Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • HP Pavilion 14 nereden alınır: Bu çılgınca popüler dizüstü bilgisayarda en iyi fırsatlar

HP Pavilion 14 nereden alınır: Bu çılgınca popüler dizüstü bilgisayarda en iyi fırsatlar

İnsanlar küresel sağlık krizinin bir sonucu olarak evden kullanabilecekleri çok yönlü harika bir cihaz ararken, HP Pavilion 14'ün yüksek talep gördüğünü gördük. Son birkaç haftadır evde kalıyorsanız ve eski, halsiz dizüstü bilgisayarınızla sürekli olarak hayal kırıklığına uğruyorsanız, değişim zamanı gelmiş olabilir. Özellikle öğrenciyseniz, çalışma ve ders çalışma şeklinizi yeniden ayarlamak zorunda kalırsınız.


Dünyaya mal olacak bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız yok: sadece işin üstesinden gelmek ve kolaylıkla oynamak için yeterince güçlü bir şey ve dünya yeniden açıldıktan sonra şehirde taşıyabileceğiniz bir şey.

HP Pavilion 14 cevaptır. Bizim başındaen iyi öğrenci dizüstü bilgisayarlarıkılavuzu kolaylıkla ve tutarlı bir şekilde piyasadaki en popüler uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarlardan bazıları arasında yer almaktadır. Ancak bu sadece öğrencilerle sınırlı değil: HP Pavilion 14, güç ve pil ömrüyle fiyatına inanan şık ve tasarruflu bir dizüstü bilgisayardır; evde çalışanlar, yaratıcılar veya oyun oynamanın ve internette gezinmenin harika bir yolunu arayanlar için mükemmeldir. .

Bu harika dizüstü bilgisayarda en iyi fiyatları burada bulabilirsiniz.

  • En ucuz dizüstü bilgisayar fırsatları
tracker.tradedoubler.com/click

HP Pavilion 14-ce3015na Full-HD Dizüstü Bilgisayar | 8 GB RAM, 256 GB SSD | tracker.tradedoubler.com/click
Oyun için ideal olan Intel-Core i3 işlemci, tam HD net dizüstü bilgisayar ekranı, HP ses artışı ve hızlı şarj ile HP Pavilion 14-ce3015na, iş veya oyun için mükemmel bir ekonomik dizüstü bilgisayardır. 500 sterlin harcamanın en iyi yollarından biri. tracker.tradedoubler.com/click


Şu anda Curry's'de 8GB RAM, 256GB SSD ve Intel Core i3 İşlemcili mükemmel HP Pavilion 14 ce3600sa'yı sadece 499,99 £ karşılığında alabilirsiniz. Fırsatın tamamına aşağıdan göz atın:HP Pavilion 14-ce3600sa | 8 GB RAM, 256 GB SSD, Intel Core i3 İşlemci |
549,99 TL | şimdi Curry's'te £ 499.99
Çok değerli HP Pavilion 14, akış, oyun ve sunumlar için mükemmel olan 14 'tam HD ekrana sahiptir. Harika bir pil ömrüne (10 buçuk saatin üzerinde) sahip olacaksınız, böylece kafeden ofise veya sınıfa kolaylıkla taşınacaktır. HP Hızlı Şarj ile yalnızca 45 dakikalık şarjla pilinizin% 50'sini geri alabilirsiniz.

Diğer birçok perakendecinin sunduğu daha harika HP dizüstü bilgisayar fırsatlarını burada görebilirsiniz:


Bugünün en iyi HP Pavilion 14 fırsatları İndirimli Fiyat HP Pavilion 14-ce3600sa 14 '... Currys PC World 549 £ 499 £ Teklifi Görüntüle Amazon UK Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Neden HP Pavilion 14'ü alıyorsunuz?

Bir Intel UHD Graphics 620 GPU, 8 GB RAM ve 256 GB SSD içeren mükemmel çok yönlü özelliklere sahip HP Pavilion 14, en çok önerilen dizüstü bilgisayarlarımızdan biridir. Basit ama şık bir ultra hafif tasarıma ve net bir tam HD ekrana sahiptir ve paraya karşılık Windows 10 çalıştırmayı daha iyi yapamazsınız.

Pil ömrü 11 ​​saate kadar dayanır ve makinelerde Windows 10 Home yüklü olarak gelir. Ultra hafif tasarıma rağmen, sistemin yapı kalitesi sağlam ve özel HDMI, USB Type-C ve ağ bağlantı noktaları seçenekleriyle sağlamdır, yani çoğu monitör, kulaklık, evrensel şarj cihazı ve ethernet kablosu ile eşleşebilir.

Bu uygun fiyatlı tatlı noktaya yerleştirilmiş mükemmel bir dizüstü bilgisayar ve bu mükemmel fırsatlardan bazılarını kaçırmak istemezsiniz.

Daha büyük dizüstü bilgisayar fırsatları: