Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Xbox One X 1 TB konsolu ve Fallout 76 paketi, kaçırılmayacak fiyat düşüşü yaşıyor!

Xbox One X 1 TB konsolu ve Fallout 76 paketi, kaçırılmayacak fiyat düşüşü yaşıyor!

Xbox One Xşu anda piyasadaki en güçlü konsol olarak takdir ediliyor ve platforma özel oyunlar Sony'ninki kadar güçlü değil sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review, 4K TV'niz varsa ve Microsoft konsolunda bulunan oyunların çoğunun tadını çıkarıyorsanız, bu fırsat kaçırılmayacak kadar iyi.

Amazon'daki aynı paket anlaşmasıyla karşılaştırıldığında veOYUN, Amazon'un yanında neredeyse% 16 ve GAME'nin perakende satışa özel beyaz paketinde% 23 tasarruf ediyorsunuz. Evet, konsol pahalı, ancak bu muhteşem Argos anlaşmasını bittikten sonra bir süre daha yenmeniz pek olası değil.

1 TB Xbox One X konsolu + Fallout 76344,99 £ t Argo
Şu anda Argos'ta, Bethesda'nın ilk Fallout MMORPG - Fallout 76 ile müthiş güçlü Xbox One X 1TB'yi sadece 344,99 £ karşılığında alabilirsiniz. Perakendeci indirimli satış yapıyor ve bu, perakendecideki bu paket için rekor düşük bir fiyat. Bu fiyatı hemen şimdi - bırakın yenmek bir yana - eşleşmek için gerçekten mücadele edeceksiniz.


Xbox One X, 4K, HDR, Ultra HD ve Blu-ray'i destekleyen dünyanın en güçlü konsoludur. Oturma odanıza değerli bir katkı sağlamak için düzgün bir düzene ihtiyacınız olacak, ancak yaparsanız, paraya değecektir. Konsolu nasıl derecelendirdiğimiz hakkında daha fazla bilgiyi şurada okuyabilirsiniz:Xbox One X incelemesi.

Ve yeni nesil Xbox ilegeriye dönük olarak uyumlu olduğu onaylandıX, konsol döngüleri arasındaki boşluğu doldurmanın güzel bir yolu olarak hizmet ederken, size en yüksek konsol performansı sağlar ve eğlence merkezinize hoş bir katkı sağlar.


Bugünün en iyi Microsoft Xbox One X fırsatları 3 Amazon müşteri yorumu Xbox One X 1TB Konsol Microsoft US399 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleXbox One X Fallout 76 Paketi ... Macy'nin 499,99 $ İndirimli Düşük Stok Microsoft Xbox One X 1 TB ... Amazon Prime 663,96 $ Anlaşmayı Görüntüle Xbox One X 1TB Konsol -... Amazon Prime 799 $ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Fırsat Göster 130 milyondan fazla her gün en iyi fiyatlarla ürünler