Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series X: Yeni Xbox ne kadar büyük olacak?

Xbox Series X: Yeni Xbox ne kadar büyük olacak?

BeriXbox Series XGeçtiğimiz hafta sonu düzenlenen 2019 Oyun Ödülleri'nde açıklandı, konsol heyecanı doruk noktasına ulaştı. Pek çok söylenti var amaPS5Xbox Series X, duyurulacak ilk yeni nesil konsol olarak erken bir liderlik elde etti.


Duyuru bize bir okkalı tutacağını söylediXbox One X'in dört katı işlemci gücü,ve ayrıca Halo: Infinite ve Senua's Saga: Hellblade 2 gibi birkaç lansman oyunuyla ilgili birkaç çekici ayrıntı biliyoruz. Ancak, duyurunun bize söylemediği bir şey, konsolun ne kadar büyük olacağıydı.

Microsoft daha önce denetleyicinin yanı sıra ev yapımı içeriğin daha kolay dağıtımına izin veren yeni bir 'paylaş' düğmesi paketlemenin mevcut Xbox One teklifinden 'biraz daha küçük' olacağını belirtti. Mevcut denetleyicinin 6.02 'genişliğinde olduğu gerçeğine dayanarak, yenisini 5.75' olarak tahmin ettik.

Bu, standart Blu-Ray diskleri (120 mm veya 4,72 ') barındırmak için aynı 5' boyutunda kalacağını varsaydığımız disk sürücüsünden biraz daha uzundur. Bu tahmine dayanarak, Xbox Series X'i oyun kumandasıyla karşılaştırdık ve yaklaşık 12 'uzunluğunda bir konsol bulduk.

Xbox Series X ölçümleri


(Resim kredisi: Xbox / Future)

Kule gibi duracak şekilde tasarlanmış bir konsol için oldukça yüksek, ancak konsolun yatay olarak da iyi çalışacağını belirtmekte fayda var. İhtiyacınız olan tek şey, yaklaşık 6 'derinlikte bir fitlik alan ve başlangıçta hantal görünen Xbox Series X, önceki nesil konsollardan daha kompakt olabilir.

Tabii ki, bunların hepsi sadece bir tahmindir, bu nedenle bu hiçbir şekilde kesin değildir, ancak kesinlikle böyle bir şeyi deneyen tek yayın biz değiliz. IGN, ölçek için bir muz da dahil olmak üzere Seri X'in 1: 1 ölçekli bir kopyasını yaptı. Aşağıdan kontrol edin:


Yeni kule tasarımını beğendin mi, yoksa kutu gibi PC kule benzeri konsollara dönmekten mi korkuyorsun? Öyleyse, bu sefer şansınız kalmadığından korkuyoruz: bu aynı derecede korkak görünen bu resimleri düşünmek isteyebilirsiniz.erken PS5 kitleri.

Bunu beğendin mi?


Günün en iyi Microsoft Xbox One S fırsatı 150 Amazon müşteri yorumu Xbox Game Pass Ultimate: 24 ... Amazon $ 359,76 Xbox One S Amazon Prime'ı görüntüle 398 $ Battlefield 1 Xbox One paketini görüntüle Xb1 Sistemi 500 Gb Battlefield Amazon Prime 399 $ Xbox One S 1TB Konsolunu Görüntüle - Tom ... Amazon Prime 399,99 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Microsoft Xbox Elite Kablosuz Kumanda Serisi 2 fırsatları185 Walmart müşteri yorumlarıElite Series 2 Oyun Kumandası -... Amazon Prime 179 $ Microsoft - Xbox Elite ... En İyi Satın Al $ 179.99 Xbox Elite Wireless'ı Görüntüleyin ... Microsoft US179,99 GörünümXbox Elite Kablosuz Serisi 2 ... Newegg179,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz