Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Neden bir E3 2021 Nintendo Switch Pro no-show doğrudan PS5 ellerinde oynayacak?

Neden bir E3 2021 Nintendo Switch Pro no-show doğrudan PS5 ellerinde oynayacak?

Yani yine oldu. Japonya'dan bir başka haber daha geldi.Nintendo Anahtarı Progeliyor. Basitçe söylemek gerekirse, bu noktada büyük bir haber değil, yükseltilmiş yeni Nintendo Switch'in şu anda oyun endüstrisindeki en kötü saklanan sır olduğunu hissediyorum.


Bunun nedeni, Pingtwitter'ün birden çok kez bildirdiği gibi, yükseltilmiş bir 'Süper Nintendo Anahtarı'sızdırıldıHem içeriden hem de birçoğu doğrudan Japonya dışından haber yapan yerleşik haber web siteleri tarafından oldukça kapsamlı bir şekilde. Örneğin, birkaç gün önce saygın Japon haber sitesiNikkeibir raporda, 'Nintendo'nun yüksek görüntü kalitesine sahip üst düzey modelleri piyasaya sürmesi bekleniyor'.

Gerçekten de Switch Pro, artık temelde onun hakkında her şeyi bildiğimiz kadarıyla sızdırıldı. Örneğin, Nintendo Switch Pro'nun bir paketle geleceğini biliyoruz.yükseltilmiş OLED ekran,yeni Joy-Con kontrolörleri, ve hatta biryeniden tasarlanmış yerleştirme istasyonu.

Konsolun geleceğini de biliyoruz.Nvidia'nın bir sonraki seviye grafik nezaketive Switch Pro'nun kullanacağıNvidia'nın kendi DLSS teknolojisiteslim etmekDock modundayken 4K grafikler.

Bol bol sohbet edinZelda Efsanesi: Vahşi Nefes2 kapatmaNintendo'nun Zelda kutlama yılıve BigN'den henüz ortaya çıkmamış, çok istenen gelişmiş yeni amiral gemisi konsoluna bakıyor gibiyiz. Sony ile kafa kafaya yarışacak konsolPS5ve MicrosoftXbox Serisi X.


Mesele şu ki, temelde olmasına rağmenherkesNintendo Switch Pro'nun geleceğini bildiğimiz halde halagörülenkonsoldan herhangi bir şey ve Japon firmasının kendisi varlığı hakkında ağzını sıkı tuttu.

Daha da endişe verici olan, bu erken sızıntılarbelirtmişOyuncular Nintendo Switch Pro'yu E3 2021'de de göremeyecekler. Ve benim için bu Nintendo'nun büyük bir hatası olabilir.


Niye ya? Birden çok nedeni var. İlk olarak, Nintendo Switch Pro hype, sadık Nintendo oyuncularının orijinal Nintendo Switch veya Nintendo Switch Lite konsollarını yükseltmek için kesinlikle umutsuz olmasıyla şimdi ateş sahasında. Switch piyasaya çıkalı dört yıldan fazla oldu veGerçekten2021'de oyuncuların alıştığı görsel oyun deneyimlerini sunmak için mücadele ediyor.Sadece bakmakSuper Mario 3D World + Bowser's Fury'yi çalıştırmaya çalışırken sistemin nasıl gıcırdattığı konusunda - kesinlikle bir yükseltme gerekiyor.

Yine de çok daha önemli olan, hissettiğim bu ikinci sebep. Şu anda, Sony PS5 ve Xbox Series X ile ilgili hayal kırıklığı, bir sistem alamayan oyuncular arasında hala gerçekten çok yüksek. Devam ediyorPS5 stokuveXbox Series X stoğusorunlar, yarım yıldan fazla bir süredir milyonlarca oyuncunun eli boş döndü ve bu ciddi bir hayal kırıklığına yol açıyor.


Bu, Nintendo'nun hayal kırıklığına uğramış oyunculara paralarının yepyeni bir Nintendo Switch Pro'ya nasıl daha iyi harcanacağını göstermesi gereken zamandır. Oyunculara, hiçbir yerde RRP için PS5 veya Xbox Series X satın alamayacakları halde, bunun yerine Nintendo Switch Pro'ya yatırım yaparak daha iyi hizmet alacaklarını – Nintendo'nun onları bir konsol satın almak için yarım yıldan fazla bekletmeyeceğini göstermeliler. ve aynı zamanda ne harika deneyimler yaşadıklarında tadını çıkarmayı dört gözle bekleyebilecekleri.

Ancak bunun en etkili şekilde çalışması için, Nintendo'nun Sony ve Microsoft'un en zayıf oldukları ve hala oyunculara konsol sağlayamadıkları bir zamanda saldırması gerekiyor. Nintendo ne kadar uzun süre ayrılırsa, bu oyuncuların yeni nesle katılabilmeleri ve arkadaşlarıyla en iyi oyunları oynayabilmeleri için bir PS5 veya Xbox Series X alma şansı o kadar yüksek olur.

Ve E3 2021'e yalnızca bir aydan biraz daha uzun bir süre sonra, oyunculara heyecan duyacakları bir şey vermek için giderek daha harika bir yer ve zaman gibi görünüyor. Sadece bir teaser veya gizli bir zirve olsa bile, Nintendo'nun açıklamayı düzgün bir şekilde gerçekleştirmesi şartıyla, firmayı kazanabilir.bolcaAksi takdirde herhangi bir işlem yapmadan PS5 veya Xbox Series X'te oyun oynayan yeni nesil dönüşümler.

Nintendo Switch Pro için heyecanlıyım ve yakında resmi bir şeyler görmeyi veya duymayı umuyorum.


Bugünün en iyi Secretlab Titan fırsatlarıtitan Rakuten Kobo Avustralya 1,54 ABD Doları Görünümİndirimli fiyatSecretlab TITAN 2020 Gizlilik Gizli Laboratuvar 749 ABD doları 589 ABD doları Görünümİndirimli fiyatSecretlab TITAN 2020 Amber Gizli Laboratuvar 749 ABD doları 589 ABD doları Görünümİndirimli fiyatSecretlab TITAN 2020 Siyah Gizli Laboratuvar 749 ABD doları 589 ABD doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz