Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Neden bir Switch Pro, doğrulanmış GTA 6 söylentilerine mükemmel bir çözüm olabilir?

Neden bir Switch Pro, doğrulanmış GTA 6 söylentilerine mükemmel bir çözüm olabilir?

Bu hafta, yakın zamanda ortaya çıkan iki önemli GTA 6 söylentisi hakkında rapor verdim. Birincisi, bir sonraki Grand Theft Auto oyununun devrilmesiydi.2025 gibi geç çıkacak, ki şu anda dört yıl uzakta.

Yazdığım ikinci GTA 6 söylentisi, spora hazır göründüğüydü.gelişen, mevsimlik açık dünyaBu, oynaması ücretsiz Battle Royale nişancı oyunu Fortnite'a benzetilmiştir.

Her iki söylenti de, içeriden bilgi kaynakları aracılığıyla bu şeyler hakkında 'gürültüler' duyduğunu belirten seri oyun habercisi Tom Henderson tarafından hazırlanan bir YouTube videosundan kaynaklandı.

Bu söylentilerin bildirildiği tarihte tamamen bir adamın duyduğu 'gürültülere' dayanıyordu, ancak şimdi bu söylentilerin ikisi de saygın video oyunu gazetecisi ve içeriden Jason Schreier tarafından doğrulandı.kim doğrudan belirtti'Tom Henderson'ın oyun hakkında söylediği her şey duyduklarımla örtüşüyor.' Böyle olunca gerçektenyapmakşimdi bak şu GTA 6değil2025'e kadar çıkıyor.


Ardından, GTA 6 sızıntısının ortaya çıkmasından sadece birkaç gün sonra, Nintendo başkanı Shuntaro Furukawa, medyanın 'olarak adlandırdığı konsolu çevreleyen uzun süredir devam eden yutturmaca nihayet ele aldı.Nintendo Anahtarı Pro'. Yeni, yeni nesil Switch konsolu Furukawa'nın raporlarıyla ilgili düşüncelerinin ne olduğu sorulduğunda,dedi ki:

'Sürekli olarak donanım, yazılım, özel çevre birimleri vb. geliştiriyoruz, ancak hala geliştirilmekte olan belirli ürünler hakkında yorum yapmaktan kaçınıyoruz.'


Bu nedenle, yaygın olarak bildirildiği gibi (Pingtwitter tarafından dahil olmak üzere) konsolun var olduğunu doğrulamaktan çok uzak.bir kaç sefer), deneyimli bir sözcüden çok fazla taş duvar tepkisi. Ancak Furukawa, Switch Pro söylentilerini de düşürmedi. Ve bunu görmek için sadece biraz araştırma yapmak gerekiyor, çünkü Switch Pro konsolu geliyor ve ya bu kış tatili sezonunda ya da 2022'nin başlarında piyasaya çıkacak.

Ve bu beni düşündürdü. GTA 6'yı 2025'e kadar alamazsak, o zaman oyuncuları GTA düzeltmeleri konusunda ikna etmenin harika bir yolu, seriyi nihayet Nintendo Switch platformuna getirmek olacaktır. Şimdiye kadar GTA V ve GTA Online, Nintendo Switch konsoluna taşınmadı ve bunun söylentileri, konsolun grafiksel homurdanma eksikliği ve Nintendo Switch oyun arabalarının depolama sınırlamaları.


Nintendo Switch Pro hakkındaki söylentiler doğruysa, o zamanokonsol, bu sorunlardan herhangi birinden zarar görmez, çünkü oyunları gösterebilen daha güçlü donanımların büyüklüğü siparişleri ile gelmesi planlanmaktadır.kenetlenmiş modda 4K çözünürlükte. Ve oyun başladığında GTA 6'nın Switch Pro'ya geleceğini düşünmesem de, GTA V ve GTA Online'ın taşınmaması için hiçbir neden göremiyorum.

GTA Online'ı özellikle Nintendo Switch Pro'ya taşımak, en azından aklımda, daha sert yetişkin oyuncuları Switch Pro'yu birincil veya ikincil konsolları olarak satın alınacak bir konsol olarak görmeye ikna etmeye yardımcı olacaktır. GTA'yı hareket halindeyken oynama fikrini gerçekten seviyorum ve özellikle Rockstar çevrimiçi oyun için daha fazla içerik yayınlarsa, doğal olarak insanları GTA 6'nın lansmanına götürür, bu da neredeyse kesinlikle kesinlikle birlikte tasarlanmaktadır.PS5veXbox Serisi Xakılda.

neGerçektenİlginçtir ki, kafama silah dayayıp GTA 6 Switch Pro'da çıkacak mı dersen o zaman hayır derdim, ama bana aynı soruyuXbox Serisi S, bunun yerine evet'e daha çok eğilirdim. Ve S Serisi harika bir konsol olsa da, Switch Pro, Nvidia's sayesinde performans açısından ona ciddi şekilde yaklaşabilecek gibi görünüyor.olağanüstü DLSS teknolojisi, peki kim bilir.

Bugünün en iyi GTA Online fırsatları 795 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ İndirimli FiyatGrand Theft Auto V 5 (GTA 5)... CD Anahtarları 69.98 $ 11,99 dolar Görünümİndirimli Fiyat Grand Theft Auto 5 - 360 Amazon Prime $19.99 15.02 $ İndirimli Fiyatı GörüntüleGrand Theft Auto V, Rockstar... Walmart 29,99 $ 17.99 $ Görünüm Grand Theft Auto V İkinci El... Oyun Durdur 17.99 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • PS5 stokları: Önümüzdeki 24 saat içinde PS5 nereden satın alınır?