Close
  • Ana
  • /
  • Ev Dekoru
  • /
  • Kendin yap ev makyajınız için çevrimiçi olarak nereden boya satın alabilirsiniz

Kendin yap ev makyajınız için çevrimiçi olarak nereden boya satın alabilirsiniz

İnsanlar nihayet evlerini yenilemek için zamanlarının olduğunu fark ettikçe, boya anlaşmaları için çevrimiçi arama bu ay% 700 oranında arttı. Buna rağmen, boya sıkıntısı görmemiz pek olası görünmüyor - Farrow & Ball'dan Dulux'a kadar herkes iyi stoklanmış durumda. Bununla birlikte, boyayı alabilmek veya teslim ettirebilmek o kadar kolay değildir. Peki neredeYapabilmekboya alır mısın?

Kendin Yap dükkanları 'gerekli' olarak tanımlansa da - yani açık kalmalarına izin verilir - B&Q ve Homebase, mağazalarını kapattı ve eski Covid durumu sırasında yeniden açılmayacak.

B&Q,Wickes,Ana üsve diğerleri, elbette, ancak değişen derecelerde etkililikle hala çevrimiçi çalışıyor. Teslimat gecikmeleri ve ara sıra ortaya çıkan web sitesi sorunları var ve üç dükkan da boya satışını tamamen durdurdu. Ancak iyi haber şu ki, artık hepsinin eve teslim için boyası var - ancak boya 'gerekli' görülmediğinden tıklayıp topla yok.

Bu, Wilko'yu potansiyel olarak nereden boya satın alacağınız konusunda en iyi seçenek olarak bırakır. Wilko'nun mağazaları açık ve 'standart teslimat hala mevcuttur' sözü veriyorlar. Maalesef, şu anda yalnızca mağazada satılan boya için durum böyle değil. Lanet olsun.


Boya durumu şu anda oldukça 'akışkan', bu nedenle aşağıdaki perakendeciler son kontrol ettiğimizden beri boya sattıysa veya satmayı bıraktıysa şimdiden özür dileriz. Bir hafta önce, büyük mağazaların hiçbirinden çevrimiçi boya satın alamıyordunuz, bu nedenle genel durum şimdi çok daha iyi durumda.

İngiltere'de boya nereden alınır

ABD'de boya nereden alınır

Onu şekerle kaplamayacağız: evde sıkışıp kalmak, baş belasıdır. Bununla birlikte, en iyi şekilde yararlanmak önemlidir.evde çalışmakbir noktayı denemekyogaveyaen sonundaevinizin boyasını tamir etmek için uğraşmak.


Duvarları boyamak son derece rahatlatıcı olabilir, en azından siz kenarı yapana kadar, sonuçlar uzun yıllar için bir zevk olacaktır. Özellikle, değiştirdiğiniz şey 2007'den beri dokunulmamış kirli emülsiyonsa veya ev makyaj şovlarını izleyerek tetiklenen yanlış tavsiye edilen bir renk deneyiyse.

Daha fazla evde kalma şartı

En iyi boya fırsatları

Boyanın yetersiz olmadığının altını çizerek, sadece hala yaygın olarak satışta değil, hatta ucuza gidiyor ...


Homebase'de boya paketleri | Seçilen Homebase emülsiyonunda 2'ye 3 ve Dulux'te 'daha fazla satın al, daha az harcama'
Homebase, çok çeşitli boya renkleri, cilalar ve markalar sunmanın yanı sıra şu anda kendi markalı emülsiyonunda 2 fiyatına 3 adet sunmaktadır. Ayrıca Dulux standart renkli emülsiyonda 26 £ için 2 veya 36 £ için 3 var (1 teneke 18 £). ve Dulux Easycare, Mutfak ve Banyoda 48 £ karşılığında 2'si 34 £ veya 3 (1 kutu 22 £, teklif saf parlak beyaz hariçtir.)Anlaşmayı Görüntüle

Wickes'te boya paketleri | Wickes ve Dulux boya ile Ronseal ve Cuprinol dış kaplamalardan tasarruf edin
Wickes aslında listeleyebileceğimizden daha fazla boya teklifine sahip ancak öne çıkan özellikler arasında Dulux Easycare, 2 sterlin 34 sterlin - 10 sterlin tasarruf, yukarıdaki Homebase ile aynı - ve 5 litrelik Wickes duvar ve tavan emülsiyonu sadece 20 sterlin karşılığında 4 sterlin tasarruf ediyor. Dış mekan boyası ve verniği ve büyük sandtex emülsiyonu fıçıları için de fırsatlar var.