Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5'e kimin ihtiyacı var? Xbox patronu zaten evde Xbox Series X oynuyor

PS5'e kimin ihtiyacı var? Xbox patronu zaten evde Xbox Series X oynuyor

Bir yığın sonraPS5sızıntılar,Xbox Projesi Scarlettsöylenti değirmeni nihayet buhar toplamaya başlıyor. Odaklanmalarıyla ilgili hikayeler (bildiğimizVR içermeyecek) geçtiğimiz hafta, Xbox oyun başkan yardımcısı Phil Spencer konsolla ilgili bir haber daha düşürdü.


Spencer bir tweet'te şunları söyledi: 'Bu hafta Project Scarlett konsolumu eve getirdim ve birincil konsolum haline geldi, oyunlarımı oynuyorum, topluluğa bağlanıyorum ve evet, Elite Series 2 kontrol cihazımı kullanarak çok eğleniyorum.'

Big Phil Spencer açıkçaXbox Series X.

Herkesten önce en iyi PS5 fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi PS5 fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.

Ve başladı… .bu hafta Project Scarlett konsolumu eve getirdim ve birincil konsolum oldu, oyunlarımı oynuyorum, topluluğa bağlanıyorum ve evet, Elite Series 2 kontrol cihazımı kullanarak, çok eğleniyorum. Ekip tarafından harika bir çalışma, 2020 inanılmaz bir yıl olacak.4 Aralık 2019


Burada dikkat edilmesi gereken birkaç ilginç nokta var. Birincisi, geliştirici kitlerinin oynanabilir olması, yani Xbox Two veya Project Scarlett ya da ne demek isterseniz, gerçek dünyada var.PlayStation 5 geliştirici kitlerinin geliştiricinin eline geçtiği doğrulandı, bu nedenle Microsoft'un ayak uydurmasının nedeni budur. PS5'ten farklı olarak, hiçbir geliştirme kiti görüntüsü sızdırılmadı. Hala.

Dikkat edilmesi gereken ikinci bir nokta, Project Scarlett'in Spencer'ın PRIMARY konsolu olmasıdır, bu da kesinlikle konsolun geriye dönük uyumluluğundan tam olarak yararlandığı anlamına gelir. Çoğu lansman oyunu muhtemelen hala geliştirme aşamasında olduğu için, Xbox Two oynayabilir gibi geliyor ... peki, şu anda Phil Spencer şu anda oynuyorsa.


Microsoft'un daha önce gelen tüm nesilleri kutlamaktan bahsetmesiyle, sadece Xbox One'ı değil, Xbox 360 disklerini de oynayabilecek gibi görünüyor.

Buradaki bir başka ilginç nokta ise Spencer'ın kullandığı Xbox One denetleyicisinin, yakın zamanda piyasaya sürülen Elite Series 2'nin Xbox Two ile arayüz oluşturabilmesidir. Premium denetleyiciye yatırım yapanlar artık onu Microsoft'un süreklilik planlarını izleyen yeni nesil konsolla kullanabilirler. Şirket teklif ettiProject Scarlett piyasaya sürüldükten sonra Xbox Ones'ı yükseltin. Üstün, özelleştirilebilir denetleyici standart olarak konsolla birlikte gelebilir.


Bu, Microsoft'tan, konsolun oynanabilir bir biçimde bulunduğuna dair aldığımız ilk onaylardan biridir. Büyük açıklama her zamankinden daha yaklaştıkça 2020 öncesinde daha fazla detayın bırakılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bunu beğendin mi?

  • Disney Plus İngiltere