Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Womanizer, mısır nişastasından yapılmış çevre dostu bir seks oyuncağı piyasaya sürdü

Womanizer, mısır nişastasından yapılmış çevre dostu bir seks oyuncağı piyasaya sürdü

Sürdürülebilir zevk seks oyuncaklarının geleceği mi? WOW Tech'in bununla bir ilgisi varsa olacak. Şirket, Womanizer Premium Eco'yu yeni piyasaya sürdü; dünyanın ilk büyük geri dönüştürülebilir ve biyolojik olarak parçalanabilenseks oyuncağı.

Tasarım, en çok satan Womanizer Premium'a dayanıyor ve markanın adını oluşturduğu aynı temassız uyarımı sağlamak için patentli Pleasure Air Teknolojisini kullanıyor (aynı teknoloji, Womanizer ve Lily Allen arasında yakın zamanda yapılan yüksek profilli bir işbirliğinde bulunabilir) . Eco ayrıca 12 yoğunluk seviyesi ve cildinizle temas edene kadar bekleme modunda kalacağı anlamına gelen Akıllı Sessizlik işleviyle birlikte gelir.

Bununla birlikte, büyük bir fark var: Premium Eco, Biolene'den (yenilenebilir hammaddeler - özellikle mısır nişastası kullanılarak oluşturulan bir biyoplastik!) üretilmiştir, bu da biyolojik olarak parçalanabilir olduğu anlamına gelir. Ayrıca tamamen plastik içermez ve oyuncağın tüm parçaları ayrı ayrı geri dönüştürülebilir. Çünkü seks oyuncakları giderek daha gelişmiş ve teknoloji odaklı hale gelirken, çevresel hususlar söz konusu olduğunda pazar geride kalıyor.

Bugünün en iyi Womanizer Premium Eco fırsatlarıWomanizer Premium Eko Akıllı... aşk balı 169,99 £ GörünümAmazon UK Benzerlerini Görüntüle Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Premium Eco, geri dönüştürülebilir ve biyolojik olarak parçalanabilir olmasının yanı sıra, değiştirilebilir ve yeniden şarj edilebilir bir pile sahiptir, FSC kağıdında paketlenmiş olarak ve organik pamuk saklama çantasıyla birlikte gelir. Womanizer ayrıca One Tree Planted ile eşleştirildi, böylece her Premium Eco satın alımında bir ağaç dikilecek. Indiegogo aracılığıyla kitle fonlaması yapıldı ve resmi olarak Dünya Günü'nde piyasaya sürüldü - şimdi Womanizer'dan satın alınabilir.


WOW Tech Premium Eko seks oyuncağı

(İmaj kredisi: WOW Tech)

'Cinsel sağlık endüstrisi son yıllarda aşırı derecede büyüdü ve ürünler giderek daha fazla sosyal kabul kazanıyor. Ancak diğer birçok sektörde olduğu gibi, plastik ve çevre bilinci gibi konular her yerde mevcut ve bunun için uzun vadeli çözümler ve yaklaşımlar bulunması gerekiyor,' diyor Womanizer'da Cinsel Güçlendirme Başkanı Johanna Rief. 'Premium eco, Womanizer'ın şirket olarak bizi daha sürdürülebilir kılmak için attığı birçok adımın ilkidir.'