Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series X nereden satın alınır: İngiltere ve ABD için stok yenileme kılavuzu (BUGÜN güncellendi)

Xbox Series X nereden satın alınır: İngiltere ve ABD için stok yenileme kılavuzu (BUGÜN güncellendi)

Xbox Series XveXbox Serisi Sulaşılması zor görünüyor, ancak perakendeciler, piyasaya sürüldükten sonra daha fazla konsolla birlikte istikrarlı bir envanter akışı yayınlıyor.


İngiltere'deki seçkin perakendeciler Xbox Series S stoğunu alıyor ve şu anda Xbox Series S Fortnite paketini sipariş edebilirsinizOyun Koleksiyonu Noel'e kadar teslimat için.

KutuÖnümüzdeki hafta, 14 Aralık Pazartesi günü bir Xbox Series X | S stok yenilemesi piyasaya sürülecek, ancak kimin bir tane satın alacağına karar vermek için bir oy pusulası sistemi kullanıyor, bu yüzden adınızı hemen alın!

Amazon, bu hafta İspanya ve Almanya gibi bölgelerde Xbox Series S ön siparişini açıyor ve hiçbir konsolun bölge kilitli olmadığı göz önüne alındığında, satın alma şansınızı en üst düzeye çıkarmak için farklı bölgelere (ve yalnızca Amazon'a değil) göz atmanızı öneririz. bir. ABD'deki Microsoft Store'da da birkaç sinsi hisse senedi düşüşü oldu.

Microsoft uyardıaylar süren kıtlık, bu yüzden perakendeciler çubuklarını bir kez kullanırlar mı, bu bir süre için geçerli olacak.


Tüm büyük perakendecilerle çevrimiçi hesaplar oluşturarak ve özel konsol anlaşmalarına erişim için Costco gibi üyelere üye olarak hisse senedi indirimleri için hazırlık yapmak en iyisidir. Ayrıca, ödeme sürecini çok daha hızlı hale getirecek ve bu amaçla, ödeme ayrıntılarınızı kaydetmeli veya hazır bulundurmalısınız.

Geçen hafta çok sayıda konsolun yanı sıra daha fazla konsolun piyasaya sürüldüğünü gördük.PS5yeni bir Xbox elde etmenize yardımcı olmak için Noel'e doğru ilerlerken perakendecileri takip edeceğiz.

  • İzlemek: Walmart çalışanları kendi hisselerini satın alırken filme alınırken TikTok'ta PS5 kaosu yakalandı
  • Samsung Galaxy Z Flip'i unutun, Oppo X Nendo, üç menteşeli katlanır bir telefon sersemletici.
  • Google Pixel 5 Pro kapağı kırdı ve Samsung Galaxy S21 endişelenmeli

Her iki Microsoft konsolunun ABD, İngiltere ve Avustralya'daki perakendecilerdeki kullanılabilirliğini aşağıda kontrol edebilirsiniz. Xbox Series X | S konsollarını mağazalarda ve çevrimiçi olarak görmeliyiz.Yılbaşı hediyesisezon, bu nedenle çevrimiçi hesapların da ödeme sürecini olabildiğince hızlı ve kolay bir şekilde tamamladığınızdan emin olun.


PS5 sizin tarzınızdan daha fazlasıysa, dışarı çıkınPS5 stok yenileme kılavuzuBu hafta nereden ve ne zaman alabileceğinizi görmek için. Yine de, saniyeler içinde kapandıkları için, hızlı bir şekilde işaretlemeniz gerekecek.

Xbox Series X: en iyi perakendeciler [İngiltere]

KUTU
BOX zaten bu hafta bir Xbox Series X stoğu aldı ve önümüzdeki hafta için bir tane daha planladı. Perakendeci, adalet adına yeni bir yaklaşım benimsiyor ve oy pusulası formatını benimsiyor. Sadece Xbox Series X için ilginizi kaydedin veyaXbox Serisi Sve 'kazananlar' seçilecek ve bir tane satın alma fırsatı verilecektir. Bir sonraki yeniden stoklama 14 Aralık Pazartesi günü, daha büyük miktarda konsol mevcut olacak. Ayrıca, ay içinde daha sonra üçüncü (daha küçük) bir stok yeniden satışa sunuldu, bu yüzden oraya gidin ve bir tane kapma şansı için bilgilerinizi gönderin.
Anlaşmayı Görüntüle


Oyun Koleksiyonu
Oyun Koleksiyonu, bu hafta 399,95 £ karşılığında bir Xbox Series S Fortnire paketi yayınladı ve tekrar kullanıma sunuldu! Konsol, Fortnite The Last Laugh paketi, Rob 'Golden Boots' Rivera Cable Guy cihaz tutucusu ve Turtle Beach Atlas Three Amplified Gaming Headset içeriyordu.Anlaşmayı Görüntüle

Çok
Very, yeni konsollar için ziyaret etmek için harika bir yer, ancak oldukça hızlı tükenme eğiliminde olduğundan, stokların uzun süre hazır olmasını beklemeyin. Kasım ayı stok düşüşünü iptal ettikten sonra bugün bir Xbox Series S konsol paketi yayınladı ve bunun içinde £ 304,98 tutarında ekstra bir denetleyici var.

Littlewoods
Şaşırtıcı bir şekilde, Littlewoods, Xbox Series X yeniden stoklama eylemine atladı. Very'nin ayak izlerini takip ederek, bugün 319.99 £ karşılığında ekstra bir denetleyici içeren bir Xbox Series S paketi yayınladı. Anlaşmayı Görüntüle

Amazon UK
Xbox Series X, Amazon'da stokta yok olarak listeleniyor, ancak perakendeci hiçbir uyarı olmaksızın stok yenilemeleri yaptı. Geçen hafta PS5'i birden fazla bölgede kullanıma sundu, bu nedenle sayfayı yer imlerine ekleyin ve kontrol etmeye devam edin!

Köri
Currys, Black Friday için bir Xbox Series X stoğu aldı ve başka bir envanter düşüşü için olası bir aday. Bir hesabınız yoksa, bir hesap oluşturun ve ödeme sürecini olabildiğince sorunsuz hale getirmek için giriş yaptığınızdan emin olun.

OYUN
OYUN satıldıXbox Series XveXbox Serisi Soldukça hızlı, ancak lansmandan bu yana geçen hafta daha fazla PS5 dahil olmak üzere bir dizi stok yenilemesi oldu. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca web sitesine göz kulak olacağız.Anlaşmayı Görüntüle

Microsoft Mağazası
Microsoft, Xbox'ın kaynağıdır, bu yüzden umarım Sony'nin geçen hafta PS5'te yaptığı gibi stok yenileme işlemine girecektir. ABD kolu, oyuncuların Xbox One için Microsoft Store uygulaması aracılığıyla konsol sipariş etmesine izin veriyor, böylece nasıl başladığınızı görmek için konsolunuzdan erişmeyi deneyebilirsiniz.

John Lewis
Pek çok kişinin oyun konsolu siparişleri için aklına gelen bir perakendeci değil, ancak John Lewis'in harika müşteri hizmetleri ve iki yıllık garantisi, onu Xbox Series X veya Xbox Series S'i kilitlemek için harika bir yer haline getiriyor. Daha fazlasının ne zaman geri geleceği konusunda güncelleme, ancak Noel'e doğru giderken gözlerimizi açık tutmaya değer.Anlaşmayı Görüntüle

Smyths Oyuncaklar
Smyths Toys, geçen hafta PS5 stoğunu aldı, bu yüzden Xbox Series X stoklarını yeniden stoklamak için yer imi eklemek için başka bir site, bu yüzden Xbox Series X ve Xbox Series S.

ShopTo
Geçtiğimiz hafta daha fazla PS5 hissesi piyasaya sürmek için sadece birkaç kuruşluk indirimli fiyatlar sunuldu, ancak asıl önemli olan envanterin mevcut olmasıydı. Benzer şekilde 'indirimli' olabilecek Microsoft konsolu için web sitesini kontrol edeceğiz.

Argus
Argos, Very ile aynı gemide görünüyor ve görünüşe göre minicik stoğu, canlı yayına girdikten birkaç dakika sonra yuvarlanıyor. Perakendeci geçen hafta stok yenilemiş gibi görünüyor, ancak günün erken saatlerinde ve neredeyse anında tükendi. 2020'nin geri kalanında PS5 stoğunun tükendiği kesin olarak belirtilmiş olsa da, web sitesi daha fazla Xbox hissesi almak için 'çok çalıştığını' söylüyor, bu yüzden en iyi bahis, daha fazla konsol aldığında bilgilendirilmek için ilginizi kaydetmektir.

Bugünün en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatları Yeni Xbox Series X Microsoft tracker.tradedoubler.com/click tracker.tradedoubler.com/clickMicrosoft Xbox Series X 1TB ... eBay649,95 £ GörünümAnlaşma 25 Aralık Cuma sona eriyor Microsoft Xbox Series X 1TB ... eBay669,99 £ GörünümMicrosoft Xbox Series X 1TB ... eBay£ 689,95 GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Microsoft Xbox Series S fırsatları Yeni Xbox Series S Microsoft tracker.tradedoubler.com/click tracker.tradedoubler.com/clickMicrosoft Xbox Series S 512GB ... eBay£ 329,99 GörünümMicrosoft Xbox Series S 512GB ... eBay339,96 £ GörünümXbox Series S eBay349,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Xbox Series X: en iyi perakendeciler [ABD]

Walmart
Walmart Canada, geçen hafta PS5 ile birlikte Xbox Series X | S stoğunun yenileneceğini duyurdu. Xbox ile bir gecikmeyle karşılaştı ancak hisse senedi o zamandan beri canlı hale geldi ve tükendi. Tüm perakendeciler envanter düşüşlerini önceden duyurmadığından ABD mağazasına da göz kulak olacağız. Bir hesap oluşturduğunuzdan ve hisse senedi canlı olduğunda ödeme ayrıntılarınızı hazır bulundurduğunuzdan emin olun, böylece ödeme sürecinde zaman kaybetmezsiniz.Anlaşmayı Görüntüle

Amazon ABD
Amazon, geçtiğimiz hafta çeşitli bölgelerinde PS5 hissesi çıkardı, bu nedenle Xbox Series X veya Xbox Series S'in peşindeyseniz siteyi günlük olarak izleyin. Şirket, Aralık ayında daha fazla hisseye sahip olacağını söyledi, bu yüzden hepsini şimdi piyasaya sürüyor gibi görünüyor. Anlaşmayı Görüntüle

Microsoft Mağazası
Xbox Series X veXbox Serisi SMicrosoft'un bebekleri, şu anda mağazayı ziyaret etmek ve bir tane satın almaya çalışmak sizi konsolları alabileceğiniz perakende iş ortağı web sitelerine yönlendirecektir. Konsolları Xbox One için Microsoft Store uygulamasından satın alabilirsiniz, o yüzden bunu da deneyin! Bu arada, web sitesine yer işareti koyun ve kontrol etmeye devam edin. Dün de bir hisse senedi güncellemesi yapıldı, bu nedenle sayfayı yer imlerine ekleyin!Anlaşmayı Görüntüle

En iyi satın alım
Best Buy, bir Siber Pazartesi günü Xbox Series X ve Xbox Series S'nin yeniden stoğuna sahipti, bu nedenle herhangi birinin Noel'den önce daha fazla konsol alma olasılığı varsa, Best Buy. Daha fazlası olup olmadığını bilmiyoruz, ancak web sitesine göz kulak olacağız.

GameStop
GameStop, Black Friday için Xbox Series X ve Xbox Series S'yi mağazada sattı, ancak miktar sınırlıydı. Ayrıca daha fazla Xbox Series X ve Xbox Series S paketlerini çevrimiçi olarak düşürdü, bu nedenle, herhangi bir festival sürprizi için önümüzdeki veya iki hafta boyunca web sitesine göz atın.Anlaşmayı Görüntüle

Hedef
Hedef, Xbox Series X'in tükendi veXbox Serisi S. Perakendeci henüz daha fazlasını aldığını onaylamadı, ancak Noel öncesi alışveriş acelesi için stok tahsis etmemişse şaşırırdık. Sayfayı yer imlerine ekleyin ve tekrar kontrol edin, sizi güncel tutacağız!Anlaşmayı Görüntüle

Bugünün en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatları Yeni Xbox Series X Microsoft tracker.tradedoubler.com/click tracker.tradedoubler.com/clickMicrosoft Xbox Series X 1TB ... eBay649,95 £ GörünümAnlaşma 25 Aralık Cuma sona eriyor Microsoft Xbox Series X 1TB ... eBay669,99 £ GörünümMicrosoft Xbox Series X 1TB ... eBay£ 689,95 GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Microsoft Xbox Series S fırsatları Yeni Xbox Series S Microsoft tracker.tradedoubler.com/click tracker.tradedoubler.com/clickMicrosoft Xbox Series S 512GB ... eBay£ 329,99 GörünümMicrosoft Xbox Series S 512GB ... eBay339,96 £ GörünümXbox Series S eBay349,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Xbox Series X: en iyi perakendeciler [AUS]

AU'da Xbox Tam Erişim

Avustralya'da fiyatlarS Serisi için aylık 33 Avustralya DolarıveX Serisi için aylık 46 Avustralya Doları. Hevesliysen, Kara Cuma fırsatlarını kontrol etmek için bu hafta Telstra sitesini ziyaret et. Kaydolmak için Telstra faturalı mobil veya geniş bant müşterisi olmanız gerekir. Site, Xbox Series X'i Aralık ayında, muhtemelen daha fazla stok aldığında piyasaya süreceğini söylüyor.Anlaşmayı Görüntüle

Microsoft Mağazası
Microsoft şu anda, hem Series X hem de Series S'nin stokları tükendiği için müşterilerini yeni nesil konsollarını bulmaları için perakende iş ortaklarına yönlendiriyor. ABD'de konsolları Xbox One için Microsoft Store uygulamasından satın alabilirsiniz. bu da bir deneyin.Anlaşmayı Görüntüle

EB Oyunları
EB'nin her iki konsolun lansman stoğu hızla tükendi, ancak Noel için daha fazlasını piyasaya süreceğini tahmin ediyoruz, bu yüzden gözünüzü dört açın.Anlaşmayı Görüntüle

JB Hi-Fi
JB, Xbox Series X ön siparişlerini askıya aldı, ancak daha fazla stok onayı alınca daha fazlasını vaat etti. Bu nedenle, perakendeciler Noel için hazırlanmaya başladıkça, önümüzdeki hafta veya iki hafta boyunca Xbox Series X için web sitesini kontrol etmeye değer.Anlaşmayı Görüntüle

Harvey Norman
Microsoft'un & lsquo; ön sipariş perakendecilerindeki & rsquo; resmi ortaklarından biri Listede, Harvey Norman'ın ön sipariş verilebilecek geniş bir konsol tahsisi vardı ve Noel'e giden yolda Xbox Series X'in yeniden stoklanmasını bekliyoruz.Anlaşmayı Görüntüle

Bugünün en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatları Yeni Xbox Series X Microsoft tracker.tradedoubler.com/click tracker.tradedoubler.com/clickMicrosoft Xbox Series X 1TB ... eBay649,95 £ GörünümAnlaşma 25 Aralık Cuma sona eriyor Microsoft Xbox Series X 1TB ... eBay669,99 £ GörünümMicrosoft Xbox Series X 1TB ... eBay£ 689,95 GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Microsoft Xbox Series S fırsatları Yeni Xbox Series S Microsoft tracker.tradedoubler.com/click tracker.tradedoubler.com/clickMicrosoft Xbox Series S 512GB ... eBay£ 329,99 GörünümMicrosoft Xbox Series S 512GB ... eBay339,96 £ GörünümXbox Series S eBay349,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Xbox Series X veya Xbox Series S?

Yeni nesil Xbox ile, esasen Xbox Series X ile pahalı ve daha güçlü bir konsol veya şimdiye kadarki en küçük Xbox konsolu olarak lanse edilen şaşırtıcı derecede ucuz, tamamen dijital bir seçenek arasında karar vereceksiniz.

Xbox Series S, Xbox Series X ile aynı premium donanımı paketlemiyor olsa da, Xbox Series X'in dört katı işlem gücüne sahiptir.Xbox One X. İki yeni nesil seçenek arasındaki temel fark çözünürlüktür; Xbox Series X, 60 fps'de 4K oyun oynamayı desteklerken, Xbox Series S, 60 fps'de 1440p sunar.

Hangi Xbox konsolunu seçerseniz seçin, en iyi anlaşmayı yakaladığınızdan emin olmak söz konusu olduğunda durum tespiti yapmak isteyeceksiniz; Sizi bölgenizdeki perakendecilerle buluşturarak bu işi çok daha kolaylaştırdık, böylece İngiltere, ABD ve Avustralya'da Xbox Series X ve Xbox Series S için ön sipariş vermek için en iyi yerleri anında bulabilirsiniz. Bu perakendecilerin bağlantılarını yukarıda bulabilirsiniz.

Xbox Series X: Konsol paketi seçenekleri nelerdir?

Henüz Microsoft veya diğer perakendecilerden açıklanmış herhangi bir konsol paketi seçeneği görmedik, ancak bir Halo Infinite paketi umuyorsanız, oyun olarak şansınız kalmadıertelendi.

Bunun yerine Microsoft, Game Pass'i tercih ederekdört nesilhemen oyuncular için piyasaya sürülen oyun sayısı. Hiç şüphe yok ki, Cyberpunk 2077 ve Assassin's Creed Valhalla gibi yeni oyunlara dişlerini yepyeni bir oyuna sokmak isteyen oyuncular için paketler göreceğiz. Gelecek paketlerde konsolun özel sürümlerini bile görebiliriz, bu yüzden gözünüzü dört açın.

Xbox Series X Tam Erişim

Xbox Series X Tam ErişimMicrosoft'un duyurduğu, oyuncuların yeni nesil bir konsolu, akıllı telefon sözleşmelerine benzer bir şekilde peşin maliyet olmadan almalarına olanak tanıyan bir ödeme programıdır.

Xbox Series X, Aylık 35 $ / 29 £ / 46 AU $ karşılığında Tam Erişim'de mevcuttur, Xbox Series S ise aylık 25 $ / 21 £ / 33 AU $ tutarındadır. Sözleşme 24 aylıktır ve faizsizdir; ayrıca, sözleşme süresince 100 £ 'dan fazla tasarruf sağlayan 24 aylık Game Pass Ultimate içerir.

Odır-dirNihayetinde bir kredi sözleşmesi, bu nedenle taahhütte bulunmadan önce başkalarına vereceğiniz aynı değeri verdiğinizden emin olun.

Bugünün en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatları Yeni Xbox Series X Microsoft tracker.tradedoubler.com/click tracker.tradedoubler.com/clickMicrosoft Xbox Series X 1TB ... eBay649,95 £ GörünümAnlaşma 25 Aralık Cuma sona eriyor Microsoft Xbox Series X 1TB ... eBay669,99 £ GörünümMicrosoft Xbox Series X 1TB ... eBay£ 689,95 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz