Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • WhatsApp sonunda yüksek çözünürlükte video göndermenize izin verebilir

WhatsApp sonunda yüksek çözünürlükte video göndermenize izin verebilir

WhatsApp her zaman platformunu geliştiriyoryenilikçi yeni güncellemeler, ve nihayet uzun süredir devam eden bir şikayeti, mesajlaşma uygulaması içinde birine video gönderirken kullanıcıların video yükleme kalitesini seçmelerine olanak tanıyan bir güncelleme ile çözmek üzere olabilir.


Burada, Pingtwitter'te bizim gibiyseniz, muhtemelen WhatsApp'ın video yükleme kalitesinin zamanla unutulan bir alan olduğunu ve diğer özelliklerin yeni güncellemelerle ilerlediğini hissedeceksiniz. Neyse ki, her şey değişmeye hazır görünüyor.

İlk tespit edilenWABetaBilgi, iddia edilen yeni özellik, kullanıcıların video yükleme kalitesini seçmesine olanak tanır. Henüz etkin olmasa da rapor, kullanıcıların videoları yüklerken 'En İyi Kalite' modu, 'Veri Tasarrufu' modu ve 'Otomatik' mod arasında seçim yapmalarına olanak tanıyan yeni bir arayüz sunuyor.

Her mod oldukça açıklayıcı görünüyor, kullanıcıların bant genişliğinden tasarruf ederek veya alternatif olarak onlara yoğun sıkıştırma olmadan bir video gönderme seçeneği sunarak video yükleme kalitesini seçmelerini sağlıyor. Bu, mevcut WhatsApp akıllı telefon uygulamalarımızda eksik olan bir şey ve kesinlikle memnuniyetle karşılayacağımız bir şey.

WABetaInfo WhatsApp video kalitesi ekran görüntüsü


(Resim kredisi: WABetaInfo)

Mevcut WhatsApp sürümlerinde yüksek kaliteli videolar paylaşma yeteneğinin olmaması, bu kadar popüler bir mesajlaşma platformu için kesinlikle bir engel oldu - ve bazı kullanıcıların bu platforma atlamasına neden oldu.en iyi WhatsApp alternatifleri. 'En İyi Kalite' modunda yüklenen videolara uygulanabilecek herhangi bir sınır hakkında henüz bir kelime yok ve örneğin 8K ve 4K video gibi ultra yüksek kaliteli içeriğin herhangi bir düzeyde sıkıştırmadan geçip geçmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Her iki durumda da, haberler WhatsApp'ın kötü video kalitesiyle eş anlamlı olmaktan uzaklaştığını olumlu bir şekilde işaret ediyor gibi görünüyor. Bu özellik hala aktif olarak geliştirilmekte olduğundan, arkadaşlarımızla kristal netliğinde video içeriği alışverişinde bulunmadan önce muhtemelen biraz daha beklememiz gerekiyor.en iyi iPhone'larveyaen iyi Android telefonlar. Bununla birlikte, WhatsApp'ın bu alandaki uzun bir aradan sonra bunu değiştirmeye çalışabileceğini bilmek güven verici.


Bir video dosyasındaki verilerin boyutunu küçültmenin mevcut yöntemi, WhatsApp sohbetlerinde paylaşıldığında genellikle videoların kötü görüntülenmesine neden oluyor, bu nedenle bu yeni özelliğin kullanıcılara video içeriğini hangi kalitede paylaşabilecekleri konusunda daha fazla kontrol sağlayacağı konusunda iyimseriz. herkesin gözünde çok daha kolay.

Bugünün en iyi Google Pixel 5 fırsatları Kilitsiz Planlar Mint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefonda 50 ABD doları indirim kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodunu kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanın SWITCHNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme46,21 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme46,21 $ /ay GörünümNSNane MobilMint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefondan 50 $ kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodu SWITCH kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme51,21 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme51,21 $ /ay GörünümNSNane MobilMint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefondan 50 $ kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodu SWITCH kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Google Pixel 5 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme56,21 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler15 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler15 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme56,21 $ /ay GörünümNSNane MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz