Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series V, Microsoft'un `` ilk taşınabilir Xbox'ı '' olarak koruma altına alındı ​​ve vahşi görünüyor

Xbox Series V, Microsoft'un `` ilk taşınabilir Xbox'ı '' olarak koruma altına alındı ​​ve vahşi görünüyor

Sadece bir ay uzaktayızXbox Series Xbaşlatma - konsolun başlamasından neredeyse tam bir yıl sonrailk ortaya çıktı.


Microsoft'un donanım serisindeki ikinci konsol, tamamen dijital Xbox Series S, aylardır söylentilerdi, ancak resmi olarak açıklanmadı.Bu yıl eylülve şimdi bir görüntü, Microsoft'un 'şimdiye kadarki ilk taşınabilir Xbox'ı' olarak ilan edilen Xbox Series V'in sosyal medyasında dolaşıyor.

👀XBOX SERİSİ V # XboxSeriesV_Fake veya Legit? pic.twitter.com/PpxezwNFnv13 Ekim 2020

Resim yayınlandıTwitterve sözde elde taşınır cihaz için pazarlama materyali olarak sunuluyor, ancak neredeyse kesinlikle sahte. Ve 'neredeyse' ile kesinlikle demek istiyoruz.

Microsoft, akıllı telefonlar ve tabletler gibi cihazlarda desteklenen Game Pass Ultimate hizmeti aracılığıyla bulut oyunları için bir baskı yaptı. Şirketin elindeSamsung ile ekip oluşturulduvurgulamak içinGalaxy Note 20üç aylık bir Xbox Game Pass aboneliği veMOGA X5-X + Oyun Denetleyicisibaşlatıldığında telefonun ön siparişleri ile ücretsiz.


Daha kompakt ve kullanımı daha uygun olan mobil cihazlarla doğrudan rekabet etmek için kendi el cihazını serbest bırakmak garip bir 180 olurdu.

Sadece bir d-pad ve düğmelere sahip, ergonomi için herhangi bir göz önünde bulundurulmayan dikdörtgen bir blok ve zayıf bir menteşe ile tehlikeli bir şekilde tutturulmuş geniş bir ekran olan render tasarımındaki faktör ve bunun olmadığını söylemek oldukça güvenli gerçek bir ürün.


Microsoft, oyun dünyasında akıllı telefonların önemini vurgulamaya istekli olduğundan, özel bir donanımla elde taşınır cihaz dünyasına girmesi olası değildir.

Ortaya çıkardıXbox mobil oyun aksesuarları için tasarlandıBirkaç ay önce, fan renderındaki cihazı andırmak için akıllı telefonlarla eşleştirilebilir, ancak çok daha iyi bir tasarımla.

Dolayısıyla, görüntü umutlarınızı artırdıysa, her zaman telefonunuzla eşleştirmek için ürün serisindeki aksesuarlardan birini satın almayı veya kendinize birNintendo AnahtarıveyaNintendo Switch Litepopüler bağlantı noktaları ile taşınabilir bir oyun deneyiminin sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewveXbox Onebaşlıklar ve fantastik gibi başka hiçbir yerde bulamayacağınız orijinal Nintendo IP'leriZelda Efsanesi: Vahşi Nefes. Ve yaklaşanKara Cuma indirimleri, üzerinde çok şey bulacağınızdan emin olabilirsiniz.


Günümüzün en iyi Nintendo Switch fırsatları 390 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch with Neon ... Amazon Prime 299 $ Nintendo Switch'i Gray ile Görüntüleyin ... Amazon Prime 362,68 $ Nintendo Switch Hayvanını Görüntüleyin ... Odak Kamerası399 ABD doları GörünümNintendo Switch Hayvan ... QVC508,76 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kaynak:Oyuncu