Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series S Halo Infinite Edition, konsolun ihtiyaç duyduğu ULTIMATE makyajdır

Xbox Series S Halo Infinite Edition, konsolun ihtiyaç duyduğu ULTIMATE makyajdır

Uzun bir bekleyişin ardından Microsoft sonundaXbox Series S'i tanıttıbu hafta - yan yana oturacak tamamen dijital konsolXbox Series Xbu 10 Kasım.

Microsoft'un yeni nesli, ilk Xbox'tan bu yana platformun temelini oluşturan bir serinin en yeni bölümü olan Halo Infinite ile piyasaya sürülmeye hazırlandı.

Ancak Xbox Series X, oyunu gören bir gecikme haberi ile amiral gemisi unvanını kaybetti2021'e geri itildi, hangihayranlarla arası pek iyi gitmedi. Bu yıl yeni bir Halo olmasa da, Halo temalı bu Xbox Series S bu gerçeği biraz daha kolay hale getirebilir.

Halo Inifinite Xbox Serisi S


(Resim kredisi: XboxPope)

Konsept sanatçısı tarafından tasarlandıXboxPope,Halo Infinite Xbox Serisi SSerinin kirli yeşil paleti için açık konsolun temiz, beyaz estetiğinden kurtulur.

Sıkıntılı kaplama ve dokulu siyah ayrıntılar, Master Chief'in ikonik zırhına (varsayıyoruz) dayanıyor ve 117, diğer lakabı John-117'ye atıfta bulunuyor.


Kontrolör, turuncu bir sıçrama ile siyah ve yeşil bir renk tonuna sahip ve UNSC logosu ile süslenmiş benzer bir makyaj yaptı.

Microsoft'un konsollarından herhangi birinin özel sürümleri için planları olup olmadığını bilmiyoruz.PS5ve söz verdi'radikal' tasarımlar, ancak XboxPope birCyberpunk 2077 Xbox Serisi Sonunla birlikte gitmekCyerpunk 2077 PS5 tasarımı.


Bu yüzden # Cyberpunk2077 @CyberpunkGame sürüm 1 için ilk @Xbox #XboxSeriesS fan sanat testim pic.twitter.com/Wj6Whc625M8 Eylül 2020

Yeni konsolların, Sony ve Microsoft'un, iki şirketin yıllar içinde geliştirdiği popüler franchise'lara ve yepyeni IP'ye dayanan özel sürümleri yayınlayarak benzersiz estetiklerinden en iyi şekilde yararlandığını görmeyi çok isteriz.

Şimdiye kadar, bize gösterilen standart varyantlar dışında herhangi bir donanımdan söz etmedi, ancak belki de lansmana daha yakın bir sürprizle karşılaşacağız.

Ne zaman olduğunu zaten biliyoruzXbox Series X ön siparişe açılacakve Sony henüz fasulyeleri dökmemiş olsa da, biz birPS5 ön sipariş kılavuzuCanlı yayına girdiklerinde ilk yakalayanlar arasında olduğunuzdan emin olmanız için.


Herkesten önce en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.