Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Cep telefonu nereden alınır: iPhone'lar, Samsung ve daha fazlası için en iyi web siteleri

Cep telefonu nereden alınır: iPhone'lar, Samsung ve daha fazlası için en iyi web siteleri

Bir zamanlar, cep telefonlarını nereden alacağınız konusunda tek seçeneğiniz yakındaki mağazaydı. Şimdi, yüksek cadde markalarına fiyat karşılaştırma siteleri, çevrimiçi perakendeciler ve daha fazlasıyla bir dizi çevrimiçi seçenek katıldı!


Ancak tüm bu rekabet size telefonlarınızı nereden satın alacağınız konusunda bolca seçenek sunsa da, şimdi nereye gideceğinizi bilmenin zor olduğu anlamına geliyor. Hangi web siteleri yasaldır? En iyi fiyatları kim sunuyor? Ve en ucuz iPhone'ları nereden satın alabilirim?

Her ne kadar 'bunun için buraya gidin' ya da 'burası en ucuz telefonlar için yer' kadar basit demek istesek de ... pek işe yaramıyor. Ancak size söyleyebileceğimiz şey, hangi sitelerin en iyi olduğu ve USP'lerinin her birinin ne olduğudur.

Aşağıda, her birinin en iyi yaptığı şey hakkında biraz daha fazla bilgi içeren tam bir web sitesi listesi oluşturduk. O zaman bir perakendeci seçip hayalinizdeki telefonu veya sözleşmeyi satın alabilirsiniz.

İngiltere'de telefon sözleşmeleri satın almak için en iyi web siteleri:


Carphone Deposu
Çoğu insan İngiltere'deki telefon perakendecilerini düşündüğünde akla ilk gelen Carphone Warehouse olacaktır. Birleşik Krallık'taki çoğu ağda en geniş telefon yelpazesini satar ve sıklıkla özel promosyonları vardır. Ancak, nadiren en ucuz seçenektir.

Mobiles.co.uk
Carphone Warehouse ailesine ait bir marka olan Mobiles.co.uk sıklıkla en ucuz fiyatlardan bazılarına sahiptir. Bu, cep telefonunu daha düşük bir fiyata paketlemeye çalışan birini aramak için güçlü bir yer olacak.


e2save:
e2Save, tıpkı Affordable Mobiles ve Buymobiles arasındaki ilişki gibi Mobiles.co.uk ile aynı aileye aittir. Aynı zamanda çok benzer teklifler sunma eğiliminde ve İngiltere'nin sözleşmelerdeki en düşük fiyatlarından bazılarına ulaşıyor.

Buymobiles/Uygun Fiyatlı Cep Telefonları
Bu iki web sitesini birleştiriyoruz çünkü son derece benzerler. Her ikisi de aynı şirkete ait ve her ikisi de benzer telefon sözleşmeleri sunuyor. Gerçekten gelişme eğiliminde oldukları nokta, bazı şaşırtıcı derecede uygun fiyat noktalarında büyük veri planları sunma yetenekleridir.


Üç:
Doğrudan bir ağa giderken fiyatlar yükselme eğilimindedir. Öte yandan üçü genellikle en iyi fiyatlarını doğrudan web sitesinde gösterir. Bununla birlikte, Three, bağlı kuruluş markaları için en iyi tekliflerinin çoğunu kaydeder, bu da bir bağlantıdan geçmeniz gerektiği anlamına gelir. Rehberimize bir göz atınen iyi cep telefonu fiyatlarıne demek istediğimizi görmek için.

EE:
Çoğu insanın gideceği ağ budur, ancak doğrudan siteye gitmek size nadiren en iyi fiyatı sağlar. Bunun yerine, enerji verimliliği seçeneklerini karşılaştırmak için yukarıdaki web sitelerine bakın. Bununla birlikte, ağ zaman zaman bazı güçlü promosyonlar çekebilir, sadece yeni bir telefon alırken diğer seçeneklerle birlikte kullandığınızdan emin olun.

Fonehouse:
Fonehouse başka bir üçüncü şahıs perakendecisidir ve çok sayıda ücretsiz telefon planı, en son telefonlarla ilgili fırsatlar ve bazen de eski telefonlarda bazı bütçe fiyatları sunma eğilimindedir. Sık sık en iyi fiyatlardan bazılarını sunar.

Virgin Mobile
Virgin'in telefonla en ucuz olduğu yer 36 aylık sözleşmelerinde. Telefon sahipliğinizi bir yıl daha uzatmaktan çekinmezseniz, bu size en iyi telefonlardan en ucuz fiyatlardan birini ve hatta bazen ücretsiz bir hediyeyi getirebilir.


Sky Mobile:
Virgin'e benzer şekilde, Sky 36 aylık sözleşme alanında büyüyor. 24 aya geri dönün ve fiyatların oldukça keskin bir şekilde arttığını göreceksiniz.Doğrudan Cep Telefonları:
Üçüncü şahıs perakendecilerin çoğu gibi, Mobile Phones Direct, ağlara gitmek için daha uygun fiyatlı sözleşmeler sunar. En çok parladığı yer, sınırsız veri telefon sözleşmeleri ve geri ödeme veya ücretsiz hediyelerin dahil edilmesidir.

(Resim kredisi: Neil Godwin'in fotoğrafı / Getty Images aracılığıyla Future Publishing)

SIM içermeyen telefonlar için en iyi perakendeciler hangileridir?

Yukarıda bahsettiğimiz perakendecilerin birçoğu SIM içermeyen telefonlar da sunuyor, ancak en iyi fiyatlar ana cadde markalarından geliyor:

Amazon:
Hadi ... herkes Amazon'u tanır. Satış sektörünün devi sık sık SIM içermeyen telefonlarda bazı pazarlıklar sunuyor. Amazon Prime Day veya Black Friday'e kadar bekleyin ve büyük ölçüde indirimli bir fiyat alabileceksiniz.

Argus:
Buradaki geri kalan SIM içermeyen seçenekler gibi, Argos da kendini en iyi telefonlarda en düşük fiyatları sunarken bulacaktır. Ancak Argos'un gerçekten parladığı yer aynı gün teslimat ve tıklama ve toplama seçenekleridir.

Çok:
Diğer tüm SIM içermeyen ortaklar gibi genellikle en iyi fiyatlara sahiptir, ancak aynı zamanda şimdi satın al, daha sonra öde programı da sunar ve bu da birçokları için çekici olacaktır. Dikkatli davranın, sanki zamanında ödeme yapmazsanız faiz yaratacaksınız.

John Lewis:
Tüm bu SIM içermeyen seçenekler, sürekli olarak en iyi fiyatları sunmak için döner, yani hiçbiri gerçekten fiyatta öne çıkmaz. Bununla birlikte, John Lewis için, çoğu telefona iki yıllık bir garantinin eklenmesi hoş bir ek.

eBay:
eBay ucuz ... bu onun USP'si. İster hararetli bir teklifte bulunun, ister ikinci el bir pazarlık bulun, eBay bir sonraki telefonunuzda bir pazarlık bulmak için harika bir seçenek olabilir.

  • En iyisini bulunYalnızca SIM anlaşmalarıSIM içermeyen bir telefon takmak için

Yenilenmiş telefonlarda en iyi fiyatları kim sunuyor?

Yenilenme söz konusu olduğunda, iki seçenek vardır:sadeceyenilenmiş ve yenilenmiş fiyatlar sunan yukarıdaki perakendeciler yapın. Envirofone ve Music Magpie gibi web siteleri, kaliteye, ağa vb. Bağlı olarak farklı fiyatlar veren yenilenmiş telefonlar sunmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Yukarıda belirtilenler gibi genel perakendeciler de yenilenmiş telefonlar sunuyor. Bunlar doğada çok daha kilitlidir. Hepsi garantilerle ve genellikle sözleşmelerle desteklenen A sınıfı kalitede olacaktır.

Genel olarak, yenilenmeyi planlıyorsanız, sizin için en iyi fiyatı ve spesifikasyonu bulmak için her iki kategori altındaki birkaç siteye bakmak en iyisidir.

Ağlar ve perakendeciler arasındaki fark nedir?

Yukarıdaki sözleşmeler listesinde, hem ağ siteleri - EE, Three, Vodafone ve O2 - hem de 3. taraf perakendeciler - Carphone, Mobiles.co.uk vb. Olduğunu fark edeceksiniz.

Doğrudan bir ağdan satın alma güven verici olsa da, genellikle çok daha pahalıdır. Üçün hariç tutulmasıyla, en iyi fiyatları sunan ağlardan herhangi birini nadiren görüyoruz ve yukarıda bahsedilen 3. taraf bir siteden geçmenin çok daha iyi olduğunu göreceksiniz.

MVNO'lar da mevcuttur. Bunlar iD Mobile, Voxi ve GiffGaff gibi duymamış olabileceğiniz ağlardır. Tüm bu ağlar, dört ana ağa (EE, O2, Three ve Vodafone) bağlanır ve ödünç aldıkları ağla aynı sonuçları sağlar.

İPhone satın almak için en iyi yer neresi?

Şaşırtıcı bir şekilde, yeni bir iPhone almak için en iyi web sitesideğil doğrudan Apple aracılığıyla. Doğrudan orijinal siteye gitmek sizi en yüksek fiyatlardan bazılarıyla karşılayacaktır, bu nedenle yukarıdaki sitelerden yararlanın.

Sözleşmeler için Three, Mobiles.co.uk, Affordable Mobiles ve Fonehouse'dan en iyi teklifleri görme eğilimindeyiz. SIM-free'de fiyatlar, anakarttaki çoğu telefonda aynı olma eğilimindedir.

Amazon'a giderseniz, genellikle uygun fiyatlı iPhone fiyatları sunan güvenilir bir üçüncü taraf perakendeci bulabilirsiniz, sadece iyi değerlendirilmiş güçlü bir derecelendirmeye sahip bir satıcı bulduğunuzdan emin olun.

Bugünün en iyi iPhone 11, Samsung Galaxy S20 Ultra, xiaomi mi 9t Pro, oneplus 7t pro ve Samsung Galaxy Note 10 Plus fırsatları Sözleşme İndirimleri Sim Ücretsiz Apple iPhone 11 64GB KırmızıApple iPhone 11Üç24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveriBedavaön ödeme£ 33 / ay Anlaşmayı Görüntüle-deÜç Tüm fiyatları görünÜcretsiz Teslimat Samsung Galaxy S20 Ultra 5G ...Samsung Galaxy S20 UltraÜç24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriBedavaön ödeme£ 52 / ay Anlaşmayı Görüntüle-deDoğrudan Cep Telefonları Tüm fiyatları görünGalaxy Note 10 Plus Aura SiyahSamsung Galaxy Note 10 ArtıEE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriBedavaön ödeme£ 47 / ay Anlaşmayı Görüntüle-deUygun fiyatlı mobil cihazlar Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz