Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Xbox Series X, Microsoft Edge tarayıcı yenilemesiyle Google Stadia'yı sunabilir

Xbox Series X, Microsoft Edge tarayıcı yenilemesiyle Google Stadia'yı sunabilir

Microsoft Edge'in Chromium rehash'i, Microsoft Xbox konsol serisine genişliyor.Xbox Serisi X,Xbox Serisi S, veXbox BirChromium destekli Microsoft Edge derlemelerini alma.


Chromium destekli Microsoft Edge tarayıcısının test yapısı, gelecekteki Xbox sistem yükseltmelerinin yapılarını önizleyen Alpha Skip-Ahead test halkasında artık kullanılabilir. Alpha Skip-Ahead kullanıcıları, bu güncellemeleri kolaylaştırmak için geri bildirimde bulunur ve Xbox'ın uyumlu olmasını, dinlemesini ve topluluğun düşünceleriyle uyumlu olmasını sağlar.

Bu güncellemenin en heyecan verici sonuçlarından biri,Google StadiaXbox üzerinden tarayıcı tabanlı oyunlar oynamak için. Bu iştahınızı kabartmak için yeterli değilse, o zaman ne olacağından emin değiliz.

Şu andan itibaren Alpha Skip-Ahead grubu, Microsoft konsol serisindeki yeni Microsoft Edge'e erişebilir. Bizim yardımımızla bir Xbox Series X alacak kadar şanslı olanlarXbox Series X stok takipçisiile uğraşmak zorunda kaldıyaygın tedarik sorunlarıBu yıl, bu nedenle, daha fazla sistem tabanlı haber bildirerek odağı bundan uzaklaştırmak güzel.

Performans açısından, hala erken günler. Microsoft Edge tarayıcısının Xbox denetleyicisiyle beklendiği gibi çalıştığı, klavye ve tam fare kontrolleri için destekten yoksun olduğu bildirildi. Test aşamasında olduğu için, daha sonra cilalanmadan önce erken sürümlerde buggy olması beklenebilir.


Bu kullanıcılar için ne anlama geliyor? Eh, Xbox'ta Chromium tabanlı bir tarayıcı, tarama işlevselliğinde iyi bir artış sağlamalıdır: web sitelerine konsol üzerinden erişmek çok daha pratik olacak ve Microsoft Edge artık tarayıcı liderliğindeki oyunlar için Google Stadia'nın akış hizmetine erişim sağlayacak.

9 Mart'tan itibaren, Windows masaüstünde Microsoft Edge'in mevcut sürümü için mevcut destek sona erecek; ancak bu, masaüstüne bakan Microsoft için sonun başlangıcını göstermez. Tabii ki, bir haberin ardındandiyet versiyonubizimkilerde bulunanlar gibi daha az güçlü bilgisayarlar için Microsoft Teams500 £ altındaki en iyi dizüstü bilgisayarlarveya sitemize daha ucuz girenleren iyi öğrenci dizüstü bilgisayarları.


Genel olarak, Xbox kullanıcıları için harika bir haber ve Microsoft Edge istemcisi aracılığıyla Discord ve Skype gibi popüler hizmetlerle diğer uyumluluk iyileştirmelerini görmelidir.

Kaynak:Sınır