Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series X Halo sürümü, Halo Infinite'in gecikmesini unutmanızı sağlayacak

Xbox Series X Halo sürümü, Halo Infinite'in gecikmesini unutmanızı sağlayacak

Xbox Series Xilk yeni nesil Halo oyunu olan Halo Infinite ile lansmana hazırdı ama hayranlar hayal kırıklığına uğradı.gecikme haberioyunun çıkışını görebilecek şekilde düştü2022'ye ertelendi.

Yine de tüm kötü haberler değilHalo: The Master Chief CollectionEski oyunların 4K, 120 fps makyajını görecek yeni nesil bir yükseltme elde etmek, ancak bu Halo sürümü Xbox Series X, pastanın üzerindeki krema ve her hayranın istek listesinin başında olacak.

  • Atari, PS5 partisini yepyeni bir konsolla çökertti
  • Hemen içeri! Xbox Series X fısıltı kadar sessizdir. Hareketin, PS5
  • Kaçırmayın!PS5 ön yüzleri, ruh halinize uyacak sınırsız olanaklar vaat ediyor
  • Son Dakika! Xbox Series X buzdolabı gerçek ve bu video sunumunda inanılmaz derecede havalı görünüyor

👊🏻💚 https://t.co/co94NWb7iY pic.twitter.com/tPtq2pQOAU23 Ekim 2020

Çok heyecanlanmadan önceHalo The Forerunner Serisi Xtarafından oluşturulan başka bir harika konseptXbox Pope, kim bir işlenmiş birHalo Infinite Xbox Serisi Ssadece geçen ay.


Tasarım resmi yetkilinin bir tweet'inden ilham almış gibi görünüyor.Halo Twitter hesabıUzak geçmişte galaksiye hâkim olan gelişmiş bir tür olan 'Öncüler' dizisi hakkında bir bilgi parçası paylaşıyoruz.

Xbox Pope, aşina olduğumuz siyah renk yoluna sadık kalıyor, ancak onu turuncu sıçramalarıyla süslüyor ve temasını detaylandıran Forerunner glifiThe EldikenGeri alma sembolühem konsolda hem de denetleyicide süslenmiştir.


Her iki konsolun da tonlarca hayran renderını gördük -Örümcek Adam Miles Morales sürümü PS5en yenisi olmak - ve şimdi biliyoruz kiPS5 ön yüzleri değiştirilebilir, şüphesiz satışta özel tasarımların yanı sıra Sony'nin resmi tasarımlarında bir patlama göreceğiz.

Xbox Series X, şimdilik yalnızca tek bir renge sıkışmış gibi görünüyor, ancak artı tarafta, Sony'nin konsolundan daha küçük ve daha az gösterişli. Hayranlarıyapmakgösterişli düzeltmelerini istiyorlarsa, sadece rüya görmeye devam etmek zorunda kalacaklar.


Bugünün en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz