Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Project Scarlett videosu çarpıcı yeni nesil konsolu ortaya koyuyor

Xbox Project Scarlett videosu çarpıcı yeni nesil konsolu ortaya koyuyor

Bir sonraki amiral gemisi Xbox,Xbox Projesi Scarlett, tüm zamanların en çok beklenen konsol lansmanlarından biridir ... rakibinin yanındaSony PS5doğal olarak.


Bu yepyeni Xbox Project Scarlett videosu, Microsoft'taki ekiplerin şu anda ne üzerinde çalıştığına ve gelecek yıl piyasaya çıktığında yeni konsolun ne kadar şık ve güçlü görünebileceğine ilk bakışta ortaya çıkıyor.

Xbox 2 videosu saygın bir tasarımcının izniyle gelirKonsept Oluşturucu, videodaki tasarımı son zamanlarda internette dolaşan bir dizi sızıntı ve söylentiye dayandırdı. YouTube video oluşturucusu, tasarımın öğelerini de Microsoft'un mevcut amiral gemisi olanXbox One X, şu anda paranın satın alabileceği en güçlü ev konsolu.

Tasarıma baktığımızda, bu Project Scarlett konsolu biraz ödünç aldı.Xbox One SKonsolun üst plakasında görülen çukurlu delikli soğutma ızgarası, görünüşte dijital bir optik çıkış içeriyor görmekten memnuniyet duyduğumuz arkaya monte portlar ise konsolun alt kısmına düşürülmüş.

İlginç bir şekilde, makinenin ön tarafında, arkadaki geleneksel USB bağlantı noktalarının bir desteğini tamamlayan bir USB Type-C bağlantı noktası da var gibi görünüyor. Başka bir yerde, geleneksel bir disk sürücüsü yuvası vardır.raporlarla tutarlı hissettiriyorAmiral gemisi Scarlett konsolunun fiziksel medyayı kullanmaya devam edebileceğini söyledi.


Doğal olarak, 'SCARLETT' adı da sisteme taşındı, bu da Microsoft'un sunduğu sınırlı sayıda Project Scorpio konsollarına bir selam gibi görünüyor. Microsoft'un yeni nesil için aynı şeyi yapma şansının çok yüksek olduğunu düşünüyoruz.

Xbox Project Scarlett denetleyicisi buradaki mevcut Xbox One denetleyicisine çok benziyor, ancak ortaya monte edilmiş güç düğmesinin altında bulunan parlayan kavisli bir ışık ekleniyor.

Microsoft'un Elite Controller 2'nin bazı gelişmiş özelliklerini yeni nesil denetleyicisine dahil etmek istediği söylentileri yoğun bir şekilde söylendi, bu yüzden onun yüzünde bu biraz hafif görünüyor. Mevcut Xbox One denetleyicisinin ergonomi açısından harika olduğunu inkar etmek mümkün değil.


Genel olarak, o zaman bu, Microsoft'un bir sonraki Xbox amiral gemisi konsolunun nasıl görüneceğine dair oldukça muhafazakar bir hayal gibi geliyor, ancak Xbox patronu Phil Spencer'ın söylediği bir makinenin şu anki tahminlerle aktığı görülüyor.'konsol oyunları için temel ölçütü belirleyin'ilegücün dört katıXbox One X, çok gerçekçi hissettiren bazı ciddi soğutma teknolojilerine ihtiyaç duyacak.

Umarız, Xbox Scarlett'in nasıl görüneceği ve performans göstereceği hakkında daha fazla ayrıntı, hem kendisi hem de şu anda 2020'de piyasaya sürülmesi planlanan Sony PlayStation 5 ile yakında açıklanacaktır.

Günümüzün en iyi Microsoft Xbox One X, Microsoft Xbox One S, Orijinal Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası ve Microsoft Xbox 360, Xbox One X 1TB Konsol fırsatlarıMicrosoft Xbox One XMicrosoft ABD399 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünXbox Game Pass Ultimate: 24 ... Microsoft Xbox One S Amazon $ 359,76 GörüntüleTüm fiyatları görünFinal Fantasy XV paketi Final Fantasy XV - Xbox One Orijinal Microsoft Xbox One Amazon $ 14.50 GörüntüleTüm fiyatları görünXbox One Kablosuz Oyun Kumandası ... Microsoft Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası Amazon $ 79.99 GörüntüleTüm fiyatları görünXbox 360 4GB Konsolu ... Microsoft Xbox 360 Amazon $ 499 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • PS5 benchmarkı açıklandı ve Holy Moly, Xbox Two'da cehennem gibi bir mücadele var