştürür. Photoshop Elements artık bu sürümde yepyeni beşi dahil 45 Kılavuzlu Düzenleme sunuyor.

Fotoğraf Metni - Artık herhangi bir fotoğrafı kolayca harika görsel metne dönüştürebilir ve gerçekten göze çarpması için kabartmalı bir görünüm ve alt gölgeler ekleyebilirsiniz. Kolajlar, albüm sayfaları, kartlar, tabelalar ve daha fazlasını oluşturan herkes için harikadır.


Painterly - Fotoğraflarınızı benzersiz sanat eserlerine dönüştürün. Painterly, konunuz üzerinde nasıl bir efekt çizeceğinizi ve ardından doku ve renk temaları eklemeyi öğretir.

Efekt Kolajı - Tek bir fotoğrafa birden çok efekt ekleyin. Tarzınıza uygun birini seçmek için birden fazla şablon ve temadan yararlanın.

Speed ​​Pan - Mükemmel hızlı pan aksiyon çekimini nasıl yakalayacağınızı bilmiyor musunuz veya yakalayamadınız mı? Sorun değil. Bu yeni kılavuzlu düzenleme, dramatik bir etki yaratmak için nesnenizin arkasına bir hareket bulanıklığı ekler.

Çerçeve Oluşturucu - En sevdiğiniz fotoğrafları tamamlamak için kendi özel çerçevelerinizi oluşturmanın yeni bir yolu ve bunlar mevcut çerçeve kitaplığına eklenebilir.


Yüz Özelliklerini Ayarlayın–. Kaşlarınızı ters çevirin, kısık gözlerinizi ayarlayın ve diğer hızlı ince ayarları yapın.

Gelişmiş Filtre Galerisi - Fotoğrafınız için en iyi filtreyi seçin ve ayrıntılarda ince ayar yapın.

Premiere Elements 15'teki yenilikler

Katman Ayarı Kılavuzlu Düzenleme - Bu yeni Kılavuzlu Düzenleme, birden çok klibe veya tüm filminize aynı anda efektler uygulayarak filminize özel bir görünüm kazandırmanızı kolaylaştırır.

Bulanıklığı Kaldırma - Kullanıcılar Photoshop Elements'te onu sevdi, bu yüzden şimdi Premiere Elements'te. Bulanıklığı Kaldırma, sahnelerinizin arka planını öndekiler kadar net hale getirmek için bulanıklığı kolayca gidermenizi sağlar.

Remix - Farklı uzunluktaki müzik dosyalarını video kliplerinizle eşleştirme sıkıntısını ortadan kaldırır. Herhangi bir müzik dosyasını seçin ve filminizin uzunluğunu doğal bir ses ve geçişle eşleştirmek için kolayca yeniden karıştırılabilir, böylece sesinizin ruhunu asla kaybetmezsiniz.

Yüz Algılama - Yüz algılama özelliği artık Akıllı Kırpma, Favori Anlar ve Kaydırma ve Yakınlaştırma seçeneklerinde mevcut ve kırpılması gereken yerler önerirken en önemli şeylerin - videolarınızdaki kişiler - çekimlere öncelik veriyor. Yüz tanıma ile bu gereksiz görüntü olmadan arkadaşlarınızın ve ailenizin harika bir filmini çekeceksiniz.

Video Kolajı - birçok anıyı aynı anda gösteren fotoğraf ve videolarla dinamik kolajlar oluşturun. Facebook, YouTube ve diğer sosyal sitelerde paylaşmanın eğlenceli ve yaratıcı yolu.

Bunu beğendin mi?Neden okumuyorsunGerçekten yararlı olan 10 fotoğrafçılık ipucu