Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series X oyunları: Tüm oyunlar onaylandı ve yeni Xbox için söylendi

Xbox Series X oyunları: Tüm oyunlar onaylandı ve yeni Xbox için söylendi

Microsoft'unXbox Series Xinkar edilemez derecede etkileyici görünüyor. 12 Teraflop'luk devasa güç ve muazzam katı hal sürücüsünden, mevcut Xbox oyunlarınızı yükseltmek için sunduğu 'akıllı teslimat' hizmeti sayesinde oyunculara değer sağlamaya odaklanmasına kadar Microsoft, yaklaşmakta olan konsolunu doğru şekilde pazarlamaya başladı. .


Yanlış adımlar oldu (Mart ayında, bir akış reklamı 'oyun fragmanları' çok az gerçek oyun sergiledi, ancak daha sonra daha fazlasını gösterdi) ancak Xbox büyük ölçüde rakipsiz çalışıyordu, çünkü şimdiye kadar baş rakibi PS5 açıklandı. . Ancak konsolla ilgili en heyecan verici şey inkar edilemez bir şekilde oyunlar.

  • PS5 ön siparişleri: PlayStation 5'inizi ayırtın
  • Xbox Series X vs PS5: Microsoft'un bir sonraki Xbox konsolu PlayStation 5'i nasıl yener?

Master Chief'in zırhını tekrar giymeyi bekleyemeseniz de, DiRT'de yola çıkmak için heyecanlısınız veya Assassin's Creed: Valhalla'da zafere doğru yelken açmayı bekliyorsunuz, Xbox Series X'in yaklaşan serisinde dört gözle bekleyeceğiniz çok şey var . Aşağıdaki akış, bu yılın sonlarında piyasaya çıktığında Xbox Series X'te oynayabileceğiniz bir üçüncü taraf oyun paketini duyurdu ve sergiledi.

Bu yeni Xbox Series X oyunları arasında, The Medium, Second gibi orijinal Xbox Series X oyunlarının yanı sıra Assassin's Creed: Valhalla, DiRT 5, Madden 21, Yakuza: Like a Dragon, Vampire: The Masquerade gibi yerleşik franchise'ların girişleri yer alıyor. Extinction, Scorn, The Ascent ve daha fazlası.

Xbox Series X oyunları: Microsoft için ufukta neler var?

Xbox Series X


Neredeyse dünyadaki tüm büyük geliştiriciler Xbox Series X oyunları üzerinde çalışıyor.

(Resim kredisi: Microsoft)

Zaten bildiğimiz bir oyun paketi var ve her hafta daha fazlası duyuruluyor. Halo: Infinite, tartışmasız en yüksek profilli Microsoft birinci taraf oyunu, ikonik birinci şahıs nişancı serisinin en sonuncusu.


Serinin 'ruhani yeniden başlatılması' olarak tanımlanan, henüz herhangi bir oyun görmedik, ancak E3 2019'da şifreli bir hikaye teaser fragmanı aldık. Temmuz ayında daha fazla çekim göreceğiz.

Bu kez Ninja Theory'den bir başka birinci taraf oyunu, Senua's Saga: Hellblade II. Çok sevilen Senua's Sacrifice'in devamı niteliğindeki oyunun fragmanı (gördüğümüz Xbox Series X oyunlarından ilk motor içi görüntü), konsolun duyurusuyla birlikte 2019 Oyun Ödülleri'nde gösterildi.


Şaşırtıcı bir şekilde işlenmiş yüz hareketleri ve nüansları ile oyun, Senua'yı hem içindeki hem de dışındaki şeytanlarla savaşırken takip ediyor. Bu, yeni nesil konsolların gerçekten neler yapabildiğine dair ilk bakışımızdı ve yüz tiklerinin doğruluğu ölümcül PlayStation hayranlarını bile kaçırdı.

Oyunun selefi kadar karanlık ve önsezi olarak ayarlanmış görünüyor ve Xbox Series X oyunlarından bekleyebileceğimiz görsel kalite seviyesine ilk bakışta olağanüstü bir ilkti.

Üçüncü taraf oyunlara geçersek, gizli aksiyon serisi Assassin's Creed: Valhalla, tartışmasız en yüksek profilli üçüncü taraf Xbox Series X oyunudur.

Ana karakter Eivor, İngiliz askerleriyle zorlu savaşlarda yer alırken, sinematik ilk bakış, oyunun geleneksel çatıda gizlice gizlice yönetilen oyunundan bir ayrılışı gösteriyor.


Ancak, 'oyun' olarak tanıtılan fragman, çevrimiçi bazı tartışmalara neden oldu. Motor içi sinema inkar edilemez derecede etkileyici olsa da, çok az gerçek oyun süresi gerçekten gösterildi ve hayranlar bununla biraz aldatıldığını hissettiler.

Inside Xbox üçüncü şahıs canlı akışı sırasında duyurulan diğer oyunlar arasında Madden 21 yer alıyor. Kansas City Chiefs QB Patrick Mahomes tarafından öne sürülen Madden 21, kendisinden önceki tüm oyunlara saygı duruşunda bulunan eski bir oyun olarak tanıtıldı.

Ancak, kısa süre sonra bir dizi yeni çekimle karşılaştık ve neredeyse görseller kadar çarpıcı olan şey etkileyici fizikti. Oyuncular birbirlerine çarpışırken rüzgârda uçuşan, tek tek oluşturulmuş çim bıçaklarına bakıyorduk. Bunu kendimiz deneyimlemek için sabırsızlanıyoruz. Oyun, bir Amerikan futbolcusu tarafından yapılan bir mücadele değil.

Patrick mahomes

Patrick Mahomes, Madden 21'in ilk görüntüsünü tanıttı.

(Resim kredisi: Microsoft)

İlk kez açıklanan daha fazla üçüncü parti oyun, ralli temalı yarış oyunu DiRT 5'i içeriyordu. DiRT 5, Ekim ayında hem PS5 hem de Xbox Series X ile birlikte piyasaya sürülecek ve konsolun gücünü gerçekten sergileyecek, aynı zamanda yuvarlak pistlerde gürleyerek ve kendinizi diğer arabaların üzerine fırlatacak. Oyun, video oyunu krallığı Troy Baker ve Nolan North'un ses yeteneklerini içeriyor.

DiRT 5

(Resim kredisi: Microsoft)

Oyuncuların ruh dünyasına geçtiği hayatta kalma korku oyunu The Medium, Vampire: The Masquerade devamı Bloodlines 2 ve yandan kaydırmalı fütüristik aksiyon oyunu The Ascent dahil olmak üzere daha fazla oyun duyuruldu. Tüm oyunlarla ilgili tüm ayrıntılar aşağıdaki listede bulunabilir.

Bethesda's Elder Scrolls VI ve EA's Battlefield 6 gibi 2021'de piyasaya sürülecek bazı oyunlar duyurulmadı veya sergilenmedi. Temmuz ayında birinci taraf oyunları için ayrı bir canlı etkinlik düzenleneceği için Halo'nun daha fazlasını göreceğiz. , Hellblade 2 ve Microsoft tarafından üretilen diğer başlıklar.

Uyarılmış? Birinci veya üçüncü taraf olsun, en çok beklenen Xbox Series X oyunlarımız hakkında daha fazla ayrıntıyı aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

Xbox Series X hakkında

Xbox Series X

(Resim kredisi: Xbox)

Microsoft'un yeni nesil konsolu, gerçekten etkileyici bir kit parçası olacak gibi görünüyor. Microsoft'un oyun bilgisayarı köklerine geri dönmek için eski bir kule bilgisayarı gibi görünen konsol, güncellenmiş bir kablosuz Xbox denetleyicisiyle birlikte gelir, ancak mevcut Xbox One oyun masalarınızı konsolla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bugünün en iyi Microsoft Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası Serisi 2 fırsatları Xbox Elite Kablosuz ... Amazon Prime £ 159 Xbox Elite Wireless'ı Görüntüleyin ... very.co.uk £ 159.99 Xbox Elite Wireless'ı Görüntüleyin ... Microsoft pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickXbox Elite Wireless ... 365games.co.uk £ 172,49 Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Microsoft, mevcut Xbox One oyuncularının yükseltmelerini kolaylaştırmakla ilgilidir. 'Akıllı teslimat', oyuncuların Xbox One oyunlarını satın almalarına ve hazır olduklarında Xbox Series X sürümlerine tamamen ücretsiz yükseltme yapmalarına olanak tanır.

Yeni nesillerde çok daha iyi görüneceklerini ve ses çıkaracaklarını garanti edebiliriz. Xbox Series X, devasa 12 Teraflop grafik gücü (yalnızca 10,2 Teraflop yönetebilen rakibi PS5'ten daha fazla) üretebilir ve gelişmiş ışın izleme yazılımı sayesinde ışık ve sesin yönlerden nasıl etkilendiğini doğru bir şekilde tasvir edebilir.

Yeni nesil oyun da çok erişilebilir hale gelecek. Bir oyunu başlatmak, biraz oynamak, kaydetmek, kapatmak ve bir başkasını başlatmak yerine, birden fazla oyuna anında girip çıkarak, kaldığınız yerden hiçbir gecikme olmadan devam edebilirsiniz. Netflix'teki şovlar arasında geçiş yapmak kadar kolay ve erişilebilir olacak.

Xbox Series X oyunları: İş başında görmek için sabırsızlandığımız yeni nesil Xbox oyunları

En iyi Xbox Series X oyunları 2020

R6S'nin tüm operatörler ve içerik güncellemeleriyle Xbox Series X'te piyasaya çıkmasını bekleyin.

(Resim kredisi: Ubisoft)

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Yıllara meydan okuyan taktik nişancı

Satın alma nedenleri
+ Operatörlerin eksiksiz tamamlanması + Yıllar süren güncelleme ve kalibrasyon7,99 CDKeys'de görüntüle£ 13 Amazon'da görüntüle £ 14.14 365games.co.uk'de görüntüle 350 Amazon müşteri yorumu

Fortnite ve Call of Duty: Warzone gibi Tom Clancy's Rainbow Six Siege, yeni nesil konsollara doğru ilerliyor. Böylece, Xbox Series X kullanıcıları, Microsoft'un yeni süper güçlü donanımında R6S deneyimlerine devam edebilecek (veya yeniden başlayabilecek). Bu, her geçen yıl gelişmeye devam eden oyunda Ubisoft'un büyük bir taahhüdüdür.

En iyisi, bu dört buçuk yıl önce piyasaya sürülen aynı oyun değil, Ubisoft bir dizi yeni operatörü ve ilgili becerilerini desteklemek için metasını yeniden dengeledi ve yeniden kalibre etti. Yani, mümkün olan en gelişmiş RGS deneyimini, ancak bu sefer yepyeni konsol donanımının tüm avantajlarıyla elde edersiniz.

Halo Sonsuz

İkonik Master Chief, Xbox Series X'i onurlandırmaya hazır

(Resim kredisi: 343 Sektörler)

Halo: Sonsuz

Xbox'ın en ünlü franchise'ı yeni nesil şarjı yönetiyor

Satın alma nedenleri
+ Xbox ailesine özel + Serinin 'ruhani yeniden başlatılması' + İkonik FPS hiç bu kadar iyi görünmemişti Amazon'u kontrol edin

Halo olmadan yeni bir Xbox başlatamazsınız. Serinin yeni nesil girişi Halo: Infinite, E3 2019 sırasında tanıtıldı. Hiçbir oyun izlenmedi: sadece 'Discover Hope' başlıklı muhteşem görünümlü bir hikaye fragmanıydı.

FPS, çarpıcı görseller, ilgi çekici bir evren, değer verdiğiniz karakterler ve evet, ciddi korolarla dolu ikonik skorla, franchise'ı harika yapan her şeyin üzerine inşa edilecek gibi görünüyor. Halo: Infinite, Xbox One'da da piyasaya çıkacak olsa da, gelişmiş ışın izleme ve 12 Teraflop grafik gücünün bu evreni daha önce hiç olmadığı gibi oluşturduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz.

Senua's Saga: Hellblade 2, Xbox Series X'in duyuru fragmanıyla birlikte piyasaya sürüldü

(Resim kredisi: Ninja Teorisi)

Senua's Saga: Hellblade II

Savaş hem zihin hem de bedene karşı devam ediyor

Satın alma nedenleri
+ 2019 Oyun Ödüllerinde duyuruldu + Grafikler çarpıcı gerçekçi yüz hareketlerini içerir + Series X'in neler yapabileceğine ilk gerçek bakışımız

Hellblade: Senua's Sacrifice, içinde iblislere sahip bir Pict savaşçısı olan Senua'yı izleyen karanlık bir aksiyon-macera oyunuydu. Devam filminin bu yeni fragmanı geçecek bir şeyse, Senua'nın işi hala kesilmiş durumda.

Oyuncular için Hellblade II, Series X'in neler yapabileceğine dair ilk gerçek bakışımızı temsil ediyordu. Xbox Series X'in duyuru fragmanıyla birlikte yayınlandı. Kısa sinematik, gerçekçi yüz hareketlerine hayran kalırken Senua'nın katliam sahnelerinin yanında ilahilerini gösteriyordu.

En etkileyici şey, iddia edildiği gibimotor içiBu, bunun X Serisi'nde göreceğimiz kaliteyi yansıttığı anlamına geliyor.

Fortnite

Fortnite, yeni nesil konsollar için onaylandı

(Resim kredisi: Epic Games)

Fortnite

Battle royale türünün kralı yeni nesil bir yükseltme alıyor

Satın alma nedenleri
+ En popüler battle royale oyunu + Devasa topluluk, yeni nesil konsollara genişleyecek + Yeni görünümler, seviyeler, silahlar ve daha fazlasını bekleyin Amazon'da 17,66 £ Görüntüleyin44,99 CDKeys'de görüntüle 45,99 CDKeys'de görüntüle93 Amazon müşteri değerlendirmesi

Epic Games, muazzam derecede başarılı battle royale oyunu Fortnite'ın hem PS5 hem de Xbox Series X'te gelecek nesil bir varlığa sahip olacağını doğruladı. Unreal Engine 4'ten başlayarak, Fortnite, Epic'in büyük ölçüde görülebileceği Unreal Engine 5'e geçecek 2021'de etkileyici PS5 gösterimi.

Bu, film kalitesinde sinematik görseller, sonraki seviye dinamik aydınlatma ve daha gerçekçi fizik bekleyebileceğimiz anlamına geliyor. Muazzam önceden yüklenmiş, delicesine ayrıntılı ortamlar pastanın üzerine krema olacak ve Neo Versa cildinize fırtınadan kaçınmanıza yardımcı olacak yeni yeni nesil silahlar, görünümler, seviyeler ve daha fazlasının yolda olduğuna bahse girebilirsiniz.

Suikastçı

Assassin's Creed: Valhalla, viking savaşçısı Eivor'u takip edecek

(Resim kredisi: Microsoft)

Assassin's Creed: Valhalla

Tarihi aksiyon serisi tüm İskandinavya gidiyor

Satın alma nedenleri
+ İlk yeni nesil Assassin's Creed oyunu + Tümüyle tarihsel aksiyona hazırlanın + AC mitolojisine yeni bir katman ekleyecek £ 46,85 Base.com'da Görüntüle £ 49,99 Amazon'da Görüntüle£ 54,95 EBay'de görüntüle

Assassin's Creed: Valhalla oyununa ilk bakışımız bugünkü tanıtım sırasında geldi. Oyunun lansman fragmanı, öncüllerinin çoğunu ortaya çıkardı: viking savaşçısı Eivor'u takip edin (oyun hem erkek hem de kadın karakterler yaratmanıza izin verse de), bir dizi tarihi suikastçı dizisinin en yenisi. Bununla birlikte, oyun, bazı motor içi ortamlara ilk bakışımız dahil olmak üzere daha fazla ayrıntıya girdi.

İkonik 'A' sembolü ve ünlü bilek bıçağı Eivor'un baltasına yerleştirilmiştir. Ancak henüz pek gizlilik ya da parkur devam ediyor gibi görünmüyor. Bunun yerine, oyun fragmanı, Eivor ve baskın ekibi İngiliz askerlerine karşı çıkarken bizi zorlu bir savaşa davet etti. Her iki Xbox konsoluna ek olarak PS4, PS5 ve Stadia'da görünmek üzere ayarlanmış bir çapraz platform oyunu.

Parlak Bellek Sonsuz

Bright Memory Infinite, tam uzunlukta bir yeni nesil FPS'ye dönüştürülen epizodik bir başlıktır.

(Resim kredisi: Microsoft)

Parlak Bellek Sonsuz

FPS hack 'n' slash başlığı bir sonraki nesle doğru ilerliyor

Satın alma nedenleri
+ Geleneksel FPS oyunuyla yakın plan dövüşü karıştırın + Çok çeşitli silahlarınızı psişik güçlerle karıştırın + Unreal Engine 4, XSX'te harika görünüyor

Bright Memory: Episode 1 şu anda oynanabilir, Steam'den indirilebilir. FYQD Personal Studio tarafından, yalnızca bir kişiden oluşan bir geliştirme ekibiyle geliştirilen Bright Memory: Infinite, Xbox One, PC, PS4 ve Xbox Series X için bir lansman oyunuyla aynı oyunun genişletilmiş, revize edilmiş ve güncellenmiş bir sürümüdür.

Hack 'n' slash oyununu bir FPS ile karıştırarak, kılıç, silah ve psikokinezi karışımıyla düşmanları keserken psişik güçlere erişimi olan bir kadın kahraman olan Shelia'nın kontrolünü ele geçiriyorsunuz. Yıldırım hızındaki oyun, Bright Memory'yi çok daha büyük takımlar ve bütçelerle oyunlardan daha iyi performans gösteren bir hit haline getirdi.

Müthiş görünen ve gelecek yıl piyasaya çıkacak olan Unreal Engine 5 için iştahımızı açan Unreal Engine 4 tarafından desteklenmektedir. PS5'te neler yapabileceğinin bir parçasını zaten gördük. Görünüyor. İnanılmaz.

Aşağılamak

Scorn ... tuhaf görünüyor. Gerçekten çok tuhaf.

(Resim kredisi: Microsoft)

Aşağılamak

Ne olduğunu bilmiyoruz ama şimdiden korkuyoruz

Satın alma nedenleri
+ Yabancı bir dünyanın doğrusal olmayan keşfi + Daha önce görmediğiniz hiçbir şeye benzemeyen + Altı yıldır geliştirme aşamasında olan bir tutku projesi

Sırp stüdyosu Ebb Software, Lovecraftçı bir 'rüya gibi' dünyada geçen ve J.G. gibi yazarlardan ilham aldığı söylenen, doğrusal olmayan bir keşif oyunu olan Scorn ile birinci şahıs korkusunu yeniden ilgi odağı haline getiriyor (yoksa karanlık mı olmalı?) Ballard, Thomas Ligotti ve David Cronenburg gibi tuhaf sinema.

Oyun içi render, rahatsız edici içeriğine rağmen sevgiyle detaylandırılmış ve oyuncuyu takip etmeye hazır Alien müjdeci yaratıkların Xenomorph'larını anımsatan tuhaf görüntülerle. Şimdiye kadar çok gizemli.

Madden 21

Madden 21, franchise tarihini onurlandıracak

(Resim kredisi: Microsoft)

Madden 21

Oynayabileceğiniz en iyi Amerikan futbolu oyunu

Satın alma nedenleri
+ Akıllı teslimat etkinleştirildi + Gerçekçi motor içi grafikler + 'Sonraki seviye' fizik

Kansas City QB Patrick Mahomes, NFL franchise için bu sonraki adımı açıkladı. Bu yılki taksitin 'sahada hissetmeye odaklanacağını' vaat ediyor ve devam eden küresel sağlık krizi nedeniyle oyunların iptali düşünüldüğünde, bu hissin Madden'in satışları için çok önemli olacağını düşünüyoruz.

Mahomes ayrıca akıllı teslimatın (Xbox One'dan XSX'e ücretsiz yükseltme) oyunla birlikte sunulacağını doğruladı. EA için Touchdown.

Yakuza: Like a Dragon, Xbox Series X çıkış oyunu olacak

(Resim kredisi: Microsoft)

Yakuza: Ejderha Gibi

Eleştirmenlerce beğenilen dizinin en sonuncusu Series X lansman başlığı olacak

Satın alma nedenleri
+ Ultra stilize Yakuza aksiyon serisi yeni nesle geliyor + Birinci Gün sürümü olacak

Seri için 'patlayıcı yeni bir giriş noktası' olan Yakuza: Like A Dragon, Japonya'nın yeraltı suç dünyasının saflarında yükselen Ichiban Kazuya'yı takip ediyor. Şehrin her tarafına yayılmış bir sürü 'komik' mini oyun ve alt kurgu olduğu söyleniyor, Sega mobster oyunundan gerçekten serbest dolaşım deneyimi bekliyoruz.

Birinci Gün Xbox Series X'te (ve muhtemelen PS5'te) başlayacak ve akıllı teslimatı destekleyecek.

DiRT 5

DiRT 5, serideki en yüksek oktanlı giriş gibi görünüyor

(Resim kredisi: Microsoft)

DiRT 5

Yeni nesil arazi sürüşü burada

Satın alma nedenleri
+ Şimdiye kadarki en şık arazi yarış oyunu + Troy Baker ve Nolan North'tan efsanevi seslendirme yeteneği + Konsolun 'korkutucu gücünü' sonuna kadar kullanmak33,79 £ CDKeys'de görüntüle34,99 £ 365games.co.uk'de Görüntüleyin 39,99 £ Amazon'da Görüntüleyin

DiRT 5 harika görünüyor. Orada. Biz söyledik. İngiliz geliştirici Codemasters, inanılmaz off-road ralli tarzı deneyimler yaratmak için yeni neslin 'korkutucu gücünü' kullanma sözü vererek bunu parkın dışına çıkardı.

Bu sonbaharda piyasaya sürülecek bir lansman başlığı olan DiRT 5'in, kutunun dışında düşünen ve 'yaratıcı, şık ve bazen düpedüz bir çılgın olduğu için' oyuncuları yeniden düzenlediği söyleniyor. Bekleyemeyiz.

İkinci Yok Olma

Second Extinction'da dinozorlara karşı sensin

(Resim kredisi: Microsoft)

İkinci Yok Olma

Büyük (ahem) ölçekte bir FPS hayatta kalma oyunu.

Satın alma nedenleri
+ Dinozorlara karşı siz + Hızlı tempolu kooperatif nişancı oyunu + Bir oyunun 'gösterisi'

'Kötü mutant dinozorlar Dünya'yı ele geçirdi.' İsveçli geliştiriciler Systemic Reaction'dan bir kooperatif nişancı oyunu olan Second Extinction'ın çok basit önermesi bu. Fütüristik silahlar ve teçhizatla yüklenirsiniz ve tehlikeli bir çıkarımda gezinmeden önce arkadaşlarınızla görevlere çıkarsınız.

Baş yapımcı Brymley Gibson, 'Yakın dövüşe karşı menzilli (diğer bir deyişle pençelere karşı mermi) ile çalışırken, açık bir dünyanın sistemik özelliklerini daha geleneksel seviye tasarım öğeleriyle harmanlamanın savaşı daha ilginç ve stratejik hale getirdiğini gördük,' diyor. Bu oyun dino-shooter Turok'un büyüsünü yeniden yakalayabilir mi? Bahse girerim Jurassican.

Denizin Çağrısı

Call Of The Sea'de tropikal yerler sizi bekliyor

(Resim kredisi: Microsoft)

Denizin Çağrısı

Kükreyen 1930'lardan kalma bir macera sizi bekliyor

Satın alma nedenleri
+ Hikaye odaklı bir macera oyunu + Gönüllerini çekmesi garantili + Güzel, akıllı seviye tasarımı

Uzaylıların, vikinglerin, Covenant mook'larının, mutant dinozorların ve ... Scorn'un kanında dolaştıktan sonra, 1930'ların klasik, kaçışçı bir macerasına geri dönmek güzel. Call Of The Sea, baş karakter Norah'ın kocası Harry'nin bir keşif gezisinde kaybolmasının ardından gerçekleşir ve Norah onu eve getirmek için kendi yolculuğuna çıkar.

Gibi oyunlarFirewatch,Subnautica,Kırmızı Madde,Myst,Soma, veObdüksiyonbizim için kesinlikle ilham kaynağıydı. Bunu söyleyebilirsinDenizin Çağrısıbu türe aşk mektubumuz, 'diyor oyun yönetmeni Tatiana Delgado. Macera oyunu ve bilmecenin bir karışımı olan Call Of The Sea, temiz bir nefes almaya hazır görünüyor.

Tırmanış

Eski tarz yukarıdan aşağıya aksiyon RPG The Ascent, Xbox'ın canlı yayınının bir parçası olarak çıkış yaptı.

(Resim kredisi: Microsoft)

Tırmanış

Yeni bir bilim kurgu RPG'de The Ascent Group'a hoş geldiniz

Satın alma nedenleri
+ Yukarıdan aşağıya klasik aksiyon oyunu + Keşfedilecek, tek başına veya birlikte çalışılacak yeni dünyalar + Bilim kurgu ve siberpunk'a aşk mektubu

Xbox Series X'e gelen birçok co-op oyunlardan biri, bu nesil sosyal oyunla tanımlanacak gibi görünüyor. The Ascent'te oyuncular, geliştiricilerin büyüdüğü bilim kurgu medyasından ilham alan yeni bir dünya serisi olan Ascent Group'u keşfedecekler.

Baldur's Gate tarzında yukarıdan aşağıya bir RPG aksiyonu olan oyuncular, bölgeleri keşfedecek, düşmanları yağmalayacak ve yamyamlı yükseltmelerle kendi vücutlarını özelleştirecek. Görünüşe göre Cyberpunk 2077 ciddi bir rekabet yarattı.

Orta

The Medium, Bloober Team'den yeni bir hayatta kalma korku oyunu

(Resim kredisi: Xbox)

Orta

Zaten korktuk

Satın alma nedenleri
+ Yeni nesil psikolojik korku + Yükleme süreleri olmadan birden fazla dünyada atlayın + 'Kusursuz bir sinema deneyimi' Amazon'u kontrol edin

Medium'un kahramanı Marianne, dünyamız ile ruhlar dünyası arasında zıplayabilir. Terk edilmiş bir Krakow'u keşfederken, zamanın gizlediği korkunç bir trajediyi ortaya çıkarmak için gücünü kullanmalıdır. Medium, görünüşe göre Xbox'ın büyük SSD sürücüsünün sihrini gerçekten kullanmasına ihtiyaç duyan bir oyundur: yükleme süreleri olmadan, oyuncu malzeme düzlemi ile tamamen işlenmiş bir ruh dünyası arasında anında zıplayarak 'kusursuz bir sinema deneyimi' yaratabilir.

Bu, Akira Yamaoka tarafından bestelenenSessiz Tepeve Bloober Team & rsquo; in kendi Arkadiusz Reikowski. Bu başımıza bela olacak ve bekleyemeyiz.

Vampir Maskeli Balo: Bloodlines 2

Vampire The Masquerade: Bloodlines 2'de RPG korku geri dönüyor

(Resim kredisi: Microsoft)

Vampir Maskeli Balo: Bloodlines 2

Masaüstü korku serisi ekranlara geri dönüyor

Satın alma nedenleri
+ Sürükleyici korku oyunları + Nesiller arası karakter tasarrufları! # + Karanlığın Dünyasını Keşfedin Amazon'u Kontrol Edin

Masa üstü rol yapma oyununa dayanan Vampire The Masquerade, Xbox konsollarında bir başka tur için geri dönüyor. Bu yıl piyasaya çıkacak ve akıllı teslimatı destekleyecek şekilde, ilk kez Xbox One'daki tasarruflarınızı Xbox Series X'e taşıyabileceksiniz.

Bu, oyun bu yılın sonlarında geldiğinde Seattle'ın çarpık bir versiyonunu keşfetmeye başlayabileceğiniz anlamına geliyor. Ardından, X Serisine yükselttikten sonra, oyununuzu taşıyabilir ve aynı kampanyayı istediğiniz gibi oynamaya devam edebilirsiniz. Bu, eve taşındığınızda yanınızda bir kalem ve kağıt karakter sayfası götürmek gibidir.

Co-op RPG shooter Outriders'da yabancı bir dünyada savaşın

(Resim kredisi: Square Enix)

Outriders

Bu tür karıştırıcıda süper güçler ve uzay çarpışıyor

Satın alma nedenleri
+ Çapraz platform RPG nişancı oyunu + Ortak oyun için tasarlandı + Türlerin heyecan verici bir karışımı

PS5'te de görünen Outriders, People Can Fly ve Square Enix'ten iddialı görünümlü bir RPG. Square'den herhangi bir RPG özelliği (inanılmazın yaratıcılarıFinal Fantasyserisi) en azından dikkatleri üzerinize çekeceğinizden emin, ancak kooperatif, aksiyon odaklı oyunun nasıl çalışacağı bir sır olarak kalıyor.

Enoch adlı bir dünyada geçen insanlık, dünyayı kolonileştirmeye çalıştı, ancak bu süreçte korkunç bir şeyi serbest bıraktı. Doğal olarak, üç kahraman insanlığın köşesiyle savaşmak için süper güçleri bilim kurgu silahlarıyla birleştiriyor.


(Resim kredisi: Call of Duty)

Call of Duty: Warzone

Activision'ın battle royale'si yeni nesle geliyor

Satın alma nedenleri
+ Franchise için 'tek sabit' olduğu söyleniyor + 150'den fazla oyuncu + Oynaması ücretsiz Amazon'a bakın

Fortnite'ı kendi sahasında ele alan Call of Duty: Warzone, bir seferde 150 oyuncuya kadar barındıran, oynaması ücretsiz bir battle royale oyunudur. Xbox Series X'e gelen tüm ilgi çekici tek oyunculu hikayeleri oynayabiliriz, ancak bazen ... bazen sadece çevrimiçi olmak ve işleri havaya uçurmak isteriz.

Activision, Warzone'un franchise'ın ileriye dönük 'tek değişmezi' olacağını söylüyor. Franchise ne şekilde olursa olsun (Modern Warfare, Black Ops, WWII) oyunların deriler, silahlar, arenalar veya başka türlü Warzone bağlantıları ile geleceğini okuyoruz. Bu, Activision tarafından akıllıca bir hareket ve kesinlikle yeni nesil konsollarda küresel bir COD oyuncu topluluğu oluşturacak.

FIFA 21, bu yıl spor eksikliğini telafi etmeye geliyor

(Resim kredisi: Microsoft)

FIFA 21

Gezegendeki en popüler spor serilerinden biri

Satın alma nedenleri
+ Spor yok mu? Boşver + Yakın ve uzaktan inanılmaz ayrıntı + Gerçekçi fizik ve top kontrolü28,99 CDKeys'de görüntüle36,99 £ Amazon'da Görüntüle 36,99 £ very.co.uk adresinde görüntüleyin

FIFA 21, EA sporları tarafından 2020'de piyasaya çıkacağı doğrulandı. Xbox Series X lansman fragmanındaki bir dizi futbol simülasyonu görüntüsü sayesinde, neyin geleceğine dair küçük bir göstergeye sahibiz.

Dünyadaki en ünlü, başarılı futbol SIM'i ve hem PlayStation hem de Xbox konsollarında güçlü bir varlık olan FIFA 21, 2020 tatilini fethetmeye hazır görünüyor. Bu yıl spor yolunda çok az şey olduğu gerçeği, FIFA hayranlarının Kalabalığı sevindiren bir futbol aksiyonu için biraz. Pratik olarak açık bir hedef.

Yüzüklerin Efendisi: Gollum üçüncü taraf bir gizlilik oyunudur

(Resim kredisi: Daedelic)

Yüzüklerin Efendisi: Gollum

Orta Dünya'ya geri dönüyoruz

Satın alma nedenleri
+ Sürükleyici seviye tasarımıyla Orta Dünya'ya geri dönün + Oynama şeklinizi değiştirmek için etkileyici hikaye seçimleri + Filmlerin ötesine geçin

Herkesin en sevdiği tüyler ürpertici, hobbit benzeri yaratık bir sonraki nesle geliyor. Çapraz platformlu bir üçüncü taraf gizlilik oyunu olan Alman geliştiriciler Daedelic, Orta Dünya'nın yeni bir sürümünü ve en ünlü sakinlerinden birini yeni nesil konsollara inmek için yaratıyor. Çevre ile daha önce hiç olmadığı gibi etkileşime girmenize olanak tanıyan yıldırım hızında yükleme hızlarıyla mümkün kılınan seviye tasarımı.

Daedelic ayrıca, eylemlerinizin Gollum'un kafasındaki sesleri etkileyeceğini ve mevcut oyun tarzınıza göre oyun sırasında size farklı uyarılar vereceğini iddia ediyor. Kibar olun, Smeagol tarafı güçlenecek. Nazik olun ve kötü Gollum'un sesi daha yüksek olacak. 2021'de çıkacak.

Bugünün en iyi Microsoft Xbox One Kinect fırsatları 427 Amazon müşteri yorumu Amazon UK