Close
  • Ana
  • /
  • Golf
  • /
  • Wilson Staff ECO Stand Bag incelemesi: harika bir sırrı olan mütevazı bir golf çantası

Wilson Staff ECO Stand Bag incelemesi: harika bir sırrı olan mütevazı bir golf çantası

Wilson Staff ECO Stand Çanta - Temel Özellikler

Wilson Staff ECO Stand Çantası


(İmaj kredisi: Wilson)

Ağırlık:1,9 kg
Cep sayısı:5 mühürlü, artı açık içecek çantası
Özellikleri:Kendinden ayarlı çift omuz askısı, ekstra denge için düz taban.

Wilson Staff ECO Stand Bag'e baktığınızda olağan dışı bir şey yok gibi görünüyor ama aslında oldukça benzersiz ve havalı. Elbette biraz 'Clark Kent' gibi görünebilir ama o sade takım elbisenin ve gözlüğün altında gerçekten Süpermen var. Tamam, bu onu zorluyor, ancak bu çantada göründüğünden çok daha fazlası var.

Niye ya? Çünkü her ECO taşıma çantası 50'den fazla geri dönüştürülmüş plastik su şişesinden ve 1,7 yard geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmıştır. Bu üretim yöntemi, yeni malzeme kullanmaktan daha az enerji kullanır, CO2 emisyonlarını azaltır ve plastiği çöplüklerden uzak tutar.

Bu yüzden evet, bu kitabı kapağına göre yargılamayın, çünkü bunlardan birini yanınızda taşımak, oyun ortaklarınız ilk kez tartışırken size ahlaki açıdan yüksek bir zemini garanti eder.en iyi golf saatiya da kimin sahip olduğu konusunda tartışmaken iyi sürücü.


'Evet, bu sürücü çok hoş ama bu çanta gibi dünya dostu malzemelerden mi yapılmış? Öyle düşünmedim. Sen zaten bir tanesin ve henüz pes etmedin bile. Bazılarına kıyasla golf sahasında nasıl bir performans sergiliyor?en iyi golf çantalarımevcut ama? Bulmak için yerel bağlantılar etrafında bir tur atmak için aldım.

Wilson Staff ECO Stand Çantası: nedir?

Wilson Staff ECO Stand Çantası


(İmaj kredisi: Wilson)

Bu çok az fırfırlı basit görünümlü bir çanta. Ve 'çok az' ile 'temelde hiçbiri' demek istiyorum. Bir golf mağazasında raftaki bir dizi çantaya bakıyorsanız, bazıları parlak renkleri ve göz alıcı tasarımları nedeniyle doğal olarak üzerinize atlayacaktır. ECO ise, neredeyse görünmez olduğu ölçüde arka plana karışır.

Bu hiçbir şekilde bir eleştiri değil. Ne münasebet. Herkes gösterişli olmak istemez ve bazı golfçüler için ihtiyaç duydukları tek şey işlevseldir. Bu çanta kesinlikle işlevsel olduğu kadar uygun fiyatlı. Yapmak için tasarlandığı işi yapar.


Üç renkte gelir; yeşil, mavi veya gri. Renklerin karışması yok, swish tasarımları, süslü isimler ya da bu cazın hiçbiri yok. Yeşil bir çantanız, mavi bir çantanız ve bir gri çantanız var. Bu çantalardaki diğer her şey düz eski siyahtır, ancak yeşil varyant fermuarlarda floresan sarısı ile biraz cüretkar olsa da, mavi ve gri varyantların büyük onaylanmadığına şüphe yok.

Bu çantalardaki Wilson Staff logosu bile tamamen abartısız ve incelikli. ECO hakkında hiçbir şey 'bana bak' diye bağırmaz. ve bu kendi içinde bazılarına hitap edecek. Hepsi iş.

1970'lerde gördüğünüz eski vintage deri çantalardan bazılarına çok benzediği için şekil açısından neredeyse bir gerileme tasarımı olduğunu söyleyebilirsiniz. Wilson'ın niyetinin bu olup olmadığını kim bilir, ancak çanta hafif seyahatler için yapılmıştır ve sadece parkuru rahatça yürümek ve çevrenizi gezmek istediğiniz o sıcak yaz akşamları için mükemmeldir.

Öte yandan Ekim sonundaki o yağmurlu sabahlar bir sorun olabilir.


Wilson Staff ECO Stand Çantası

(İmaj kredisi: Wilson)

Wilson Staff ECO Stand Çantası: Depolama

Wilson Staff ECO Stand Çantası

(İmaj kredisi: Gelecek)

Bu çantadaki saklama alanı gayet iyi. Gerçekçi olarak ihtiyacınız olan şey için yeterli alana sahiptir ve ceplerin tümü, tutmaları amaçlanan şey için makul boyuttadır, ancak bundan daha fazlası değildir.

Sonuçta, çanta hafif seyahat edebilmeniz için tasarlanmıştır, böylece golfçüleri ihtiyaç duyduklarından daha fazlasını taşımaya teşvik edebilecek büyük ceplerle takmak verimsiz olacaktır.

Bir çift ayakkabıyı alacak kadar büyük, ancak daha fazlasını değil, tam boy bir giysi cebi var. Diğer bazı stand çantaları, örneğinTaylorMade FlexTech Su Geçirmezmodel, ek depolama alanı sağlamak için büyük boy bir giysi cebine gidin, ancak ECO tamamen seyahat ışığı ile ilgilidir ve cep boyutu olması gerektiği gibi bunu yansıtır.

Birçok golfçü, turlarından sonra kulüp binasına girmeden önce sivri uçlarını hızlı bir şekilde değiştirebilmek için ayakkabılarını/eğitmenlerini çantalarına koymayı sever, ancak bu çantayı kullanıyorsanız, ayakkabılarınızı yedek kulübesinde bırakarak daha iyi hizmet alabilirsiniz. araba ve bunun yerine su geçirmezlik ve diğer gerekli şeyler için giysi cebini kullanma.

Top saklama cebi oldukça standart bir boyuttadır ve ön tarafına bağlı daha küçük bir cebe sahiptir ve burada tişörtleri, top işaretleyicileri, bozuk paraları vs. tutabilirsiniz.

Top cebinin yanında büyük bir değerli eşya cebi bulunur. Bunu bir cüzdan veya akıllı telefon veya muhtemelen atıştırmalıklar ve sandviçler için kullanabilirsiniz. Bu cebin arkasında, standart boyutlu bir içecek kabını rahatça tutan ve çanta sırtınızdayken yürürken kolayca erişilebilen büyük bir soğutucu kılıf bulunur.

Keçe benzeri bir iç astara sahip olduğu için dış etkenlere karşı daha fazla koruma sağlayan daha küçük bir değerli eşya cebi daha vardır. Bunu, sağladığı ekstra korumaya ek olarak, çekimler arasında mesajlarımı kontrol etmek istediğimde kolayca erişilebilmesini sağlamak için telefonumu muhafaza etmek için kullandım.

Wilson Staff ECO Stand Çantası: İşlevsellik

Wilson Staff ECO Stand Çantası

(İmaj kredisi: Wilson)

ECO'nun 8.5” x 7” iki tam boy bölücü ile yastıklı 5 yollu üst. Bu, şimdi bu türdeki çoğu çantada hemen hemen standarttır. Tam boy bölücüler, çekim yaptıktan sonra sopanızı çantaya geri koyduğunuzda dağınıklığı ve kavrama karışıklığını önlemeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır, ancak yine de özellikle orta bölümde biraz karışıklık olduğunu gördüm.

Ergonomik, kendinden ayarlı çift omuz askıları gerçekten iyi çalışıyor ve bu çantayı taşımak zahmetsiz. Rahat ve tüy kadar hafiftir. Sopalarınızın ağırlığına göre ayarlamak için kendini güzel bir şekilde dengeler, ancak kendi tercihinize göre manuel olarak ayarlamanız gerekiyorsa, bu sadece bir kayışa asmak kadar basittir.

Bu sağlam bir çantadır ve düz duran tabanın tasarımı ve kendiliğinden harekete geçen ayaklar, sahada ve saha dışında iyi bir denge sağlar.

Daha önce de belirtildiği gibi bu çanta tamamen su geçirmez değildir ancak bu fiyata yansır. Yüz sterlinin altına tamamen su geçirmez bir golf çantası alamıyorsunuz.

Günümüzde çoğu çantada olduğu gibi, ECO'nun üst kısmında dayanıklı, kalıplanmış bir kaldırma kolu ve alt kısmında ise arabanın içine ve dışına manevra yapmayı çok daha kolay hale getiren bir naylon kayış bulunur. Çantanın yeşillikler arasında kolay hareket etmesi için ön tarafta bir taşıma kolu da vardır.

Başka ne var? Bakalım, su geçirmez bir yağmurluk, YKK premium fermuarlar (GPS cihazını takmak için ideal), havluluk ve şemsiyelik var.

Pek çok yeni çantada olduğu gibi, cırt cırtlı eldiven tutucusu yoktur. Bu, diğer çantaları incelemediğim zamanlarda kullandığım kendi stand çantam da bir Wilson Staff olduğu ve havlu tutucu halkasının üzerinde küçük cırt cırtlı olduğu için hayal kırıklığı yarattı.

Sadece küçük bir şey ama gerçekten faydalı ve çoğu zaman fark yaratan küçük şeyler. Haydi çocuklar, lanet cırt cırtlı eldiven tutucuyu geri getirin!

Wilson Staff ECO Stand Çantası: Karar

Wilson Staff ECO Stand Çantası

(İmaj kredisi: Gelecek)

ECO Stand Bag işi halleder ve 100 sterlinin hemen altında fiyat skalasının alt ucunda gelir, bu yüzden sevilecek çok şey var. Para için iyi bir değeri temsil eder ve Wilson, yenilikçi, dünya dostu yaklaşımları için övgüyü hak eder.

Golf ekipmanınızla dikkat çekmeyi ve oyun arkadaşlarınızı etkilemeyi tercih ediyorsanız, bu çanta tam size göre değil. Öte yandan, basit, geleneksel zevkleriniz varsa veya belki de oyunlarının onlar adına konuşmasını tercih eden golfçülerden biriyseniz, o zaman bu minimalist, temiz görünümlü çanta tam size göre olabilir.

Ve elbette, bu çantayı kullanarak, hepimizin yapması gereken bir şey olan çevreye de yardımcı oluyorsunuz. Bunun için Wilson'a şapka çıkar.