Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • WhatsApp, kullanıcıların istediği bu temiz yükseltmeyi alıyor

WhatsApp, kullanıcıların istediği bu temiz yükseltmeyi alıyor

WhatsApp, bugün var olan en iyi sohbet mesajlaşma servislerinden biri değilse de, biridir vesürekli güncelleniyortemiz yeni özelliklerle.

Bununla birlikte, WhatsApp mükemmel olmaktan çok uzaktır ve kullanıcıların son birkaç yıldır istediği özelliklerden biri, tanıtılırsa gerçek bir oyun değiştirici olacaktır - ve kullanıcılarının gemiden atlamasını ve kullanmasını durduracaktır.en iyi WhatApp alternatifleri.

Bu özellik? Şu anda WhatsApp tarafından desteklenmeyen iOS'tan Android cihazlara sohbet geçmişinin taşınması, yani bir kullanıcı cep telefonu platformunu değiştirmek isterse, WhatsApp sohbet geçmişi açısından yeniden başlamak zorunda kalıyor. Birinden hareket ediyoren iyi iPhone'larbirineen iyi Android telefonlarşu anda ayrıntılandırılmıştır.

Şu anda WhatsApp'ta sohbeti yedekleyebilirsinizaynı platformda başka bir telefona geçmek istiyorsanız, ancak platformlar arasında geçiş yapmak istiyorsanız, hayır.


Android ve iOS cihazlar arasında sohbet geçmişi geçişi geliştirme aşamasında gibi görünüyor. O yüzdenWABetaBilgiaz önce 'WhatsApp'ın sohbet geçmişinizi iOS için WhatsApp'tan Android için WhatsApp'a taşımanıza izin vereceğini' bildirdi ve bunun nasıl yapılacağını gösteren aşağıdaki resmi gösterdi.

Naber


WhatsApp'ta iOS ve Android cihazlar arasında sohbet geçişini sağlayacak güncelleme prosedürü.

(İmaj kredisi: wabetainfo)

Görüntüden gördüğümüz kadarıyla heyecan verici bir şekilde, WhatsApp sohbet geçmişini taşıma özelliği, uygulamanın gelecekteki bir güncellemesiyle gelecek gibi görünüyor, kullanıcılardan kilidini açmak için WhatsApp sürümlerini güncellemeleri isteniyor.


Ne yazık ki, özellik geliştirme açısından oldukça gelişmiş görünse de, şu anda ne zaman kullanıma sunulacağına dair bir bilgi yok. Her zamankinden daha fazla insan telefon platformları arasında akıcı bir şekilde hareket ettiğinden ve bu özellik WhatsApp'ı kullanmayı çok daha kolay hale getireceğinden, bunun bir an önce olmasını umuyoruz.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S20 FE 5G fırsatları Sözleşme Fiyatları Sim Free Sky Mobile36 aySamsung Galaxy S20 FE 5G (128GB Turuncu) Samsung Galaxy S20 FE 5G (128GB Turuncu) Ücretsiz peşin 26 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Sky Mobile36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBVeriler Sky'da Görüntüleme Ücretsiz ön ödemeli £26 /ay Sky'da GörüntülemeÜç 24 ay Samsung Galaxy S20 FE 5G (128 GB) Samsung Galaxy S20 FE 5G (128 GB) £ 29ön ödeme£26 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriGörünümNSÜç £ 29ön ödeme£26 /ay GörünümNSÜçVodafone36 aySamsung Galaxy S20 FE 5G (128GB Beyaz) Samsung Galaxy S20 FE 5G (128GB Beyaz) 19 £ peşin 28 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBtarih Vodafone36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Görünüm Vodafone Ltd'de 19 £ peşin 28 £ /ay Vodafone Ltd'de Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz