Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Xbox One S Star Wars konsol paketi, Black Friday için Walmart'ta sadece 199 $

Xbox One S Star Wars konsol paketi, Black Friday için Walmart'ta sadece 199 $

Biz kışa girdikçe günler daha da soğuklaşsa bile, güzel bir şey oluyor:Black Friday fırsatları İngiltere, daha fazla kategori, cihaz, yazılım vb. için her zamankinden daha fazla fırsatla tamamlayın. Pingtwitter olarak, bir pazarlık bulmanıza yardımcı olmak için en iyi anlaşmaları tek bir yerde toplamak için uzun süredir ve çok çalışıyoruz.


Aklınıza gelebilecek her açıdan, akıllı telefonlardan tabletlere, oyun donanımlarına ve akıllı ev teknolojisine kadar bunun için bir anlaşmamız var. Siz adlandırın, mümkün olan en iyi fiyatı bulduk.

Star Wars Jedi ile Xbox One S 1 TB: Düşmüş Düzen | Oldu299 ABD doları| Satış fiyatı 199 $ |Şimdi Walmart'ta mevcut
Microsoft'un One S konsolu büyük bir hit oldu ve yepyeni Star Wars oyunu ile birlikte, bundan daha iyi bir fiyata bulmak zor. Size Walmart Black Friday fırsatları ederiz.Anlaşmayı Görüntüle

Star Wars'u seviyor ve bir Xbox mı istiyorsunuz? Pekala, Noel erken geldi dostum çünkü Microsoft ve Walmart, Xbox One S 1TB konsolunun fiyatından ve övgü dolu eleştiriler alan yepyeni Star Wars oyununun fiyatından 100 $ düşürmek için bir araya geldi.


Windows 10 ile birlikte bu kadar çok depolama alanıyla, en yeni oyunları oynamaktan Netflix izlemeye ve 4K Blu-Ray oynamaya kadar temelde istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bundan daha iyisi olamaz.

Günün en iyi Microsoft Xbox One S fırsatı 150 Amazon müşteri yorumu Xbox Game Pass Ultimate: 24 ... Amazon $ 359,76 Anlaşmayı Görüntüle Battlefield 1 Xbox One paketi Xb1 System 500 Gb Battlefield Amazon Prime 399 $ Anlaşmayı Görüntüle Xbox One S 1TB Konsol - Tom ... Amazon Prime 399,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Minecraft paketini Görüntüle Xbox One S 500 GB Konsolu -... Amazon Prime $ 470,33 Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz