Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • WhatsApp güncellemesi sonunda sohbet uygulamasının en büyük sıkıntılarından birini düzeltti

WhatsApp güncellemesi sonunda sohbet uygulamasının en büyük sıkıntılarından birini düzeltti

WhatsApp, azalan kullanıcılarına bir dizi yeni şık güncelleme sunacak.onların sürülerinde kaçmakveri paylaşımı endişeleri olduğundanplatforma karşı alınangizlilik politikasındaki değişiklikler nedeniyle. Düşüş, teknoloji devini hasara uğrattı ve hala sıralıyor.

Yeni bir beta güncellemesi hakkında önceki sohbetçoklu cihaz erişimini tanıtınbir süredir tur yapıyor; bu arada biz dekapalıPlatformun yerleşik bir evcil hayvan bakışını, özellikle de kullanıcıların bir kişiye göndermeden önce videoları sessize alamamalarını ortadan kaldıracak başka bir lanse güncelleme.

Bu, WhatsApp'ın değişkenlik sorunlarıyla ilk karşılaşması değil; platformun sizi durdurduğu yaygın olarak bilinir.konuşkan bir kişiyi kalıcı olarak susturmak, konuşmaları için daha sakin bir ev arayan birçok kullanıcının gazabına uğrar. Raporlar şimdi WhatsApp'ın platformun kullanıcı dostu olma özelliğindeki bu göze çarpan boşluklardan bazılarını düzeltecek birkaç güncellemeyi izlediğini gösteriyor - ancak bunlar şimdilik beta kullanıcıları ile sınırlı.

WhatsApp özellik izleyicisi WABetaInfo'ya göre, artık iOS için 2.21.30.16 beta güncellemesinde ve Android için WhatsApp 2.21.1.1 beta güncellemesinde yeni çoklu destek özelliğini deneyebilirsiniz.


Neyse ki, bu, WhatsApp masaüstü istemcinizi telefonunuzdan aktif bir internet bağlantısı olmadan kullanamama sorununu ortadan kaldırmalıdır. Bu yaygın olarak karşılaşılan bir sorundur: Bu görünümün üstesinden gelmek için bir beta güncellemesi, kullanıcıların uygulamayı dört adede kadar ayrı cihazda çalıştırmasına ve daha da önemlisi, bu cihazlardan herhangi birinin birincil hesaptan çıkış yapmasına olanak tanır. Teorik olarak, daha sonra herhangi bir dört ahizeyi bizimkilerden bağlayabilirsiniz.en iyi iPhone'larana WhatsApp hesabınızı listeleyin, ardından bağımsız olarak kontrol edin. Daha seçici kontrol, katı bir ekosisteme sahip WhatsApp için memnuniyetle karşılanan bir özelliktir.

Ve Android kullanıcıları için en son WhatsApp beta sürümü olan 2.21.3.13'te Videoları sessize alma adlı başka bir yeni özelliğin haberiyle birlikte geliyor. Bazı beta kullanıcıları, aslında göndermeden önce, kişi listeleriyle paylaşmak istedikleri klipleri sessize alarak sesi kapatma yeteneğine sahip olmalıdır.


• Fitbit x NASA! Astronotlar, covid-19 ön görevinin yayılmasını durdurmak için Charge 4'ü kullanacak

Raporlar, yeni işlevselliğin bir ses simgesi olarak sunulan video düzenleme platformunun içinde bulunduğunu gösteriyor. Buna basmak, muhtemelen giden videoyu susturacaktır. SonkapsamaWhatsApp'ın masaüstü istemcisinin görüntülü aramayı dahil etmesini reddetmesi, kullanıcıları yatıştırma girişimlerinin bir başka örneğidir. Tamamen mobil tabanlıysanız, bizim seçimimizen iyi Android telefonlarmesajlaşma uygulamalarınızı barındıracak yeni bir cihaz seçmek için iyi bir yerdir.


Facebook'un sahip olduğu mesajlaşma platformu, devam eden tanıtım karmaşasını göz önünde bulundurarak platformuna yeni güncellemeler getirmek için ortak çaba sarf ediyor: bazıları, beğenilerini ekleyerek platformuna olan güveni artırmak için daha fazla gizlilik odaklı.masaüstü biyometrik kimlik doğrulama, diğerleri dahayüzsüz denemelerWhatsApp tarafından, mevcut kullanıcıların internete akışını durdurmak içinen iyi WhatsApp alternatifleri.

Kaçınılmaz olarak, güncellemeler platformla ilgili her sorunu düzeltmez veya bir betadan daha fazlasını taahhüt etmez; Bununla birlikte, giderek daha fazla insan aynı anda birden fazla cihaz kullandığından, WhatsApp'ın kullanıcı kontrollerini artırdığını gösteren doğru yönde bir hareket.

Kaynak:WABetaBilgi