Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox One S All-Digital Edition, en yeni gişe rekorları kıran oyunları oynamanın en ucuz yoludur

Xbox One S All-Digital Edition, en yeni gişe rekorları kıran oyunları oynamanın en ucuz yoludur

Microsoft, Xbox One S konsolunda yeni bir değişiklik olan Xbox One S All-Digital Edition'ı tanıttı.olmadanbir disk sürücüsü. Doğru, fiziksel disk sürücüsü giriş mezarlığındaki floppy disk, CD-ROM ve FireWire dağıtım mekanizmalarına katıldı.


Fiziksel disk sürücüsünü Xbox One S'den çıkarmak, DVD'leri, Blu-Ray'leri veya Xbox One oyun disklerini oynatamayacağınız anlamına gelir. Bunun yerine, burun üstü marka adından da anlaşılacağı gibi, yeni oyun konsolu yalnızca yerleşik çevrimiçi mağazadan satın alınan, kodlar kullanılarak indirilen veya Xbox Game Pass abonelik hizmeti kullanılarak yayınlanan dijital oyunları çalıştıracak.

Xbox One S All-Digital Edition, 4K UHD video oynatmanın yanı sıra Yüksek Dinamik Aralık'ı (HDR) destekler. Bu, bu yeni konsolu gerçekten etkileyici bir akış set üstü kutusu ve yetkin bir konsol haline getirmelidir. Yerleşik 1 TB sabit diske sahiptir.

Disk sürücüsünün çıkarılması, Microsoft'un, mevcut olmaya devam edecek olan eski moda, disk döndüren Xbox One S (249,99 £) ile karşılaştırıldığında yeni konsolun fiyatını düşürmesini sağladı. Xbox One S All-Digital Edition sadece199,99.

Microsoft, yeni konsolu Minecraft, Sea of ​​Thieves ve Forza Horizon 3'ün ücretsiz dijital kopyalarının yanı sıra bir kablosuz denetleyiciyle birlikte gönderiyor. Xbox One S All-Digital Edition, 7 Mayıs 2019'da gönderilmeye başlayacak.


Microsoft, John Lewis, Amazon İngiltere ve bir dizi diğer perakendeciden ön sipariş verilebilir.


Sahip olma fikrine meraklı değilsenizdüzinelerceOdayı karıştıran oyun kutuları, bu yeni konsol dijital bir modele geçmek için harika bir fırsat olabilir.

199 £ 'luk başlangıç ​​fiyatı, Xbox One'da bulunan geniş arka oyun kataloğuna erişmek veya bu yıl daha sonra çıkacak bir sonraki gişe rekorları kıran video oyunları için hazır bir konsola sahip olmak isteyenler için de oldukça cazip.


Bununla birlikte, ikinci el pazarı olmadığından ve arkadaşlar onlarla bitirdikleri oyunları takas edemedikleri veya ödünç alamadıkları için, dijital oyunların genellikle fiziksel emsallerinden daha pahalı olduğunu belirtmek gerekir.

Bu nedenle, ilk harcama çok daha az olsa da, koleksiyonunuza kaç oyun eklemek istediğinize bağlı olarak zamanla artabilir.

Xbox One S All Digital Edition için en iyi fiyatı aşağıdan bulun:

Bugünün en iyi Microsoft Xbox One S All-Digital Edition fırsatları Amazon UK Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz