Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • WhatsApp, gürültülü grup sohbetlerinizi gizlemek için yeni bir özellik ortaya çıkardı

WhatsApp, gürültülü grup sohbetlerinizi gizlemek için yeni bir özellik ortaya çıkardı

WhatsApp Salı günü, kullanıcıların yalnızca en önemli mesajlarına odaklanmasına ve daha az önemli olanların önceliklerini düşürmesine olanak tanıyan Arşivlenmiş Sohbetler'i kullanıma sunduğunu duyurdu.


Bu özellik, kullanıcıların daha az önemli sohbetlerini bir 'Arşivlenmiş Sohbetler Klasöründe' gizleyebilecekleri anlamına gelir. Bir kullanıcı daha sonra bu sohbetlerde yeni mesajlar alsa bile, bir kullanıcı bunları manuel olarak klasörden arşivden çıkarmayı seçene kadar sessiz kalacaktır.

  • Android Auto Beta testine kaydoluyorum ve siz de yapmalısınız
  • Android'deki Apple Music, iPhone'dakinden daha iyi – Dolby Atmos sayesinde kayıpsız ve benzersiz bir yeni özellik
  • G-SHOCK, fabrikada takılan metal çerçeveli bir CasiOak piyasaya sürüyor

WhatsApp'a göreBlog yazısı, kullanıcılar uzun süredir mesajları yeni bir mesaj geldiğinde merkezi sohbet listesine yeniden yerleştirmek yerine, mesajları sessizce ayrı bir Arşivlenmiş Sohbetler klasöründe saklamayı talep ediyor.

Hepimizin, gelen kutumuzda sıkışmış, önemli sohbetlerimizin geri kalanıyla birlikte paketlenmiş rahatsız edici WhatsApp konuşmaları var. Şimdi tek yapmanız gereken, ana sohbet listenizde olmasını istemediğiniz bireysel ve grup sohbetlerini arşivlemek. İşiniz bittiğinde, düzenli WhatsApp gelen kutunuzun yeni kurulan huzurunun keyfini çıkarabilirsiniz.

WhatsApp'ta Arşiv, özel mesajlarınızı düzenlemenize ve önemli konuşmalara öncelik vermenize olanak tanır. Arşivlenmiş sohbetleriniz artık arşivlenmiş ve sessize alınmış olarak kalacak, ancak bunları istediğiniz zaman geri değiştirebilirsiniz! pic.twitter.com/QbAY6iu81p27 Temmuz 2021


Daha fazla gör

WhatsApp, özelliğin arkasındaki nedenleri özetledi ve 'her şeyin her zaman önde ve merkezde olması gerekmediğinin farkında olduğunu' söyledi. WhatsApp'ın sizin için en önemli kişilerle konuşabileceğiniz ve mesajlarınızın kontrolünün sizde olduğu özel ve güvenli bir yer olarak kalmasını sağlamak istiyoruz.”

Özelliğin en az Nisan 2019'dan beri test edildiği ve WhatsApp'ın onayladığı bildiriliyor.Gadget'lar 360Arşivlenmiş Sohbetler artık uygulamasında tüm cihazlarda kullanıma sunuluyor.en iyi iPhoneveen iyi Android telefonlar.