Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series X kontrolcüsü bir KFC makyajına kavuşuyor - ve tıkanmış görünüyor

Xbox Series X kontrolcüsü bir KFC makyajına kavuşuyor - ve tıkanmış görünüyor

Biz doğru ilerlerken işler hızlanıyorXbox Series Xsadece birkaç hafta içinde piyasaya sürülüyor ve herkes yeni nesil konsol aksiyonuna girmek istiyor.


İtibarenWonder Woman 1984'ten ilham aldıXbox Series X, muhteşemÖrümcek AdamtemalıPS5, konseptler veya özel sınırlı sürüm donanımlar gibi her türden tuhaf ve harika kreasyonları gördük. Ve şimdi koleksiyona ekleyeceğimiz bir tane daha var, ama şehir dışında oyuncular tarafından güldürülüyor.

Xbox Series X denetleyicisi

(Resim kredisi: KFC)

Yüzen kızarmış tavuk parçaları, bir çizgi film Albay, KFC Gaming markası ve restoranın sloganıyla süslenmiş KFC Sınırlı Sürüm Xbox kontrolcüsü ile gözlerinizi ziyafet çekin - bununla birlikte oyuncular. Zaten KFC'nin gittiğini varsaydığımız şey bu.

Zincir şu anda çalışıyorrekabetmüşterilere bir Xbox Series X konsolu kazanma şansı vermek ve aldığı tepkiye bakılırsa bu oyun kumandası muhtemelen bubi ödülüdür.


Bir Xbox Series X, önümüzdeki ay boyunca her gün dağıtılacak, bu nedenle ön siparişleri kaçırdıysanız adınızı şapkaya atmaya değer.

  • PS5 ön siparişleri: PS5 nereden alınır
  • Xbox Series X ön siparişleri: Xbox Series X nereden satın alınır?

KFC, yeni nesil konsolları dağıtan tek fast food restoranı değil;Taco Bellayrıca Microsoft'un konsolunda bir hediye yayınlarkenBurger King'in PS5 çekilişleriMüşterilere 1000 PS5 konsolunun verildiğini görecek.


Elbette, kızarmış tavuğunuzu, gözlüklü yaşlı adamlarınızı ve bir KFC kovasının kırmızı ve beyaz şeritlerini seviyorsanız, o zaman hediyeye girebilir ve yepyeni bir konsolla çıkabilirsiniz. Zincirin girişlerle dolacağından eminiz, o yüzden iyi şanslar!

Bugünün en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Sıcak Birleşik Krallık Fırsatları