Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox ve daha fazlası, E3 2017'deki PC Gaming Show'a katılıyor

Xbox ve daha fazlası, E3 2017'deki PC Gaming Show'a katılıyor

PC Gamer bugün, Xbox'ın hem sponsor hem de ana sunucu olarak arka arkaya üçüncü yıl için yaklaşan yıllık PC Oyun Şovuna katılacağını duyurdu ve daha fazla şirket ve konuşmacının görüneceğini açıkladı.


12 Haziran 2017 Pazartesi günü Theatre at Ace Hotel'de Los Angeles'ta gerçekleşecek olan şov, PC oyun endüstrisinin en büyük markalarından bazılarının gösterileri ve duyurularından oluşacak.

Xbox ve yayın hizmetinin liderleri ve tanınmış oyun geliştiricileri olan Beam, PC oyunlarındaki en son gelişmeler hakkında konuşmak ve yaklaşan PC oyunlarını sergilemek için gösteriye katılacak.

Hayranlar hakkında haber ve güncellemeler bekleyebilirPLAYERUNKNOWN'IN BATTLEGROUNDSBluehole Inc.'den,BATTLETECHParadox Interactive'den Harebrained Schemes ile ortaklaşa,Toplam Savaş: Warhammer IICreative Assembly ve Raw Fury Games'ten.


Microsoft Xbox Pazarlama Kurumsal Başkan Yardımcısı Mike Nichols, 'PC oyunları Windows, Beam ve Xbox'ta oyun ekosistemimizin büyük bir parçasıdır. 'PC Oyun Şovu, PC oyuncuları için Xbox'tan gelecekler hakkında konuşmak için mükemmel bir yer.'


Daha fazla bilgi almak ve basın veya içerik oluşturucu erişimine kaydolmak için lütfen şu adresi ziyaret edin:PCGamingShow.comve #pcgamingshow'u takip edin. Gösteriye katılmak isteyen tüketiciler için lütfen şu adresi ziyaret edin:

PCGamingShow.com/tickets. İzleyiciler, 2017 PC Oyun Şovu'nu Beam'de canlı olarak izleyebilecek.

PC Gaming Show Intel tarafından desteklenmektedir ve Bohemia Interactive, Xbox, Cygames, Nexon ve Tripwire Interactive tarafından desteklenmektedir.

PC Gamer hakkında


PC Gamer, PC oyunlarında küresel otoritedir. 20 yıldan fazla bir süredir, bilgisayar oyunlarının her yönünü basılı ve çevrimiçi olarak rakipsiz bir şekilde kapsıyor. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, okuyuculara güvenilir incelemeler, bileşen testleri, garip yeni modlar, göze batmayan bağımsız projeler ve dünyanın her yerinden günün her saati son dakika haberleri sunar.

  • PC oyunlarını seviyor musunuz? O halde E3 2017'de canlı PC Oyun Şovu'na katılın