Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series X sonuçta yeni nesil Halo'ya kavuşuyor - ancak hayranların istediği tek şey değil

Xbox Series X sonuçta yeni nesil Halo'ya kavuşuyor - ancak hayranların istediği tek şey değil

Biz sadece birkaç hafta uzaktaykenPS5veXbox Series XMicrosoft konsolunun hayranları, donanımın en büyük başlıklarından birinin hareket halinde eksik olması gerçeğiyle barışmak zorunda kaldı.


HaberleriHalo Sonsuz gecikmebirkaç ay önce bozuldu, oyun 2021'e geri çekildi, ancak işler daha da kötü görünmeye başladı2022'ye kay.

Ancak Microsoft, yeni nesil konsollarında Master Chief Collection ile ne yapacağını göstermeye karar verdiği için Halo hayranları için hepsi kötü bir haber değil.

Eski Needler'ın tozunu almanın zamanı geldi. Seri X | S 120 FPS'de Tam Olarak Optimize Edildi Kampanya ve Çok Oyunculu Bölünmüş ekran iyileştirmeleri ve X Serisinde 4K'ya kadar Mevcut sahipler veya @XboxGamePass kullananlara 17 Kasım'da ücretsiz olarak sunuluyor pic.twitter.com/Ufusdsyd8C20 Ekim 2020

resmi Xbox Twitter hesabıdizinin hayranlarını yatıştırması gereken sulu ayrıntıları bıraktı; Derleme hem Xbox Series X hem de Series S için tamamen optimize edilmekle kalmayacak, aynı zamanda oyuncular hem senaryoda hem de çok oyunculu modda akıcı bir 120 fps'nin keyfini çıkarabilecek.


Bunun da ötesinde, bölünmüş ekranda iyileştirmelerin yanı sıra Xbox Series X'te 4K'ya kadar koleksiyon için genel bir artış için varız. Bu çözünürlüğü Xbox Series S'de görmeyeceğiz. İki konsol arasındaki güç farkı göz önüne alındığında bu şaşırtıcı.

Ücretsiz yükseltme, konsolun 10 Kasım'daki küresel lansmanından bir hafta sonra, 17 Kasım'da Halo: The Master Chief Collection sahiplerine sunulacak.


Lansmanda oynayacak yepyeni bir Halo oyununa sahip olmakla aynı şey olmasa da, konsolun lansman penceresinde hayranlara 120 fps, 4K Halo iyiliği sunmanın bir yolunu buluyor.

Hakkında daha fazlasını okuyabilirsinizXbox Series X oyunlarısisteme gelmek, bu, Microsoft'tan sonra bir noktada bazı Bethesda ayrıcalıklarını içerebilir.Zenimax'ın milyarlarca dolarlık satın alınması.


Bugünün en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz