Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox One X incelemesi: piksel zorlayan bir güç merkezi

Xbox One X incelemesi: piksel zorlayan bir güç merkezi

Xbox One X, Amazon UK ile anlaşıyor

Microsoft, yıllardır Xbox One'ın 2013 yılında ortaya çıkardığı PR kabusundan geri adım atarak hasar kontrolü üzerinde çalışıyor. Big M'nin şu anki nesil konsolu, Xbox Game Pass ve 2020'de Project Scarlett'e doğru ilerlerken güvenle doldurmasına yardımcı olan çalışmalardaki bir dizi ayrıcalıkla hayatının en iyi halini aldı.


Xbox One X - veya uzun zamandır bilindiği şekliyle Project Scorpio - Xbox'ın her şeyden önce oyunlarla ilgili olduğunu doğrulayan Microsoft'un yalnızca bir örneğidir. Bu, kutudan çıkar çıkmaz 4K ve HDR desteği sunan birinci sınıf bir makinedir. Daha güçlü, daha hızlı ve yeni nesil film formatlarını destekliyor. Bu bir canavar ve PS4 Pro için bir eşleşmeden daha fazlası.

İleSiber Pazartesi 2019köşede, Xbox kurulumunuzu yükseltmek için daha iyi bir zaman olmamıştı. Kontrol ettiğinizden emin olun.en iyi Xbox One X fırsatlarımevcut, çünkü bu konsolun ne kadar uygun fiyatlı hale geldiğini görünce şaşıracaksınız.

Geçen yıl, Sony sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-review, daha yüksek çözünürlükler ve kare hızları, daha fazla parçacık efekti, daha iyi fizik, HDR ve PlayStation kitaplığındaki oyunlara sunulan daha fazlasıyla Sony'nin platformundaki oyun deneyimini mükemmel bir şekilde yükselten 4,2 teraflop bilgi işlem gücü ile.

PS4 Pro bir süredir piyasayı köşeye sıkıştırıyor ve bu ekstra işlem gücü ve görsel yükseltme göz önünde bulundurularak geliştirilmekte olan daha fazla oyunla birlikte, destekleyici yazılım listesi her ay büyüyor.


Uygun bir 4K, HDR televizyon ve surround ses sistemi veya kulaklık kurulumuyla birlikte çalışan PS4 Pro'nun sunduğu deneyim, Sony'nin farkına varması ve ardından piyasada yeni bir üst düzey oyuncu katmanı oluşturması ve fevkalade sürükleyici ve canlı olmasıyla utanmaz bir şekilde üstündü , ev eğlencesi yaşamınızın merkezi olmayı talep eden sistem ile. Kesinlikle bu premium deneyim için ödeme yapmanız gerekiyordu, ancak getirisi muhteşemdi.

Şimdi 12 ay sonra Microsoft, tartışmasız, Sony'nin Xbox One X ile kendi platformunun birinci sınıf, üst düzey konsolunu piyasaya sürmede liderliğini takip etti.


Xbox One X incelemesi

İlk bakışta, Xbox One X normal bir Xbox One'a benziyor, ancak bu retro görünümlü kutuda göründüğünden çok daha fazlası var.


Hangisi daha iyi, Xbox One X veya PS4 Pro?

Hem Sony hem de Microsoft konsolları 4K, HDR çözünürlükleri verebilir, bu nedenle hangi oyunları sevdiğinizi (örneğin, Forza Motorsport 7 veya Gran Turismo GT), ne kadar para harcamanız gerektiğini ve makinenizden hangi multimedya özelliklerini istediğinizi belirlemek çok önemlidir. ikisi arasında seçim yapmak.

Xbox One X, daha güçlü olduğu ve yerel 4K oyun çözünürlüklerini zorlamayı daha kolay bulduğu için teknik olarak PS4 Pro'dan daha iyidir. Bununla birlikte, PS4 Pro, bazı akıllı yükseltme teknolojileriyle 4K, HDR oynanışı da idare edebilir, bu nedenle hepsi ekosistem tercihinize, bütçenize (PS4 Pro 100 £ daha ucuzdur) ve bir Ultra HD Blu-ray oynatıcı arzusuna bağlıdır. X ile donatılmış olarak gelir.