Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series S, bu siyah sürümde son derece şık görünüyor

Xbox Series S, bu siyah sürümde son derece şık görünüyor

Microsoft henüz fiyatını açıklamadı.Xbox Series X, ancak bu ay için planlanan ve tamamen dijital Xbox Series S'nin ortaya çıkmasını da görmeyi beklediğimiz bir etkinlikte ayrıntıları bırakması bekleniyor.


Ancak bir gecede meydana gelen bir sızıntı sayesinde Microsoft, sorunları kendi eline almaya karar verdi ve fiyatı ve yepyeni bir reklamla birlikte yalnızca dijital konsolu açıkladı.

Şimdi bunu geri almanın bir anlamı yok sanırım pic.twitter.com/SgOAjm3BuP8 Eylül 2020

Xbox Series S sizi 299 $ / 249.99 £ geri getirecek ve 'şimdiye kadarki en küçük Xbox' olarak pazarlanıyor. Fiyat,Windows Merkezi sızıntısıBu, dijital konsolu 299 dolara ve Xbox Series X'i 499 dolara koydu, ancak herkesin dikkati benzersiz tasarımına ve nasıl geliştirilebileceğini düşündüklerine odaklanıyor.

Xbox Series S'i ağabeyi gibi siyah görmeyi tercih ederseniz,EdTKDİlginizi çekecek ama tıpkıXbox One S Tam Dijital SürümXbox Series S, yaklaşan özel sürümler haricinde Robot White-esque renk grubuyla uyumludur.


Lütfen @Xbox! pic.twitter.com/DiDZRxIhKF8 Eylül 2020

Gördüğümüz diğer kavramların çoğu, ikonik X'i üzerine yapıştırmak için dairesel ızgarayı kullanmayı içerir, Twitter kullanıcısınınki gibi.Ian Lindsay.


Bu şekilde daha iyi seviyorum pic.twitter.com/ZVKFfUhU0q8 Eylül 2020

Birkaç başka yeniden tasavvur, renklerin tersine çevrilmesini içerir, böylece siyah ızgara beyaz olur, siyah X ile, bu konsept gibiMrRedMambaveya beyaz üzerine beyaz gibiLuq harithtasarımı.


En azından çamaşır makinesi yerine biraz parlama ekleyin pic.twitter.com/iodIBAFb948 Eylül 2020

  • Apple Watch 6, fiyatının çok altında etkileyici yeni bir rakip oluyor
  • Galaxy Note 20 Ultra, BU fütüristik akıllı telefondan bir dövüş için🥊

Bence ince bir Xbox logosu en iyi sonucu verir. pic.twitter.com/Ww2rqvSVcO8 Eylül 2020

Duyuru ile ilgili en iyi haber, duyuruya kıyasladevasa PS5vebüyük Xbox Series X, yalnızca dijital konsolu seçen oyuncular, onu TV kabinlerine yerleştirme konusunda endişelenmek zorunda kalmayacak.

Bu ay yapılacak bir sonraki Xbox etkinliğinde ön siparişler ve çıkış tarihi hakkında şüphesiz daha fazla şey duyacağız.


Herkesten önce en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.
  • Amazon Prime Day 2020: tarih ve beklenecek en iyi fırsatlar