Close
  • Ana
  • /
  • Ev
  • /
  • Teslimat veya tıklama ve toplama için çevrimiçi ucuz kompost nereden satın alınır: B&Q, Wickes ve Homebase'de hala stok var mı?

Teslimat veya tıklama ve toplama için çevrimiçi ucuz kompost nereden satın alınır: B&Q, Wickes ve Homebase'de hala stok var mı?

İlkbahar başladı: Ucuz kompost fırsatları için yıllık arayışa başla. Bu yıl, her zamankinden daha fazla insan, bariz güvenlik nedenlerinden ötürü teslim için veya tıklayıp toplayarak çevrimiçi kompost satın almak istiyor. Pek çok ana akım perakendeci şu anda tükendi - şu anda teslimat için kompost sipariş edemezsiniz veya tıklayıp teslim alamazsınızB&Q çevrimiçiveyaAna üs çevrimiçi, veOnline Wickesstokları çok sınırlı.


Ama senYapabilmekHala teslimat için çevrimiçi kompost satın alın. Bu sayfada şu anda burada bulunan en ucuz kompost fırsatlarını seçtik.

  • Çevrimiçi bitkiler nereden alınır

Thompson & Morgan'da komposta göz atın:4,99 £ 'dan başlayan fiyatlarla | Thompson ve Morgan
Thompson & Morgan, henüz kompostu bitmemiş birkaç perakendeciden biri: fiyatlar 4,99 £ civarında başlıyor. En iyi seçimimiz Incredicompost'tur (resimde görülen 9,99'dan itibaren) - tohum ekmek ve genç bitkileri yetiştirmek için harika, vegan dostu, profesyonel kalitede bir kompost. Ücretsiz bir Incredibloom gübre paketi ile birlikte gelir. Ancak göz atabileceğiniz birçok başka kompost markası da var.

Hangi tohumlar en hızlı verimi verir?

Fesleğen-Crocus'ta 2,15 £ başlayan fiyatlarla
İkramlar- Crocus'ta 1,79 £ 'dan
Salatalıklar- Suttons'ta 1,99 £ 'dan başlayan fiyatlarla
Yeşil fasulyeler- Crocus'ta 2,29 £ 'dan başlayan fiyatlarla
Kale- Van Meuwen'de 69p'den
Gibi- Dobies'de 1,29 £ 'dan
Turp- Van Meuwen'de 69p'den
Salata yaprakları-eBay'de 1,49 £ başlayan fiyatlarla
ıspanak- Van Meuwen'de 69p'den
Şalgam- Dobies'de 1,49 £ 'dan


Bir bahçeniz, avlunuz, balkonunuz veya hatta sadece bir pencere pervazınız olsun, şimdi kendi çabanızı büyütmeye başlamak için en uygun zaman. Balkonunuza veya pencere pervazına ekiyorsanız, biber, ot, domates ve salata yaprakları gibi şeyler gerçekten iyi seçeneklerdir. Ayrıca deneyebilirsinpatates yetiştirme çantasıbalkonda; hatta bir taşla iki kuşu öldürün ve 'tomtatoes' deneyin. - hem domates hem de patates veren yenilikçi bir bitki.

İlk fidelerin filizlendiğini görmek çok heyecan verici olabilir ve tabağınızda tam teşekküllü sebzeye sahip olmak daha da iyidir. Plastiği azaltmak ve süpermarketlere ve büyük zincirlere olan bağımlılığı azaltmak istiyorsanız, bu tohumları hemen alın. Ayrıca, kendi sebzenizi yetiştirmek, şu anda evde sahip olduğumuz fazladan zamanı geçirmenin harika bir yoludur - ancak her şey, kapınıza teslim edilen ilk ucuz gübre torbasıyla başlar.

En iyi kompost nasıl seçilir

Çok amaçlı kompostçoğu meyve, sebze ve çiçeğe başlamak için çok yönlü güvenli seçenektir. Biraz daha fazla harcayın ve Osmocote gibi markalardan yavaş salınan gübre ile çok amaçlı kompostlar satın alabilirsiniz. Bunlar özellikle saksılarda ve asılı sepetlerde bitki yetiştirmek için iyidir. Nemlendirici tutucu jeller veya kristaller içeren çok amaçlı kompostun üzerine de sıçrayabilirsiniz, böylece onları çok fazla sulamanıza gerek kalmaz. Yine, bunlar tencere ve asma sepetleri için iyidir, ancak bahçeler için gerekli değildir.


Tohumlar her şeyde büyür, ancak onlara en iyi başlangıcı vermek için tercih edebilirsiniztohum kompostu. Bu daha az toplanır - bu, daha az açık hava aralığı olduğu anlamına gelir ve çimlenme için mükemmel ortamın sağlanmasına yardımcı olur.

Ardından toprak veya turba sorusu geliyor. Kompost içindeki turba, turbalı evlerinin birçok habitatını yok ettiği ve hızlı bir şekilde yenilenmediği için son yıllarda oldukça sürdürülemez hale geldi - yeniden büyümesinin 100 yıla kadar sürdüğü söyleniyor. Çevresel seçim yapmak istiyorsanız, o zamanturbasızveyaazaltılmış turbatavsiye edilir.

İnternette bulduğumuz en ucuz kompost fırsatları

Incredicompost Premium Çok Amaçlı kompost:9,99 £ 'dan başlayan fiyatlarla + ÜCRETSİZ 100 g Incredibloom paketi | Thompson ve Morgan
Thompson & Morgan, henüz kompostu bitmemiş birkaç perakendeciden biridir. Şu anda 25L Incredicompost - tohum ekmek ve genç bitkileri yetiştirmek için harika olan vegan dostu, profesyonel sınıf bir kompost - 100 g'lık ücretsiz Incredibloom gübre paketi ile 9,99 £ karşılığında satın alabilirsiniz. Alternatif olarak, 14,99 £ karşılığında 70 litrelik paketi seçin ve 210 g'lık Incredibloom paketi ücretsiz alın.


Genişletilebilir Incredicoir:4,99 £ 'dan başlayan fiyatlarla | Thompson ve Morgan
Hindistancevizi endüstrisinin bir yan ürünü olan Incredicoir, sürdürülebilir kaynaklı ve turba yosunundan daha çevre dostudur. Bloğu suyla karıştırın ve 10 dakikada 10 litrelik turbasız kompost torbasına eşdeğer bir ürün elde edin. Optimum büyüme için Incredibloom (4,99 £) veya Incredicrop (4,99 £) gibi bazı kontrollü salımlı gübre de ekleyin.

Wickes'te komposta göz atın:3,50 £ 'dan başlayan fiyatlarla | Wickes
Ucuz kompost söz konusu olduğunda, Wickes sadece 8 £ karşılığında satılan 120L Wickes Çok Amaçlı kompost (resimde) gibi ürünlerle kazanan olma eğilimindedir. Şu anda, çoğu sınırlı stok ve yalnızca mağazadan teslim alma için mevcut. Wickes'in bölgenizde neler olduğunu görmek için bir göz atmaya değer.

YAKINDA GELİYOR: Westland Çok Amaçlı Kompost | Çeşitli perakendeciler |10 litre için 3,99 £ 'dan | Çiğdem
Bu kılavuzdaki belki de her yerde bulunan en ucuz kompost seçeneği, Westland'ın çok amaçlı kompostunu birçok perakendeciden alabilirsiniz. Eklenmiş John Innes ile birlikte gelir, bu da onu özellikle tencere için güçlü kılar. Ancak bunu son olarak listelememizin bir nedeni var - Westland kompostu puan verme eğiliminde değilouzman testlerinde iyi. Anlaşmayı Görüntüle

SATILDIMelcourt SylvaGrow Çok Amaçlı Kompost | Çeşitli perakendeciler |15 litre için 3,99 £ 'dan itibaren
Çoğu durumda mükemmel bir çok yönlü kompostun peşindeyseniz, Melcourt SylvaGrow Çok Amaçlı Kompost en iyi kompost toplamalarında tekrar tekrar ortaya çıkar.turbasızağaç kabuğu, odun ve hindistan cevizi karışımı genç bitkiler için mükemmel bir seçimdir. Kullanışlı bir şekilde, çok sayıda prizden teslim edilebilir, ancak daha ucuz olan 15 litrelik seçenek yerine 50 litrelik çok değerli poşetleri görmek çok daha yaygındır:

Satın al50 litre için 16,99 £ karşılığında Dobies
Satın al
50 litre için 16,99 £ karşılığında Suttons
Satın al
50 litre için 19,99 £ eBay
Satın al
Waitrose, 15 litre için 3,99 £Anlaşmayı Görüntüle

SATILDIBathgate Şampiyonlar Karışımı | eBay |50 litre için 14,95 £
Şu anda eBay'de Bathggate Champions Blend kompostunu bulabiliyoruz, ancak uygun fiyatlı ve tohumlarla kullanım konusunda müthiş bir üne sahip. Evet, turba oranı yüksektir, ancak aynı zamanda envii bakterileri ve deniz yosunu özleri gibi daha sıra dışı kompost bileşenleri içerir. Peşinde olduğunuz bir bitki bahçesi veya pencere pervazıysa, Champions Blend kısa listeye almaya değer.
Anlaşmayı Görüntüle

SATILDIVerve Çok Amaçlı Kompost | B&Q |50 litre için 4,60 £ / 12 £ için 3
Tanıdık bir mağazadan mükemmel bir kompost olan B & Q'nun kendi Verve markalı kompostu, piyasadaki en ucuz kompostlardan biridir. Ödüllü çok amaçlı kompost, özellikle bahçeye ve seraya tohum ekmek için iyidir ve onlara altı haftalık bir yem verme sözü verir. Kompostunuzu daha büyük bir B&Q siparişine eklemediğiniz sürece teslimat bir beşliktir, çünkü 50 £ harcadığınızda teslimat ücretsizdir. Verve kompostunun turba içerdiğini ve Rhododendrons, Heathers ve Azaleas gibi asit seven bitkiler için çok iyi olmadığını belirtmek gerekir.
Anlaşmayı Görüntüle

Daha ucuz kompost fırsatlarına göz atın