Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Eski Tanrıların Fısıltıları Hearthstone destenizi az önce sinirlendirdi

Eski Tanrıların Fısıltıları Hearthstone destenizi az önce sinirlendirdi

Dünyada boş zamanlarını tüketen dijital koleksiyon kart oyunu Hearthstone, yeni bir güncelleme ve içerik genişletmesi alıyor - ancak bu aynı zamanda bazı aşırı güçlü kartların güçsüz muameleyi gördüğü anlamına geliyor. ).

  • Pokemon Go, akıllı telefonunuzu gerçek bir Pokedex'e dönüştürecek

26 Nisan'da yeni içeriğini kullanıma sunacak olan 'Whispers of the Old Gods', kadrodaki 12 farklı kartta güçsüzlük veya aşağı derecelendirme yaptı - ve profesyonel olarak veya sınıra girecek kadar oynayan biriyseniz takıntı muhtemelen bu kartların çoğunu bilecek ve kullanacaksınız.

En büyük değişikliklerden bazıları arasında Ancient of Lore (beş sağlığı yenileme / iki kart çekme seçeneği tek bir karta indirgenmiştir), Big Game Hunter (mana bedeli üçten beşe çıkarılmıştır) ve Blade Furry ( Tüm düşman minyonlara hasar verme karşılığında Kahramanın silahını yok eder ve Kahraman artık iki ila dört manadan yükseltildi ve verilen hasar da zayıfladı).


Değişiklikler, çok sayıda küçük (ve daha büyük) tweaks hayranlarının süper popüler ücretsiz oynanabilen kart oyununun dengesini yeniden ele almayı umduğunu kanıtlayan 5.000 yorum güçlü Reddit ipliğiyle gerçek bir oyuncu geri bildiriminin ardından geldi. Bu kesinlikle geliştirici Blizzard'ın böyle bir güncelleme yaptığı ilk değil, ancak en taze yaralar her zaman en derine acı veriyor.

Üçüncü Hearthstone genişletmesi, bazı eski karakterlerde bazı ilginç yeni değişikliklerle birlikte 134 yeni kart ekleyecek. Önümüzdeki hafta piyasaya sürülmeye hazırlanırken 50 kart paketi önceden satın alabilirsiniz, böylece pratik yapmaya başlayabilirsiniz.


Üzerinden:Savaş Ağı

Neden kontrol etmiyorsunuz:Yeni Star Fox Zero fragmanı, Wii U markalı Arwing'de hızla ilerliyor