Close
  • Ana
  • /
  • Küçük Ev Aletleri
  • /
  • Wilko 4L Hava Fritözü İncelemesi: az miktarda paranın satın alabileceği en ucuz hava fritözü

Wilko 4L Hava Fritözü İncelemesi: az miktarda paranın satın alabileceği en ucuz hava fritözü

Çıkarılabilir Sepetli Wilko 4L Hava Fritözü, Wilko 4L Hava Fritözü ile... Wilko £40 Görünüm Amazon İngiltere

Kızarmış yemek yeme düşüncesi sizi cezbediyor, ancak temanın daha sağlıklı bir varyasyonunu mu istiyorsunuz? Wilko 4L Hava Fritözü tam da aradığınız mutfak aleti olabilir. Bu zaten dolu bir pazar yeri olsa da,en iyi hava fritözlerigösteriyor ki, her zaman başka bir yarışmacı için yer vardır ve Wilko kendi girişiyle kozları ortaya çıkardı. Değer sunan bir marka olarak bilinen Wilko 4L Hava Fritözü tam da bu; en yüksek değeri elde edersiniz, ancak tüm doğru fritöz kimlik bilgileriyle birlikte gelir.


Kızarmış yiyeceklere meraklı bir aileniz varsa, bir fritöz satın almak çok mantıklıdır. Herhangi bir şeyi kızartmak, daha sağlıklı yemek için harika bir yol olarak görülmese de, bu görev için özel olarak bir hava fritözü yapılmıştır ve tasarımı, az yağla veya hiç yağsız pişirmenize olanak tanır. Herhangi bir uygun hava fritözüne yiyeceklerinizi mükemmel bir şekilde gevrekleştirme yeteneğini ekleyin ve yakında bir ana caddenin bu tarafındaki en gevrek patates kızartmalarına, kanatlara ve böreklere bakacaksınız. Ve Wilko'nun mütevazi 4L Hava Fritözü, meydan okumaya fazlasıyla hazır görünüyor.

Wilko 4L Hava Fritözü: nedir?

Wilko 4L Hava Fritözü

Kullanımı kolaydır, ancak Wilko 4L Hava Fritözü yiyecekleri bir zevkle pişirir

(İmaj kredisi: Wilko)

Wilko 4L Hava Fritözü, rekabetten daha düşük olacağını düşündürebilecek bütçe veya giriş seviyesi bir hava fritözüdür. Ancak, bu gerçeklerden daha uzak olamazdı. Bir pazarlık peşindeyseniz Wilko ilk çıkış noktası olabilir, ancak kendi marka elektrikli aletleri hoş bir sürpriz. Wilko 4L Hava Fritözü, kullanımdan sonra saklamak istediğinizde tezgahınızda veya dolapta çok fazla yer kaplamayan hoş görünümlü bir şeydir.


Tasarım da oldukça etkileyici. Canlandırıcı bir şekilde, bu fritöz, tüm kontrolleri dijital bir ekrana yerleştirmek yerine eski moda kadranlarla birlikte gelir. Bir LCD'nin olmaması, Wilko 4L Hava Fritözünü performansın önüne geçen çok sayıda işlevden bıkmış olan herkes için daha çekici hale getirebilir. Bunu hayal et? Burada dokunmatik ekran maskaralığı yok. Bu gadget ile sahip olduğunuz tek şey, biri pişirme süresini ve diğeri ısıyı ayarlamak için olmak üzere iki krom kadrandır.

Optimum çalışma sıcaklığında olup olmadığını belirtmek için bir kırmızı güç ışığı ve bir mavi ışık ekleyin ve hepsi bu kadar. Sadelik harika. Bu stratejiyle ilgili diğer harika şey, hemen çalışmaya başlayabilmenizdir ve dürüst olmak gerekirse, her türlü havada kızartma görevini tamamlamak için gerçekten ihtiyacınız olan tek şey budur. Patates kızartmasını doğru şekilde pişirmenin ya da kızarmış cephedeki herhangi bir şeyin püf noktası, yemeğe göz kulak olmaktır. Wilko'nun 4L Hava Fritözü, yemeğiniz ısıl işleme tabi tutulurken tuhaf bir tıkırtı sesi çıkarır ve ardından hazır olduğunda bir 'çınlama' ile kutlar. Harika şeyler.


Wilko 4L Hava Fritözü: İyi mi?

Wilko 4L Hava Fritözünü kullanmayı sevdik çünkü kolayca kurulabilir ve yapılandırılabilir. Dakikalar içinde kızarmış yemek menüsünde cips veya başka bir şey kızartıyor olacaksınız. Yine, harika sonuçlar elde etmenizi sağlayan genel basitliktir. Örneğin, bu modelde önceden programlanmış ayarlar sunulmamaktadır. Diğer bazı rakipler, patates kızartması, et, balık ve benzeri şeyler için tek dokunuşla düğme işlevlerine sahiptir. Wilko 4L Hava Fritözünde bu saçmalıkların hiçbiri yok. 30 dakikaya kadar bir süreyi arayabilir, gerekli ısıyı kendiniz ayarlayabilir ve yola koyulabilirsiniz.

Doğal olarak, zamanlayıcı cephesindeki 30 dakikalık sınırlama, özellikle zorlu bir kızartma göreviniz varsa veya yakılmış kızartmaları seviyorsanız, bunun yeterli olmayabileceği anlamına gelir. Ancak, 30 dakikalık zaman aşımı aslında aldatıcı bir şekilde yararlıdır. Hava fritözleri hem kızartma hem de kızartma için kullanılabilir. Böylece, Wilko 4L Hava Fritöz sepetinin uygun boyutu sayesinde, 30 dakikalık zaman aşımını kullanarak küçük bir tavuk gibi bir şeyi çevirerek, ters çevirerek veya hızlıca yağlayarak kızartabilirsiniz. Burada yenilikçi bir şey yok, ancak basit format işe yarıyor.


Wilko 4L Hava Fritözü: Performans

Wilko 4L Hava Fritözü

Wilko ünitesinin kontroller için iki kadranı vardır ve hepsi bu kadar

(İmaj kredisi: Wilko)

Öyleyse, özellik setinin basitliği performansa karşı nasıl bir araya geliyor? Doğru olanı yaptık ve cömert bir sepete biraz donmuş patates kızartması yükledik, çünkü bu, ilk kez havayla kızartma seansı için ideal bir kriter. Daha iyi sonuçlar elde etmek için bir hava fritözünü önceden ısıtmak her zaman iyi bir fikirdir, bu yüzden kadranları pişirme talimatlarına uyacak şekilde ayarladıktan sonra 1400 watt Wilko 4L Hava Fritözünün işini yapmasına izin verdik. Hemen göze çarpan bir şey, bu fritöz tam olarak fısıltı kadar sessiz olmadığı için gürültüydü, ancak birkaçı, düşük seviyeli geleneksel bir fırının aksine, genellikle tezgahınızın üzerinde olacak olan yerleşik fanlarından kaynaklanmaktadır.

Hava fritözleri de ısınır ve Wilko 4L Hava Fritözü, kullanım sırasında oldukça sıcak dış hissi ile bir istisna değildir. O zaman, onu güvenli ve iyi havalandırılan bir alana yerleştirdiğinizden emin olmanız tavsiye edilir. İç ısı, patates kızartması çok geçmeden tıpkı gerçekte nadiren görülen çantadaki resim gibi göründüğü için bir zevktir. Bu fritözün ve gerçekten de diğerlerinin çoğunun dezavantajı, yemeklerin piştiğini görememenizdir. Bunu aşmanın tek yolu çekmeceyi dışarı kaydırıp bir göz atmak. Bu iyi bir fritöz şeklidir, çünkü kızarmış yiyecekleri istediğiniz gibi elde etmek bir pişirme tekniği olduğu kadar görsel bir şeydir.


Dondurulmuş patates kızartması bir başarı ile birkaç diğer fritöz zımba teline geçtik. Tavuk kanatları, önemli olmadıklarından performans bilgilerini kontrol etmek için harikadır, bu nedenle hızlı bir şekilde pişirilebilirler, ancak fazla pişirirseniz kolayca mahvolabilirler. Bu alıştırma için maksimum 200 santigrat dereceye çıkan ısı ayarlarıyla oynadık ve ilk partiyi hafifçe kavurduktan sonra tam paranın üzerinde ikinci bir porsiyon aldık. Dışı gevrek ve gevrek, içi yumuşak ve sulu.

Bir dizi böreği havayla kızartarak yuvarlayarak, Wilko 4L Hava Fritözünü, ağız sulandıran gevrek çekicilik sağlamak için dışını doğal bir şekilde gevreklerken, iç kısımları boruların sıcak sıcaklık seviyelerine kadar ısıtma kapasitesinden daha fazlasını bulduk. Gerçekten, ne pişirdiğine dikkat ettiğiniz sürece, Wilko 4L Hava Fritözü işi mükemmel bir şekilde halleder. Rakiplerinin bir kısmına mal olan bir şey için biraz isabet. Çıkarılabilir metal ızgaranın altındaki sepete damlayan çamurlu şeyler ile fazla yağdan da güzel bir şekilde kurtulur.

• Wilko 4L Hava Fritözünü Wilko'dan (İngiltere) satın alın

Wilko 4L Hava Fritözü: karar

Bir cihazdan beklediğinizden daha fazlasını elde etmek her zaman harikadır ve Wilko 4L Hava Fritözü söz konusu olduğunda performans, sonuçlar ve paranın karşılığı gibi özelliklerin tümü bir araya gelerek onu bir kazanan haline getirir. Yiyecekleri havada kızartma, özünde, cips ve tavuk kanadı gibi şeyleri gevrekleştirmek için bir fan ve çok fazla ısı kullanan oldukça basit bir iştir. Tüm yapmak istediğiniz buysa ve bankayı kırmak istemiyorsanız, Wilko 4L Hava Fritözü çok mantıklı.

Elbette, önceden programlanmış pek çok farklı ayarı yoktur ve ısı ve zaman için eski okul fırın benzeri kadranlara dayanır. Fark etmez, çünkü Wilko 4L Hava Fritözü sadece çalışır. Ara sıra kendinizi kızarmış yiyeceklerle şımartmayı seviyorsanız, bu model iş için mükemmeldir. Aynı zamanda, Wilko 4L Hava Fritözü, her şeyle birlikte cipsten daha az bir şey talep etmedikleri takdirde, yavrularınıza küçük patates kızartması dağıtmak için fazlasıyla yeterli kapasiteye sahiptir.

Fiyatlar - Çıkarılabilir Sepetli Wilko 4L Hava Fritözü:▼