Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series X alıcıları: PS5 gibi, yeni konsolunuz HERHANGİ bir anda ölebilir

Xbox Series X alıcıları: PS5 gibi, yeni konsolunuz HERHANGİ bir anda ölebilir

Xbox Series XveXbox Serisi Sgeçen hafta dünya çapında piyasaya sürüldü ve Microsoft'un yeni nesil konsolunda birkaç sorun yaşıyor gibi görünüyor. Aslında, tıpkıPS5, içinölebilir yeni nesil konsolhiçikinci, bazı raporlara inanıyorsanız, yepyeni Xbox Series X'iniz de her an ÖLEBİLİR.


Adil olmak gerekirse, çoğu kullanıcı gerçek oyunların neredeyse tamamen yokluğunun ötesinde sorunlar yaşamıyor. ancakbirazkullanıcılar endişe verici bir şekilde diskleri kabul etmeyen arızalı disk sürücüleridirgürültülüdisk sürücüleri - hayal edinokorku - ve donanımın açılmasını durdurarak işe yaramaz hale getiren konsolu bozan bir hata. Öyleyse endişelenmeli misin?

Xbox Series X konsollarının sigara içtiği hakkındaki raporları görmezden gelmekRedditbu olduXbox tarafından reddedildivape dumanı olarak, diğer konuların çeşitliliği hakkındaki raporlar daha önemli görünmektedir.

Bir Twitter kullanıcısıgönderildihem yatay hem de yatayda bir dizi tıklama sesi çıkaran konsollarının bir klibidikey pozisyon. Bu arada, sosyal medyada yayınlanan diğer videolarBuveBuaşırı gürültülü bir disk sürücüsünün örneklerini gösterir.

YouTuberThePapiGfunkkablosuz denetleyici ve konsol arasındaki bağlantı sorunlarını ve konsolun tamamen çalışmayı bıraktığını gösteren görünen bir sorunu belirten bir video paylaştı.


İçerik oluşturucu, kendisine geri göndermesini tavsiye eden Xbox Destek hizmetiyle konuştuğunu ve yeni bir Xbox Series X'in 10-14 iş günü içinde yanında olacağını söylüyor.

Tamamen bozuk bir makinesi olan tek kişi o değil; aMicrosoft yardım dizisibenzer raporlarla dolu,ResetEraayrıca bu konuyla ilgili birden fazla rapor var.


Şu anda, şuraya gidebilirsiniz:bilinen sorunların resmi dizisiKarşılaştığınız herhangi bir soruna bir yanıt bulma umuduyla, ancak şimdilik, bu belirli sorunlar henüz ele alınmadı.

Bugünün en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Çizgi roman