Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series X, Microsoft'un yeni nesil konsollarının gerçek adı DEĞİLDİR

Xbox Series X, Microsoft'un yeni nesil konsollarının gerçek adı DEĞİLDİR

Xbox Series XMicrosoft'un bir sonraki harika konsolu olarak birkaç hafta önce ortaya çıktı. Önümüzdeki yıllarda, Xbox Series X Lite veya Xbox Series X Pro gibi konsolun birkaç sürümünün, Xbox One'ın nihayetindeBir XveBir S.


Ancak yanıldık. Görünüşe göre Xbox Series X,ilkyeni konsol ailesinin kapsayıcı adı değil, konsolun sürümü. Bunun yerine Microsoft, yeni konsol ailesini Xbox olarak adlandıracak.

Business Insider geçtiğimiz günlerde bir Microsoft temsilcisiyle görüştü ve Xbox Series X'in yalnızca konsolun adı olduğunu doğruladı.

Temsilci, 'Yeni nesil için taşıdığımız isim sadece Xbox' dedi. Ve The Game Awards'da bu adın Xbox Series X ile hayat bulduğunu gördünüz.

Hayranların önceki nesillerde gördüklerine benzer şekilde, 'Xbox Series X' adı gelecekte ek konsollar için yer sağlıyor. '


Xbox Series X

(Resim kredisi: Xbox)

Bu, yukarıdaki promosyon başlığındaki büyük 'Xbox' ve küçük 'Series X' ile aynı çizgide. Belki de gelecekte Xbox'ın mevcut nesil konsollarla yaptığı gibi, daha ince, daha küçük bir tasarım, güçlendirilmiş güç ve hatta tamamen dijital bir sürümle 'Y Serisi' ve 'Z Serisi' bekleyebiliriz.


'Xbox Series Y'nin' Xbox Series X Lite tamamen dijital sürümden 'daha az ağız dolusu olduğu söylenmelidir, bu yüzden açıklamadan memnunuz. Sonuçta bizim yazmamız daha az kelime. Ancak, gelecekteki bu Xbox serilerinin neye benzeyeceğini, neler yapabileceklerini ve en üst düzeyde nasıl bir performans sergileyeceklerini bilmiyoruz.PS5Yeni nesil konsol oyunları söz konusu olduğunda Series X'in ana rakibi. Öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.

Bunu beğendin mi?


Bugünün en iyi Microsoft Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası Serisi 2 fırsatları185 Walmart müşteri yorumlarıElite Series 2 Controller -... Amazon Prime 179 $ Xbox Elite Kablosuz'u Görüntüle ... Microsoft ABD179,99 GörünümMicrosoft - Xbox Elite ... En İyi Satın Al $ 179,99 Xbox Elite Wireless Series 2'yi Görüntüleyin ... Newegg179,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz