Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Dünya Uyku Günü anlaşması, Eve'deki tüm yatak serisinde %35'e varan indirim sağlıyor

Dünya Uyku Günü anlaşması, Eve'deki tüm yatak serisinde %35'e varan indirim sağlıyor

Eve bazı harika açıkladıDünya Uyku Günü yatak fiyatlarıürün yelpazesinde, konforlu ve yüksek teknolojili yatak fiyatlarında %35'e varan tasarruf sağlar.

Tasarruf yataktan yatağa değişir. Örneğin, Eve's'in süper kral versiyonuna gidersenizen iyi yatak, NSPremium Hibrit yatak, 250 £ indirim var. Bu, fiyatı 997 £ 'a düşürürken,Eve Çakmak yatakşimdi 299 sterlin yerine sadece 194 sterlin'den başlıyor. Çok rahat bir yatak için bu çok para değil.

Eve'in tüm yatakları, çok rahat bir uyku sağlamak için daha sıkı, destekleyici bir taban ile maksimum konfor için hafızalı köpük kullanır. “dans ederek uyanacağınızdan” Eve web sitesinin önerdiği gibi, ancak kesinlikle mükemmel bir gece uykusu alacaksınız: Eve şilteler hareketinizi eşinizinkinden yalıtır ve çok ısınmaz.


Dünya Uyku Günü anlaşması |Yataklarda %35'e varan indirim ve karyolalarda %20'ye varan indirim
Bu mükemmel Dünya Uyku Günü teklifi otomatik olarak uygulanır ve rüya gibi yeni bir uyku düzeni için Havva şiltelerinde %35'e ve karyolalarda %20'ye varan indirim tasarrufu sağlar.


Fırsatı Görüntüle


bizimEve yatak incelemesiEşinizi rahatsız etmemeniz için hareketi izole etmede çok iyi olduğunu bulduğumuz yüksek yoğunluklu taban katmanı ve hafızalı köpük üst katmanından gelen destek ve konfor karışımını övdük. Ayrıca, diğer bazı hafızalı köpük şilteleri etkileyen bir sorunu çözen soğutma katmanını da beğendik: Aşırı derecede ısınabilecekleri yerde Havva, siz uyurken sizi pişirmeye çalışmaz. Kızarmış olmaktan ziyade kızarmışsın.

Eve yatak, bazı benzer modellerden biraz daha serttir, ancak 100 gecelik tartışmasız bir deneme süresi vardır, böylece sizin için doğru yatak olduğundan emin olmak için adımlarını atabilirsiniz. Ayrıca ekstra iç rahatlığı için 10 yıllık bir garanti vardır.