Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Black Friday için Walmart'ta Xbox One S All-Digital Edition ve 3 oyun sadece 149 $

Black Friday için Walmart'ta Xbox One S All-Digital Edition ve 3 oyun sadece 149 $

Kara Cumaherkesin takviminde olması gereken bir tarihtir ve bu yıl her zamankinden daha fazla. Tatil günleri gittikçe daha popüler hale geldikçe, Walmart'tan Best Buy'a ve ötesine kadar her büyük perakendeci, sıcak ürünlerin fiyatlarını genel olarak düşürüyor.


Pingtwitter, tüketici elektroniğinden mutfak gereçlerine ve hayal edebileceğiniz her şeye kadar en iyi fırsatları bulmak ve size anlatmak için bu haftaya kadar haftalardır web'i tarıyor. En iyi anlaşmalardan haberdar olmak için önümüzdeki günlerde Pingtwitter'ü yenilemeye devam ettiğinizden emin olun.

Böyle bir anlaşma şu anda Walmart'ta: Minecraft, Sea of ​​Thieves ve Fortnite Battle Royale ile 1 TB Xbox One S (All Digital Edition), genellikle yaklaşık 250 $ olacaktı.

Microsoft Xbox One S All-Digital Edition | 3 oyun | Oldu249,99| Satış fiyatı 149 $ |Şimdi Walmart'ta mevcut
Microsoft'un en yeni Xbox One S All Digital Edition, Xbox mağazasında bulunan çok çeşitli oyunların yanı sıra Xbox Game Pass tarafından yayınlanan oyunlara erişim sağlar. Yalnızca dijital bir konsol olarak rakipsizdir. Şimdi 149 $ 'a en iyi üç oyunla mevcutAnlaşmayı Görüntüle


Xbox One S Dijital Sürümü - disksiz oyun anlamına gelir - bu noktada, yetkin bir medya oynatıcıyla eşleştirilmiş kesinlikle canavarca bir oyun cihazı olduğu için hemen hemen herkesten övgü aldı. Disk sürücüsünün kapladığı alanı boşaltmak konsolu daha küçük ve daha verimli hale getirdi.

Oyun disklerini oynayamamak, sadece beş yıl önce bile büyük bir sıkıntı olsa da, 2019'da bu büyük bir sorun değil. Her büyük oyun çevrimiçi olarak kolayca indirilebilir ve modern geniş bant hızları, süreci hızlı ve kolay hale getirir. Çevrimiçi oyun oynamayı planlıyorsanız - emin olduğunuz gibi - o zaman gerçekten stres değil.


Microsoft ayrıca Forza 4 gibi 100'den fazla üst düzey oyuna ayrı bir abonelik hizmeti olan Xbox Game Pass'i de sunuyor. Üstelik bu fırsatla bir aylık Xbox Live Gold da alacaksınız.

Günün en iyi Microsoft Xbox One S fırsatı 150 Amazon müşteri yorumu Xbox Game Pass Ultimate: 24 ... Amazon $ 359,76 Anlaşmayı Görüntüle Battlefield 1 Xbox One paketi Xb1 System 500 Gb Battlefield Amazon Prime 399 $ Anlaşmayı Görüntüle Xbox One S 1TB Konsol - Tom ... Amazon Prime 399,99 $ Teklifi Görüntüle Xbox One S Paketi ve QVC519,96 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz