Close
 • Ana
 • /
 • Internet
 • /
 • The Handmaid's Tale 4. sezon nereden izlenir: yeni bölümleri çevrimiçi yayınlayın

The Handmaid's Tale 4. sezon nereden izlenir: yeni bölümleri çevrimiçi yayınlayın

The Handmaid's Tale'in yeni dördüncü sezonunda Elisabeth Moss June veya Offred rolünü tekrarlarken Margaret Atwood'un boyun eğdirilmiş kadınlardan oluşan distopyasına yeniden girin. Şimdi 1980'lerin aynı adlı romanının çok ötesine uzanan, direniş için sırada ne olduğunu ve The Handmaid's Tale 4. sezon nerede olursanız olun çevrimiçi olarak nerede izleyeceğinizi öğrenin.


Doğurganlık oranlarının düştüğü ve insanların ataerkil bir hiyerarşide açıkça farklı sıralamalara ayrıldığı alternatif bir Amerika Birleşik Devletleri'nin bir anlık görüntüsü olan kurgusal Gilead'de yer alıyor. Bereketli kadınlar, her biri çocuk sahibi olmak isteyen seçkin bir çifte katılan hizmetçiler olarak bilinir. Her hizmetçi, karısının da bulunduğu düzenli tecavüz törenlerine katılır.

Joseph Fiennes ve Yvonne Strahovski'nin Komutan Fred Waterford ve Serena Joy Waterford olarak rol aldığı diğer tanıdık yüzler arasında Lydia Teyze rolünde Ann Dowd ve Emily/Ofglen rolünde Alexis Bledel yer alıyor.

The Handmaid's Tale TV şovu orijinal romanın parametrelerinin ötesine geçiyor ve 3. sezon Haziran'ı 2. sezondaki kaçışından sonra Gilead'in pençelerinde buluyor. Sezonda masum kadınları ve çocukları Gilead'den ve Kanada sınırından geçirmeye yardımcı oluyor. 3, June ile bir kez daha ateş hattında ve direnişe girmenin zirvesinde bir uçurumda sona eriyor.

The Handmaid's Tale 4. sezon ABD'de nerede izleyebilirim?

Hulu'nun orijinallerinden biri olan The Handmaid's Tale sezon 4, yayına hazırdı.huluitibaren28 Nisan Çarşamba, ilk üç bölüm ilk sürümü için düştü. Ardından, The Handmaid's Tale'in on bölümlük yeni bölümlerini haftalık olarak izleyin.


Hulu ile geliyor30 günlük ücretsiz deneme, bundan sonra aylık 5,99 ABD Doları veya eklemesiz planını seçerseniz ayda 11,99 ABD Doları tutarındadır.

Ayrıca 7 günlük ücretsiz deneme sürümünden de yararlanabilirsiniz.Hulu + Canlı TV paketi, bu da size ayda 64,99 ABD doları geri getirecektir.


Hulu'ya abone olmak için The Handmaid's Tale'in 4. sezon beklentisinden daha fazla teşvike mi ihtiyacınız var? Neyse ki Hulu, Little Fires Everywhere, Normal People ve Oscar adayı The United States vs Billie Holiday dahil olmak üzere bir dizi özel ve orijinale ev sahipliği yapıyor.

İzleme deneyiminizden daha fazlasını mı istiyorsunuz? Bir araya getiren Hulu paketi ile tüm aileyi mutlu edinHulu, Disney Plus ve ESPN Plus ayda sadece 13,99 ABD doları karşılığındaveya 'reklamsız' Hulu seçeneğini belirlerseniz ayda 19,99 ABD doları.


Desteklenen bir dizi cihazda izlenebilen Hulu'yu aşağıdaki cihazlarda izleyin:

 • Android akıllı telefonlar ve tabletler
 • iOS akıllı telefonlar ve tabletler
 • elma televizyonu
 • Chromecast
 • Fire TV, Fire Stick ve Fire Tabletlerin yanı sıra Echo Shpws
 • LG TV'ler
 • Windows/Mac masaüstü
 • PlayStation ve Xbox konsolları
 • Android, LG ve Samsung dahil olmak üzere akıllı TV'leri seçin
 • Xfinity Flex Akış TV Kutusu

The Handmaid izle

(Resim kredisi: Hulu)

The Handmaid's Tale 4. sezon dünyanın başka yerlerinde nerede izlenir?

İngiltere'de The Handmaid's Tale ilk yayınını Kanal 4'te buldu, ancak yayınlanmasını bekleyebileceğimiz tarih konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Önceki sezonlar bir şey olacaksa, İngiltere'dekilerin Kanal 4'ü ve isteğe bağlı hizmetini izleyebilmesinin çok uzun süreceğini beklemiyoruz.Hepsi4.

Ancak şimdiye kadarki hikayeyi kendinize hatırlatmak isterseniz The Handmaid's Tale sezon 1-3'ü Amazon Prime Video'da izleyebilirsiniz.ayda 5,99 £sadece Prime Video için veyaayda 7,99 £veyayılda 79 £ücretsiz ertesi gün teslimat, Amazon Müzik, Prime Reading ve daha fazlasına erişim ile tam bir Prime üyeliği için. Yeni müşteriler ayrıca bir30 günlük ücretsiz deneme.


Kanada'daki Devletlerin kuzeyindekiler, The Handmaid's Tale 4. sezon isabetiyle komşularının yanında izleyebilirler.CTV'nin Drama Kanalıüzerinde28 NisanNS21:00 ET / PT.

Kablosu olmayanlar da daha ucuz seçeneği tercih edebilirler.can at, maliyetlendirmeayda 9,99 ABD dolarıve sunan7 günlük ücretsiz denemeyeni abonelere. Burada şimdiye kadarki üç sezonu bulacaksınız, dördüncü sezonun 28 Nisan'dan itibaren düşmeye başlaması muhtemel.

Alttakiler için iyi haber. Avustralya'da The Handmaid's Tale 4. sezonu şu adresten SBS'de izleyebilirsiniz.19:00 AESTüzerinde29 Nisan Perşembe, veTalep Üzerine SBSyayınlandıktan sonra, yani ABD galasından sadece saatler sonra izleyebileceksiniz.

Yeni Zelanda'da olanlar için,Neon televizyonThe Handmaid's Tale'in 4. sezon da dahil olmak üzere tüm sezonlarının izlenebileceği yerdir.29 Nisan Perşembe.