Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • WiFi düşüyor mu? BT ve EE artık yok edilemez WiFi sunuyor

WiFi düşüyor mu? BT ve EE artık yok edilemez WiFi sunuyor

Güvenilir internet, herhangi bir düzgün uzaktan çalışma düzeninin temelidir; yine de birçok ev, düzensiz Wi-Fi, güvenilmez yönlendiriciler ve gerçekten sefil bir internet deneyiminden etkileniyor.


Şimdi BT, tam gövdeli geniş bant bağlantısını ve sarsılmaz bir tarama deneyimi için örgü Wi-Fi'yi birleştiren kırılmaz bir WiFi teklifi olan BT Halo 3+ paketi ile kurtarmaya gidiyor.

Adı melek, doğası gereği melek: BT Halo 3+, tam fiber geniş bandı bir EE mobil veri bağlantısıyla birleştirir. Açıklığa kavuşturmak gerekirse, BT, EE'nin ana şirketidir: BT Halo 3+ aracılığıyla birlikte senkronize olurlar; bu, BT Wi-Fi'nizin herhangi bir nedenle kesilmesi durumunda EE'nin sorunsuz bir şekilde devreye girdiği anlamına gelir. Donanım açısından piyasada halihazırda birkaç hızlı Wi-Fi seçeneği bulunmaktadır.Netgear Orbi 4G LTE, veNetgear Orbi WiFi 6, hem hızlı hem de basit ev ağı sunar. Ancak BT Halo 3+ farklı bir şey vaat ediyor.

Donanım açısından, BT'nin yeni Hibrit Bağlantı kurulum kutusu, mobil bağlantınızı denetlemek için Smart Hub 2 yönlendiricisi, BT'nin ağ Wi-Fi'si ve Komple Wi-Fi ile birlikte çalışır; İnternet bağlantısı bombalanırsa.

Skype aramalarındaki arkadaşlar, Zoom, herhangi bir görüntülü arama yazılımı türü, anlık kapsama kaybının farkına bile varmamalıdır. Tabii ki, donanım çözümleri açıklayıcı düzeltmeler sunabilir, ancak bazen tek ihtiyacı olanbirkaç kullanışlı numaraWiFi kurulumunuzu elden geçirerek bankayı bozmadan mevcut yönlendiricinizden en iyi şekilde yararlanmak için.


BT Halo 3+ paketi, hem geniş bant hem de mobil verinin en iyisini sunan ve 'geniş bant güvenilirliğini yeniden tanımlamak' için bir araya gelen benzersiz bir Wi-Fi deneyimi olarak lanse ediliyor. BT Halo 3+, 5 Şubat'tan itibaren İngiltere'de satışa sunulacak ve hızlı bir bağlantı için 90 $ / 65,99 £ / 117 $'a mal olacak ve 900 Mbps'ye kadar hızlara ulaşabileceği bildiriliyor.

Bu, yerel bölgenizdeki kapsama alanına bağlı olduğu ve Wi-Fi hızlarının çok önceden tahmin edilemez olduğu için bir tutam tuz ile birlikte gelir. Bununla birlikte, Wi-Fi ağ aygıtı evinizde kapsamlı kapsama alanı sağlar: yatak odaları, salon veya mutfak. Her zaman aranmanızı sağlamak için tam kapsama alanı.


BT müşterileri, ilave 10 ABD Doları/7 £/12 ABD Doları karşılığında mevcut geniş bant aboneliklerine Hybrid Connect'i bağlamayı seçebilirler. Açıkçası, kullanıcıların Wi-Fi'larını seçerken başka tercihleri ​​olabilir:en iyi ağ, veyaen iyi Wi-Fi genişleticiler, Wi-Fi kapsamını önemli ölçüde artırmanıza yardımcı olmak için, aksi takdirde Pingtwitter'ünen iyi kablosuz yönlendiricilertemel kurulumu çivilemek için.

Artık günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan uzaktan çalışma ile, özellikle mobil veriler aracılığıyla arıza emniyetli bir mekanizmaya sahip olan yeni WiFi seçeneklerini duymak her zaman harikadır. İnterneti kesilirse pek çok insanın telefonlarından erişim noktası olduğunu görmek, onu daha bütünsel bir WiFi kurulumuna dönüştürmek akıllıca bir hareket.


Günümüzün en iyi Netgear Nighthawk X6 Kablosuz Yönlendirici fırsatları İndirimli Fiyat NETGEAR Yenilendi R8000-100NAR... Amazon Prime $135,50 $114,99 Yenilenmiş İndirimli Fiyatı GörüntüleNETGEAR R8000-100NAR... Walmart 259,99 $ 129,99 $ GörünümNetgear Yenilenen R8000-100NAR... Amazon Prime $149,99 GörüntüleNETGEAR Nighthawk X6 AC3200... Dell 279,99 $ GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz